Skocz do zawartości

Restrykacja gier


Dawidds

Jak sądzisz, czy restrykacja gier jest dobrym pomysłem?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy restrykacja gier jest dobrym pomysłem?

    • Nie. Bez sensu
      20
    • Noo... może wyjść...
      5
    • Tak. Byłyby świetnie, jakby dobre gry było oddzielone od shitów...
      11
    • Taak!!! Najlepiej wogóle kasować noobowskie gry!!!
      4
    • Lotto mi to.
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Skad odroznisz 10 latka ? Jakim sposobem ? A moze sie tez trafic jakis 10 latek z ukrytym talentem ;d

No niestety nie odróżnię. Chociaż łatwo rozpoznać po tym co sobą prezentuje. A co do "talentów" to straciłem na takich nadzieję jakiś czas temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Sirluki: Od czego są właśnie gwiazdki?? :/

mała ocena=shit ;p

Wiem. Powtarzam się ;p

 

No tak, ale chodzi tutaj głównie o osoby trzecie które też zaglądają na to forum no i jakby nie patrzeć to przebieranie w tych "shit'ach" w poszukiwaniu czegoś konkretnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Im mniej stukniętych 10-latków tym lepiej dla gmc.
Potwierdzam. Co prawda sam jestem 13-latkiem, ale przynajmniej (mam nadzieję :P) nie jestem stuknięty.

 

to MY oceniamy gry
Swoją drogą często autor daje sobie 5. I jeszcze śmie wyskakiwać z pretensjami (tak o tobie mówię Cora_wind).

 

Za mało moderatorzy mają czasu, aby takie selekcje robić =].
Nie no bez jaj! NA GMC wychodzi średnio... 3 gry na 2 dni. Coś w tych granicach. I to problem dla moda przenieść do odpowiedniego działu ok dwa tematy dziennie?

 

odepchniemy tym ludzi od strony, albo będą się bać cokolwiek tu dać
Heh pisałęm - to zróbmy na odwrót. Nie Gr nie będą przenoszone za kare do innego działu - lcz jako nagroda. Co prawda wtedy przez jakaś chwile (póki mod nie przeniesie) dobra gra będzie pośród niedobrych, no ale cóż... modzi zaglądają dość często...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj! NA GMC wychodzi średnio... 3 gry na 2 dni. Coś w tych granicach. I to problem dla moda przenieść do odpowiedniego działu ok dwa tematy dziennie?

No to powiedz mi teraz, czy będą oni tracić swój cenny czas na takie bzdety? Przecież już gnysek zakładał taki temat; po co powtarzać B) .

@cyberdog: Ty chyba nie odróżniasz sortowania od przenoszenia... :/

Może filtrowania? :cat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jeśli chodzi o wyszukiwanie dobrych gier i ich wyróżnianie przez redaktora/moderatora to nie ma problemu. W końcu dobrych gier jest tutaj jak wody na pustyni. Zawsze też można wyznaczyć grupę recenzentów która by polecała czy tam wskazywała palcem redaktorom/moderatorom na ciekawe gry, albo też od razu taką produkcję wyróżniali.

 

Do tego nie wiem czy warto wprowadzać jakiekolwiek zmiany na obecnym etapie rozwoju serwisu. W końcu tworzenie takich rzeczy podczas gdy większość z tego co się dzieje to żenada... cóż, chyba rozumiecie. :P

Po części winna jest tu grupa trzymająca władzę bo rzeczywiście popuściliśmy wszystkim, ale to wynikało raczej z chęci zrównania zwykłego użytkownika z tymi wyżej. Nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło.
Masz rację.

 

A skoro sam uważasz, że nie wyszło...?

 

Do tego nie wiem czy warto wprowadzać jakiekolwiek zmiany na obecnym etapie rozwoju serwisu. W końcu tworzenie takich rzeczy podczas gdy większość z tego co się dzieje to żenada... cóż, chyba rozumiecie.
Rozumiem tekst - Ciebie już nie zabardzo. Nie jest tak źle...

Zaraz zaglądnę do działu z demami i wyróżnię nadające się (według mnie).

 

Magic Pyramid

gra o kulce, dla kulek...

Strażnicy Olsztyna

Spartan

Super Mario Galaxy 2D

Monsters Killer

WARNING! EGGS!

strzelana demo

Crazy Pong

Force Strike

 

Łoł! ciekawy zbieg okoliczności. Pierwsze 5 gier dobrych, reszta... bez komentarza...

 

Poppełmniłem błąd - powinienem brać gry z Gotowych gier :P Ale tam szczegóły :D

Chcialem pokazać, że nie jest wcale tak mało gier, które nadają się do wyróżnienia...

