Skocz do zawartości

Allegro+oszust ( chyba )


pawcio3018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już poraz trzeci :bye1:

 

Zastanawiam się odnośnie tego klik jak widzicie na wygranej znajduje się mój nick. Zadzwoniłem do gościa poinformorać go że wygrałem a on powiedział że już dzwoniła do niego jakaś kobieta wpłaciłem mu na konto kasę i napisałem meilem ze screenem dowodu wygranej aukcji. Odpisał ok. Może i się zabardzo martwię ale to jest trochę dziwnę jak nie dostanę tego telefonu? Co wtedy zrobię kasy mi raczej gość nie odda :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz do Administratora,oni mają jego adres itp.

Chociaż jak widze to ma sprzedaje też inne rzeczy,ma też 267 dobrych komentów i tylko jeden zły.

Więc wątpie by cię oszukał.

 

I sprawdzić czy te komentarze pozytywnie nie są nabijane

Dużo jest starych wyjadaczy którzy dali pozytywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ok dzwoniłem do niego lecz ma wyłączony pewnie mu bateria padła jutro zadzwonię

Często Ci pada bateria i przez to nie odbierasz telefonu? Bo mi się to raz zdarzyło... A obudowę można w komisie albo na rynku kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten, który założył nowe konto, bo na starym miał 90% ostrzeżeń :-) .

 

Co do tematu -> spróbuj to rozwiać ze sprzedającym, a jak to nie pomoże, to napisz do Allegro; jest tam specjalny formularz do zgłaszania nieuczciwych sprzedawców i po takiej interwencji zazwyczaj dochodzi do zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeżeli głupoty pisze ale nigdy nie kupujcie na allegro. Jak coś kupuje to płace tylko przy odbiorze. Osobiście znam kogoś kto sprzedawał puste pudełka. A nie znam nikogo kto by nie narzekał na to co tam kupił.

 

A obudowę do komórki można kupić prawie wszędzie. Oryginał czy nie co to za różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...