Skocz do zawartości

Zablokowane BRUCE LEE 2004 !


Matasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Jestem rad przedstawic wam moja pierwsza produkcje

Bruce Lee 2004 Powrot Smoka

 

Gra nawiazuje stylem od starej gierki z Commodore 64, niektorzy pewnie

pamietaja:)

 

Tworzylem ta gre 1 rok i 1 miesiac, wykorzystalem w niej

ponad 1300 obiektow, 300 romow, 313 tel, 624 sprity i 37 utworow muzycznych.

 

Zapraszam do sciagania gry z mojej strony

http://matasek.w.interia.pl lub http://www.matasek.prv.pl dzial Bruce lee 2004.

 

Wymagania sprzetowe: 466Mhz, 128 ram, karta grafiki 16mb, 100mb wolnego miejsca.

 

Czekam na opinie oraz informacje o bledach, narazie jest to wersja testowa

ale w pelni dzialajaca :)

 

Pozdrawiam serdecznie wszyskich tworzacych

niech moc bedzie z wami:), ze mna byla przez rok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wogole rysowac nie umiem, i tak jest cud ze cos tam sie rusza:), poza tym od 4 tercji wchodzi rozdzielczosc 1024, tam troche lepiej wyglada:)

 

Ps. cos mi sie przypomnialo. Wiem ze mozecie miec problem juz z 2 plansza, tam trzeba kopnac w ten monument zeby go przesunac do dzwigni i otworza sie drzwi. To taka darmowa porada dla GMCLAN :)

 

Edit By Sadam : Nie pisz 2 postów pod rząd :) Jest możliwośc edytowania post'a :P

 

Ok, sory, ja tu czesto nie bywalem, wiec nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lion dla twojej informacji. Grafika w większej części jest z przeboju Bruce Lee na commodore 64 i sądze że Autor tej gry właśnie takie wrażenie chciał nam zapewnić podczas gry. Poza tym nie każdy ma zdolności graficzne pokroju Ciebie czy sadama. Ja mógłbym równie dobrze powiedzieć że te Twoje przykłady od strony kodu są do d... bani. A co do filmików to mów za siebie u mnie działają normalnie. Co do samej gry - gra ma niesamowity old schoolowy klimat już od samego początku i dla mnie to jest wielki plus. Niestety gra ma jeszcze wiele bug'ów przez które gra staje się nie przyjemna. Mnie najbardziej irytowało gdy postać bruce'a "spadała' z podlogi albo zacinała się na niektórych obiektach. Tymczasem wystawiam ocene 6/10 - zmienie ją gdy zobacze poprawioną wersje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra się podoba :) I tak jak już wspominał Gooman Naprawdę ma niesamowity klimat. Nie wiem ale ja jeszcze nie miałem okazji spotkać bug'a w stylu "spaść" z podłogiczy zaciąc się w niej. Gra przypadła do gustu i będę starał się przejść całą. Dla mnie pozytywnym dodatkiem jest poziom gry nawet na najmniejszym trzeba się w niektórych miejscach natrudzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, dzieki naprawde za te slowa:))

wlasnie to chcialem osiagnac, klimat starych gier.

Sam jestem nalogowcem a czasow Amigi, PC do dzis ma gorsze gry

wg mnie pod wzgledem klimatu, dlatego probowalem uzyskac efekt Amigi:)

Bardzo mnie to cieszy , ze wam sie spodobala:))

 

Gra ma wiele bugow, bo to jest wersja testowa, wszystkie zostana

poprawione, oczywiscie piszcie o bugach, ja je poprawiam na bierzaco.

