Skocz do zawartości

Co myślicie o tej desce?


Millenium

Rekomendowane odpowiedzi

Że to deska.

 

Tak na prawde. Chcesz kupić ten złom? Przecież to nie ma papieru ściernego tylko jakaś substancja dziwna. Koła ma plastikowe. Trucki są bardzo cienkie. Po krótkim czasie te plastikowe gumki zaczną się wgniatać. Nakrętki odkręcać się będą też.

A skąd to wiem. Sam jeździłem na desce ale nie na takiej. Jakieś dziecko kupiło sobie podobną. Chciałem coś na niej zrobić a po paru minutach jazdy po kostce betonowej trucki latały jak głupie. Wszystko się poodkręcało. Kółka są bardzo głośne. I nie patrz na wzór deski. Tyle.

 

EDIT:

Jeżeli dopiero zaczynasz i chcesz nauczyć się jeździć to kup ją. Na początek Tobie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup se jak chcesz się na nią patrzeć hahaha powieś se ją w przedpokoju,na pewno odstraszysz gości,na taki złom nie można nawet wskoczyć po trucki się połamią albo noski heh,jak chcesz deskę,żeby coś na niej robić wyczynowo to szukaj w skateshopie od 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak chcesz jeździć a nie tylo patrzeć to olej wzór, i tak po 2 miesiącach intensywnej jazdy nie będzie go widać, a jak kupisz dobry deck to przynajmniej sie nie połamie od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy w ogóle czytacie inne posty? Na 80% to jest fingerboard, a jemu chodziło tylko o wygląd, więc może chce zrobić jakąś grę o skejtach ^_^. Jakby chciał się spytać, czy opłaca się taką kupować to by się spytał i może nawet nie tu, a na forum bardziej poświęconym deskom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kupić dechę to nie pacz na wzór... chyba ze jest strasznie beznadziejny. Ja np. kupiłem se z byle jakim wzorkiem jak zaczynałem byle by nie była syfem i żeby mieć. W sumie to nawet fajny mam wzorek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;p zgnilem ciutkę z waszych wypowiedzi ;p tak na real to jest fake;p sam zrobiłem (tą deskę w gimpie. chodzi mi o wzór) a co do tracków, kółek i kształtu deski wziełem z google ( http://images.google.pl/images?q=deskorolk...a=N&ndsp=18 )wiciełem stary obrazek, wstawiłem swój, nadałęm odpowiednią perspektywę, ciutke cienia i wua-la ;p i chciałem się dowiedzieć co o tym myślicie powiem tyle ze ja nowicjusz;p

Ps. i sorka za ortografie nie mam poprawiacza ortografi tzn mam ale angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to oko to nie ma byś podróbką tej oryginalnej firmy, co ma za symbol/logo takie oczko ;)?

Z tego co pamiętam to było coś takiego, ale nie ma bata, nie pamiętam jak sie zwało.

 

Co do wzoru to dość kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;p zgnilem ciutkę z waszych wypowiedzi ;p tak na real to jest fake;p sam zrobiłem (tą deskę w gimpie. chodzi mi o wzór)

hehehehehehehehe

dobry wkręt :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...