Skocz do zawartości

Zablokowane Stworzę Ci grafikę


Morrighan (AoM)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem, że są już (o ile się nie pomyliłem) dwa podobne tematy do mojego, ale jakoś muszę zacząć :) Tak jak w temacie, postaram się stworzyć grafikę do gierki typu: potwory, wyposażenie(bronie,zbroje itp.), jakieś pułapki, chmurki i otoczenie(drzewa itd.)

 

P.S. Nie zapewniam, że grafika którą zrobię komuś będzie super i jeszcze nie wiem jaka, dopiero zaczynam się w to "bawić"

 

Pozdrawiam AoM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o budynek ( blok ) taki jak można spotkać w warszawie. Kostkę brukową, ulicę, trawę i jakieś bronie z profilu.

 

 

PS: Potrzebuje modelów 3D broni, i jakiegoś człowieka bardzo pilnie!!! z jak najmniejszą ilością poligonów. Proszę napisać mi na pw lub do mojego tematu z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niezrozumiałeś mnie do ciebie było tylko ta część:

 

Ja bym prosił o budynek ( blok ) taki jak można spotkać w warszawie. Kostkę brukową, ulicę, trawę i jakieś bronie z profilu.

EDIT: Ja może też bym poprosił o jakiś HUD ale taki w stylu gangsterkim

 

 

A ta druga część to była prośba do tych ludzi którzy znają jakieś linki.

PS: Rysunki poproszę na płasko czyli poprosu tak jakbyś to sam widział na przeciw siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeWuO,

cóż napisałem, że dopiero zaczynam i jeśli nie podobają się komuś moje grafiki, to trudno, nadejdzie taki czas, kiedy będę robił o wiele lepsze...

 

A co do psa, to go nie ukradłem, tylko wzorowałem się na nim i sam stworzyłem swojego piksel po pikselku, a jeżeli wygląda bardzo podobnie, to trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby admini i moderatorzy nie mieli nic do robienia, tylko naśmiewać się z userów?

Już powiedziałem i powiem jeszcze raz, jak się nie podoba komuś moja grafika, to trudno, Wasz problem, a

ironia typu:

"Jestem pełen podziwu dla tej grafiki ulicy. No po prostu majstersztyk! ", jest po prostu żałosna... Eh..

Nie pamiętacie już jak to właśnie Wy zaczynaliście(Tymon,gnysek,Dark Maximal) "zabierać" się za grafikę? Jak już jesteście w tym dobrzy, to może pomagajcie tym, którzy tego potrzebują, a nie naśmiewajcie się z kogoś kto jest jeszcze gorszy od Was...

 

Pozdrawiam AoM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wyszedł podobnie -.- pixel po pixelu... oczywiście ukradłeś wykazując się przy tym głupotą jakiej ze świeczką szukać. Bo zamiast skopiować, przerysowałeś pixel po pixelu całego psa... podobnie... przecież to istna kopia :/

 

BTW: Tymon, ######sty Avatar xD

 

PS: Zdaje mi się, że żaden z nich nie zaczynał tak mało "efektywnie" i kopiowaniem cudzych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AoM, wytłumacz mi, jaki sens ma oferowanie się jako grafik, skoro - jak Ty to napisałeś - dopiero się za grafikę "zabiera"? Żadna ze stron nie będzie miała z tego pożytku. Ty tylko się ośmieszysz, a zleceniodawca nie będzie usatysfakcjonowany. Śmiałem sie z Ciebie, przyznaję. Ale sam powiedz, czy nie jest śmieszne wrzucanie jako grafikę ulicy czy domku kilkusekundowych wypocin w Paint'cie? :/ Tak jak napisał Tymon - poćwicz w domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż walczyć z Wami wszystkimi nie mogę co do mojego przekonania, więc tak:

 

Tymon,

Jeżeli robić to publicznie jest trudniej, to tym lepiej dla mnie, bo potrafię przetrwać to poniżenie, ale nie "przy stole" tylko przy komputerze :)

Z jednej strony może i mi zależy na Waszej opinii, ale nie ma to dla mnie aż tak wielkiego znaczenia.

 

Dark Maximal,

Cóż może i nie dziwne było wyśmiewanie się ze mnie, myślę, że nie potrzebnie założyłem ten temat, cóż może i przyznam, że porwałem się z motyką na słońce i za to przepraszam, proponuję zamknąć ten temat, ale obiecuję, że jak już poćwiczę tzw. pixelart, to postaram się stworzyć coś bardziej profesjonalnego...

 

Pozdrawiam AoM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...