Skocz do zawartości
Maximal

Final Stage #1!

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga!

Pierwsze globalne podsumowanie Ligi 24 - Final Stage #1!

Do wygrania gra na PC - Bet on Soldier! (fundatorem nagrody jest dziadekkleofas)

Jak zdobyć tego nieziemskiego shootera i otrzymać niezwykle zaszczytny tytuł Final Stage #1 Winner? :3

W sumie bardzo prosto.

W najbliższym czasie rozegrane zostaną 3 tury Ligi 24. Za każdą z nich, oprócz punktów za miejsce na podium będzie można otrzymać premię od Jury. W skład tegoż "żyri" wchodzą: dziadekkleofas, gnysek, ja, oraz jeszcze jedna osoba, której tożsamość poznacie już niedługo. ;] Premiowe punkty można otrzymać w trzech kategoriach: oryginalność, grywalność i związek z tematem. Następnie odbędzie się tura finałowa, w której otrzymać można więcej punktów niż zwykle. Na koniec sprawdzamy, kto w rankingu zajmuje pierwsze miejsce i wysyłamy mu nagrodę. :)

Właśnie wystartowała Tura #28. Zachęcam do udziału, bo warto. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie: czy jeśli wezme z internetu texture terenu to czy będę mógł ją wykorzystać, czy musze sam ją stworzyć??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam pytanie: czy jeśli wezme z internetu texture terenu to czy będę mógł ją wykorzystać, czy musze sam ją stworzyć??

W regulaminie pisze, że mają być tylko własne grafiki. ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nastąpiły dwie drobne zmiany. ;]

Po pierwsze, premiowe punkty (2-5 pkt.) można teraz otrzymać za cokolwiek (np. za efekty specjalne), a nie tylko w trzech kategoriach.

Po drugie, aby zostać zwycięzcą i otrzymać nagrodę, oprócz zdobycia wystarczającej ilości pkt. trzeba wziąć udział w Turze Finałowej! Inaczej nagroda zostanie przyznana innej osobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Po co napisałeś to dwa razy?

2. JAK przekażesz nagrodę? KTO za nią zapłaci? I (w przypadku gdy odpowiedź na poprzednie pytanie będzie brzmiała: "Nikt nie płaci") CZY to jest legalne?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a co moze byc nielegalne. jak dostajesz na urodziny gre to tez nielegalne ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1. Po co napisałeś to dwa razy?

2. JAK przekażesz nagrodę? KTO za nią zapłaci? I (w przypadku gdy odpowiedź na poprzednie pytanie będzie brzmiała: "Nikt nie płaci") CZY to jest legalne?

1. Bo może miał taką ochotę?

2a. Nie przekaże. On ją przeteleportuje do ciebie. W ogóle to ja jako sponsor zajmuję się wysyłką.

2b. Płaci za to ja.

2c. Nie, dlatego musimy być ostrożni i uważni, żeby nikt nie zobaczył konkursu. ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przecież napisał iż fundatorem jest dziadekkleofas.

Sorry, nie zauważyłem ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi ta gra i tak by nie poszła na kompie... Znaczy, nie długo będę miał nowy...

Dlaczego ten temat pojawił się już po turze 28?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby was zmobilizować do pracy, bo pod uwagę będą brać wyniki z całości ligi, poza tym od 28 tury włącznie dodatkowo są oceny sędziowskie, które mogą pomóc wybić się w tabeli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
I tak oto po długich bojach zwycięzcą pierwszego podsumowania Ligi 24 zostaje...
Micanser!!!

Huraa!!! =D *wrzask podnieconego tłumu*

Gratulujemy i życzymy miłej zabawy przy Bet on Soldier. :)

Przypominam, że punkty nie ulegają wyzerowaniu, więc kto ostatnio nabił sobie ich sporo, ma większe szanse na zwycięstwo w kolejnym podsumowaniu. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w końcu muszę się zając tym sponsoringiem i zrobimy kolejną specjalną turę ligi 24 wtedy :D Będzie wtedy nieco więcej nagród :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.