 

Dzieki jeszcze raz:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Gra bardzo fajna dokładnie grafika podobna do tej z Commodka :) Ale to było fajne, i jest nadal ciągle lubie włączyć swojego commodora i zagrać w kilka rzeczy, tak samo jak w pegasusa i magiczną Olimpic Sporsts ;) Gra trzyma naprawdę nieżły klimat chociarz jak wspomniał goo bugów jest dużo :/ (Stańcie obok poczatkowych drzwi (2 etap) i skoczcie w nie bądz skoczie w 3 planszy na ten czarny monument, odlecicie w kosmos poprostu :) Na mnie wrażenie zrobiło intro ;) Ta muzyczka, i wszystko łączyło sie naprawde coś fajnego chociarz nie bije ono na kolana ;) Gra naprawdę fajna, i jesli masz nadal ochotę i chęci popraw błędy których jest dośc sporor :)

 

  Poza tym nie każdy ma zdolności graficzne pokroju Ciebie czy sadama.
Gooman Pochlebiasz mi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra trzyma klimat, ale tylko w niektórych miejscach. Jeśli wykonałbyś całą grafikę w stylu postaci Bruce'a, to byłoby naprawdę fajnie. Jednak jeśli popatrzymy chociażby na tą zakapturzoną postać stojącą na samym początku gry, to ja tam nie widzę niczego wspólnego z Commodorem, czy tam ZX Spectrum. Ot, taki niezbyt starannie wykonany obrazek z nałażona teksturką.

 

Bugów jest rzeczywiście dużo. Chociażby te, które wspomniał Sadam. Mnie osobiście gra nie zachwyciła, chociaż mam na kompie sporą kolekcję emulatorów i romów (oczywiście wszystkie kasuję po upływie 24 godzin :D ) i wiem, co to stara dobra gra. Główna wada twojej produkcji - słaba grywalność, chociaż podziwiam ogrom włożonej pracy. Gdybyś, drogi Matasku, posiedział nad tą grą trochę dłużej lub intensywniej, myślę, że wyszłoby z tego coś o wiele lepszego.

 

Best wishes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No do oryginału jeszcze tej grze sporo brakuje (przeszedłem całą na 64), zwłaszcza przez te różne bugi, ale masz dużego plusa za klimat. Początek gry przypomniał mi stare dobre czasy, a mianowicie schemat: intro crackerskie, intro wlasciwe, menu, gra :) Poza tym założę się, że pierwsze 3 dźwięki wykroiłeś z jakiegoś 8-bitowca.

 

A propos, nastepnym razem wykasuj wszystkie pliki thumbs.db z katalgow.

 

ps. http://www.skop.com/brucelee/index.htm - taki kung-fu mixer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jescze znalazłem buga. Nie u wszystkich on się ujawnia, ale trzeba naprawić!

Oto on: Obracające się logo gry w pewnym miejscu ma kilka klatek animacji "zrąbane." Można to naprawić poprzez odznaczenie opcji "Use video memory" w oknie sprite'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sie zakladac:), Zaden dzwiek nie jest moj, poniewaz nie jestem ani muzykiem, ani grafikiem (chociaz grafike robilem sam, oprocz tla w 4 trecji i animacji ptaka w 2). Ja mam zerowe pojedzie o kodach , programowaniu itp sprawach. Game Maker jest swietnym programem, bo kazdy trep programowy moze stworzyc w miare przyzwoita gierke:), Ja chcialem po prostu uchwycic troche klimatu starych dobrych czasow, kiedy to Amiga rzadzila i klimat byl na 1 miejscu w grach......to prawdopodobnie moja pierwsza i ostatnia gra:)

Pozdrawiam serdczenie:)

 

 

 

P.S

Jak ktos ma ochote zagrac w oryginalna wersje bruca, ale pod PC. zapraszam do

mnie na strone http://matasek.w.interia.pl/pc.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W niedzielę będzie już oficjalna pełna wersja mojej gry na stronie.

To jest wersja testowa, jak już zaznaczałem.

Wiekszość bugów jest już poprawiona.

Zapraszam zatem chętnych do ściągania w niedzielę wieczorem. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zrobilem juz patcha do tej gry, zajmuje 3,3mb i usuwa bledy o ktorych byla mowa na tym formum , za co oczywiscie dziekuje:)

Bledy na pewno jeszcze sie znajda i bylbym rad , gdybyscie pisali gdzie one sa.

 

Zapraszam do sciagania:)

 

P.S

Jestem ciekaw kto pierwszy przejdzie gre:)

 

 

http://matasek.w.interia.pl/bruce_lee_2004.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...