Skocz do zawartości

Wlasne beznadziejne gry


Davka

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale wiele z tych beznadziejnych gier ląduje w dziale dla gotowych gier. I wszystkie można je tam znalesc.

 

Fakt powinni jakis dzial zrobic np. Godne gry albo cos w tym rodzaju gdzie admini wrzucali by gry godne uwagi ale to chyba duzo roboty by mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Wpadlem na pomysl zeby zalozyc temat gdzie wrzucali byscie swoje najgorsze produkcje (nie chodzi zeby kogos obrazic nie, nie, nie :) ) moze ja zaczne:

 

https://gmclan.org/up3727_4_Pimper.html

 

Pimper jaka nazwa :P

 

Edit: Naprawde nie chce nikogo obrazic

Nie wiem po co mamy jescze bardziej zaśmiecać gmclan jak codziennie mamy dostawę 1 gwiazdkowych gier :huh:

 

Btw, cyberdog, lubisz metalowe kości?

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym CtC? Przecież to nawet nie jest gra :/

Ta gra ma być treningiem...

Zaprzeczasz sam sobie.

A co do tematu, możnaby utworzyć 5 podforów do gier z jedną, dwoma, trzema, czterema i pięcioma gwiazdkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omawialiśmy to już tyle razy. Nie będzie żadnego tworzenia dziesięciu for, chyba że zechcecie łaskawie zająć się segregowaniem tych wszystkich gier. Można liczyć co najwyżej na gnyskowy moduł, dzięki któremu będzie mona wyeksponować co lepsze produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje beznadziejne gry? Hmmm nie publikowałem ich więc... Była taka jedna 'Kill Race', chodziło w niej o to żeby przejeżdżać ludzi na czas XD Robiłem ją 10 minut, ale wciągająca była, więc chyba nie była najgorszą :F

 

@Dudek: a gry o kulkach to co? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...