Albo jednak zrobię jeszcze listę z Gotowych gier.

 

Ping - Pong

Pimper

MOja pierwsza gra "LON"

Anhalor

Mini Racing

Ski Jump Simulator

Mini Game v1.1

The Little Princess

Kulka X2

Funny escape UPDATE !!!!!!!!!!!!

 

A teraz dlaczego nie można robić automata: spójrzcie na temat "Przeskakiwanie". Ma ocenę 5. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro sam uważasz, że nie wyszło...?
To dokręcamy śrubę, albo zamykamy stronę.
Rozumiem tekst - Ciebie już nie zabardzo. Nie jest tak źle...
Właśnie jest źle. Takiego syfu jeszcze nie było, a to strasznie irytuje.. :P

 

No i jednak jest mało gier, bo tutaj w sumie wszystkie ledwo powyżej średniej. I teraz pytanie, wybieramy najlepsze ze wszystkich, czy najlepsze z tych które wychodzą na co dzień. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem kiedyś o wprowadzeniu oceny użytkowników i oceny redakcji, co wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Albo ewentualnie "Staff Pick a la YoYoGames. Ja na przykład gier, które nie mają na YoYo Staff Pick'a nie tykam, bo wiem, że raczej mnie sobą nie zainteresują (oczywiście bywają wyjątki... czasem ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda:

Tak, chcesz żeby odepchnąć ludzi od strony. Przez to, GMCLAN stanie się mało popularnym serwisem, nikt tu nie będzie wchodzić i będzie tylko towarzystwo wzajemnej adoracji, które będzie sobie pisać posty na wszelakie tematy, tylko nie o GM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda:

Tak, chcesz żeby odepchnąć ludzi od strony. Przez to, GMCLAN stanie się mało popularnym serwisem, nikt tu nie będzie wchodzić i będzie tylko towarzystwo wzajemnej adoracji, które będzie sobie pisać posty na wszelakie tematy, tylko nie o GM...

Aż w końcu będzie tu jak w więziennych prysznicach. Najgorszy koszmar, to to, że ci mydło upadnie(metafora taka sarkastyczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od razu konta noobów będę kasował ? Bo co za dużo to nie zdrowo...
Nie żebym sam był zbyt idealny, ale trochę większy rygor by nie zaszkodził....

 

"Stać, a raczej dyscyplina w serwisie GMClan!" - pamiętacie ten news...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina nie oznacza wyrzucania każdego kto umie trochę mniej
Co ty nie powiesz... nie to miałem na myśli...

 

a te są egzekwowane..
Naprawdę '-.- ?

 

Dobra, skończmy temat dyscypliny.

 

Chodzi mi o t, że ten, kogo pierwszą grą jest jakieś... np. kosmiczne pierdóły robi sobie jaja.

Każdy idiota się domyśli, że on tgo nie robi na poważnie. A jeśli robi, to naprawdę z nim źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę '-.- ?
Masz jakieś obiekcje?

Chodzi mi o t, że ten, kogo

pierwszą grą jest jakieś... np. kosmiczne pierdóły robi sobie jaja.

Każdy idiota się domyśli, że on tgo nie robi na poważnie. A jeśli robi, to naprawdę z nim źle...

A potrafisz odróżnić, kto robi sobie jaja, a kto po prostu jest początkującym? Nikt nie jest w stanie tego określić, więc nie ma podstaw do kasowania kont, czy usuwania gier. Zdecydowanie przesadzacie. Zdaje mi się, że niektórzy zapomnieli, jak sami zaczynali na tym forum. ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by było aby gry takie jak ping-pong lub kulka nie zostały dodawane na forum???

Bo poco zaśmiecać forum takimi grami które były tworzone 2-3 dni... (oczywiście jeśli kogoś uraziłem to sorry)

:)

 

Ja nie stworzyłem żadnej dobrej gry... tylko same takie badziewne i nie dodaje ich na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by było aby gry takie jak ping-pong lub kulka nie zostały dodawane na forum???

Bo poco zaśmiecać forum takimi grami które były tworzone 2-3 dni... (oczywiście jeśli kogoś uraziłem to sorry)

:)

 

Tu nie chodzi o wyrzucanie gier bo to się mija z celem serwisu. Ale prowadzenie jakiejś selekcji i odizolowanie tych naprawdę dobrych od tych słabszych to dobry pomysł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie chodzi o wyrzucanie gier z forum tylko o to żeby nie dodawać takich gier w stylu ping-pong czy kulka które zostają oceniane na 1 do 2 pkt.

 

ale jeśli chce sie ktoś pochwalić swoją pierwszą grą to ja nie mam nic przeciwko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...