Skocz do zawartości

Pchła Fighters


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

bede szczery. wedlug mnie gra jest po prostu beznadziejna. strzelanie kuleczkami ;| gra jest chaotyczna i wystaczy strzelac na slepo i krecic sie kolo "siersci" zeby pozabijac wszystkich, ale oni i tak wychodza ciongle w nieskonczonosc wiec mozna grac az sie znudzi (czyli jakas 1-2 minuty). zrobil bys chociarz jakolkowiek animacje pobierania krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra - tak jak moje inne - będzie jeszcze raz aktualizowana. Chaos - o to mi chodziło przy robieniu tej gry! :] Więc to się nie zmieni. Strzelanie kulkami - nad grafiką niezbyt długo siedziałem (w końcuż to tylko kulki, kwadraty i Yoshi nie mojego autorstwa :) ), a gra nie miała mieć najmniejszego sensu. Animacja pobierania krwi będzie. Gra zostanie utrudniona - sierść, z której pobrałeś krew będzie... gnić. Ściągnij grę po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydać marnej wersji i potem aktualizować do lekko poprawionej lepiej popracować z tydzień i poprawić.

Zamiast wydawać setki marnych gier lepiej jest popracować z miesiąc i zrobić jedną, ale porządną.

Tyle z moich rad co do tworzenia gier. A gra jest taka, jaka jest - odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stworzyłeś żadnej gry i jeszcze się mądrzysz.

Zamiast wydawać setki

To moja piąta gra, więc do setki jeszcze mi daleko. My nie wydajemy gier, tylko publikujemy gry - w końcu ich nie sprzedajemy.

 

Ale aktualizacja mimo wszystko będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stworzyłeś żadnej gry i jeszcze się mądrzysz.

Tak myślisz? :]

Mądrzę się, bo może i w GM jestem początkujący, ale w tworzeniu gier - mam "trochę" stażu. Straciłem prawie 2/3 mojego czasu z tworzeniem gier na tworzenie mnóstwa marnych gier.

Nie wiem jak na tym forum, ale user umieszczając swoją grę na forum godzi się na krytykę. To była raczej rada niż krytyka, więc nie powinieneś mieć mi za złe. Jeżeli masz - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie. :) Daję grę do oceny, ale przed ocenianiem innej gry zaliczyłem swojego gorszego gniota - moja pierwsza gra w GM - Minka. (Chociaż miałem mnóstwo nie dokończonych projektów. Ale ten jest skończony i najgorszy.) 100x gorsza niż tutejszy Pchła Fighters. Myślę, że przed wycenianiem gry powinno się liczyć z tym, że można wydać gorszą grę. Remake Minki dam do publikacji i dam wam dowód, że Pchła Fighters nie jest moim najgorszym gniotem, jaki może być. Z góry dzięki za szczerość. :D

 

I jeszcze aktualizacja gry: Pchła Fighters NEW

 

Co oferuje w stosunku do pierwszej wersji?

- Ogromna dawka krwi

- Można grać we dwóch

- Nowa plansza

- Animacja przyssania się do sierści

 

screenshot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...