Skocz do zawartości

Murzyni znęcają się nad dziećmi


dziadekkleofas

Rekomendowane odpowiedzi

wypowiem się chamsko i może dostane warna to się wqurwie bardziej niż to dziecko

1 opcja to szkoda mi go,biedne dziecko i tyle

2 to chooj Ci w doope za założenie tego nędznego tematu,takich filmików beznadziejnych jest w chooj

3 to czy on nie czuł jakie to pudło lekkie? chyba że na dnie była cegła

 

pyerdolić takie thematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 opcja to szkoda mi go,biedne dziecko i tyle

2 to chooj Ci w doope za założenie tego nędznego tematu,takich filmików beznadziejnych jest w chooj

3 to czy on nie czuł jakie to pudło lekkie? chyba że na dnie była cegła

 

1. Mi w sumie też.

2. Ranmus powiedział żebym to dał na gmc. Nie moja wina że go posłuchałem (no może trochę). :(

3. Wiesz... jak dostajesz takie coś, to tracisz zmysły. ;>

 

Zresztą... według mnie lepiej że nie dostał "prawdziwego" xbox'a. Utyłby dwukrotnie i niczego się nie nauczył tylko szczelał we wrogów. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było wiele lepszych,ciekawszych tematów a tu że jest jakieś dno xbox to już dajecie,pyerdolnijcie się młotkiem w głowę przed kamerą,a potem wrzućcie filmik to się pośmiejemy z waszej głupoty i chooja na ten temat kładę...

 

edit:murzyn to już qrwa znaczy gorszy,głupszy?

 

wiesz dobrze,że jestem wrażliwy,szkoda mi Go i tyle a cenzurę wstawiłem i dostawać za gówno warna a tak ciężko pracuje,żeby je odrabiać...dobra to ja podziękuje i idę stąd

 

WARN:dla wszystkich co się śmiali po obejrzeniu tego szajsu,tylko lać po pysku i tyle...

niesprawiedliwość,chyba w tył zwrot i jadę do 100%,bo jak zwykle jestem najgorszy a wystawienie tego warna było bezpodstawne

rot in pieces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dziadek, po co założyłeś ten temat? Miałeś zarzucić linkiem na shoutboxa i tyle. -_-

 

@murda: Daj już spokój... Z jednej strony za bardzo bierzesz takie rzeczy do siebie, a z drugiej sam czasem masz jeszcze gorsze pomysły. Tak czy siak warn za słownictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek, po co założyłeś ten temat? Miałeś zarzucić linkiem na shoutboxa i tyle. -_-

 

@murda: Daj już spokój... Z jednej strony za bardzo bierzesz takie rzeczy do siebie, a z drugiej sam czasem masz jeszcze gorsze pomysły. Tak czy siak warn za słownictwo.

 

angielskiego nie znasz? są tam jakieś nieparlamentarne słowa? Ranmusie... :blink:

 

edit:z moim warnem taka sama sytuacja jak w tym filmiku,chamstwo,żenada,żal,niesprawiedliwość

 

Ranmus mogłeś tego warna dać mi w pudełku po xboxie hehehehehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie to. Zachowanie karygodne, bo co innego nie dać, a co innego zrobić komuś nadzieję i zabawić się czyimś kosztem. Jeszcze w rodzinie...

@murda: Na świecie już równość i wolność, a jednak ten pogląd się utrzymał. Dlaczego? A jak wyjaśnisz to, że sporo religii Afrykańskiej rasy negroidalnej obiecuje niebo za stosunek z dziećmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILM! (tadaaaa)

 

Ranmusa rozbroiło, Phariseusa utwierdziło w przekonaniu, iż murzyni są źli. Obejrzcie i przekonajcie się. (Nie wkleiłem od razu linku, bo już sam link mówi o tym, co tam będzie. :] )

Sądziłem że Ranmus byłby ostatnią osobą która śmiała by się z takiej głupoty.

 

Po za tym nic śmiesznego,rozumiem jak by to brat zrobił takiego dżołka młodszemu,ale żeby rodzice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rastlin

boże co z tego?.. wiesz w jakim wieku w średniowieczu rodziły przeważnie choćby i polskie kobiety? a to te same korzenie, wszyscy jesteśmy pedofilami..

Na hindusów też nawrzucasz że mają po 8 żon itp. kurde religia to religia co komu do tego, mówisz chyba o jakiś afrykanach żyjących w buszu, nie o tych bardziej cywilizowanych. Nie ma co wrzucać na typów że jeszcze nie wynaleźli żarówki, uwierz mi że Twój pra pra pra pra pra pra... pra pra pra dziadyga nie takie rzeczy odwalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Sądziłem że Ranmus byłby ostatnią osobą która śmiała by się z takiej głupoty.
A skąd możesz wiedzieć czy ja się z tego śmiałem czy nie? :/ Fakt, to jest czarny humor (który nie każdemu musi się podobać) i rozbroiła mnie postawa jego rodziny, zwłaszcza ten głupkowaty śmiech w tle, ale jak już na gmczacie pisałem, sam nie miałbym serca wywinąć tak chamskiego takiego numeru. :| Wieeeeele lat temu na Boże Narodzenie zrobiłem coś podobnego, a mianowicie do pudełka nawciskałem jakieś stare głupoty, ale bez przesady, potem dałem prawdziwą zawartość. :) Taki mały prank.

 

@Murda: Czepiasz się. Zniekształcenie wyrazów nie broni przed regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd możesz wiedzieć czy ja się z tego śmiałem czy nie? :/ Fakt, to jest czarny humor (który nie każdemu musi się podobać) i rozbroiła mnie postawa jego rodziny, zwłaszcza ten głupkowaty śmiech w tle, ale jak już na gmczacie pisałem, sam nie miałbym serca wywinąć tak chamskiego takiego numeru. :| Wieeeeele lat temu na Boże Narodzenie zrobiłem coś podobnego, a mianowicie do pudełka nawciskałem jakieś stare głupoty, ale bez przesady, potem dałem prawdziwą zawartość. :) Taki mały prank.

 

@Murda: Czepiasz się. Zniekształcenie wyrazów nie broni przed regulaminem.

 

może też dostał...tylko nie pokazali,mogli mu chociaż dać pegazusa,lepsze to na pocieszenie...szkoda go i tyle wyśmiali go jak jakiegoś najgorszego...Ranmus a gdzie pudełko po warnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale mi to pocieszenie, dostać pegasusa zamiast xboxa 360, już wolałbym ciuchy... Swoją drogą, jak skończyłem oglądać filmik, to zaciekawiło mnie czy matkę, potem jak wyszła, nie wzięło sumienie i nie zafundowali mu potem naprawdę konsolki, ale tego się już zapewne nie dowiemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi to pocieszenie, dostać pegasusa zamiast xboxa 360...

To już wolałbym dostać te ubrania na jego miejscu.

 

Po za tym jak się wsłuchacie(kamerzysta to chyba mówi),to usłyszycie że mówi coś o 200 $,i że kupi sobie tego X-boxa,ale nie pamietam jak to było dokładnie.Sprawdze zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
E tam murzyni... rasiści z was pieprzeni. "Murzyn nie może być inteligentniejszy od białego" -.- . To jest przeciętna biedna amerykańska rodzinka... Tam same szajbusy.

No jak już poruszasz ten temat... :] Dawno na gmclanie nie było flamewara.

 

- Czarni mają średnio najdłuższe wacki sposród wszystkich ras. Prawda? Tak! Źródeł nie podam. :P

- Czarni mają średnio niższe IQ w stosunku do innych ras (mają objętościowo mniejszy mózg). Prawda? Tak! Tylko Aborygeni są mniej inteligentni. Źródła wprost z wikipedii:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Nationa..._Inequality.png

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:AverageIQ-Map-World.png

 

To nie są przejawy rasizmu tylko fakty, czy komuś się to podoba czy nie (sam osobiście nic nie mam do czarnych).

Oczywiście są i czarni geniusze i białe głąby nie z tej ziemi, ale częściej wiadomo komu głupie żarty strzelają do łba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już poruszasz ten temat... :] Dawno na gmclanie nie było flamewara.

 

- Czarni mają średnio najdłuższe wacki sposród wszystkich ras. Prawda? Tak! Źródeł nie podam. :P

- Czarni mają średnio niższe IQ w stosunku do innych ras. Prawda? Tak! Tylko Aborygeni są mniej inteligentni. Źródła wprost z wikipedii:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Nationa..._Inequality.png

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:AverageIQ-Map-World.png

 

To nie są przejawy rasizmu tylko fakty, czy komuś się to podoba czy nie (sam osobiście nic nie mam do czarnych).

Oczywiście są i czarni geniusze i białe głąby nie z tej ziemi, ale częściej wiadomo komu głupie żarty strzelają do łba.

 

to kto dał ten filmik?geniusz czy biały głąb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...