Skocz do zawartości

Togo WORLD


gilos99

Rekomendowane odpowiedzi

w takie giercoki to ja z 10 lat temu napierdzielałem kiedy miałem jeszcze ochotę bić się z dziełami domorosłych projektantów, którzy sądzą, że wsadzenie 16 instancji jednej przeszkadzajki w jednym miejscu to doskonały sposób na wydłużenie czasu obcowania z tytułem

 

a tak nie jest

 

daję trzy gwiazdory za chęci

2 konta z podziałem na 2 party i ujdzie. :)
dajże spokój ta gierczyna powinna ważyć góra 5 megabajtów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

stary, usunięcie wszystkich dźwięków będzie zbyteczne, jeśli zostawisz puste bloczki, które miały je odtwarzać D: musisz je wszystkie usunąć, albo chociaż wyłączyć komunikat o błędzie, bo ten wyskakuje praktycznie non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz da się grać, ale są bugi i nie dociągnięcia, w drugim lewelu ja wyjde po prawej za mape na górnej platformie to sie resetuje.

To coś co sie zbiera mogłoby mieć inny kolor i przydalbym sie jakis licznik z punktami i życiami. na pierwsza gre nie jest zle ale

jest duzo nie dociągnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
miejsce pozostawione mamutowi stało puste! Togo nie zamierzał się poddać, i ruszył w niebezpieczną podróż...

Togo: Kochanie! Moja figurka zniknęła! Ruszam w niebezpieczną podróż bez celu w przypadkowym kierunku!

Żona: A sprawdzałeś, może wpadła za szafę?...

Togo: PODRÓŻ, SUKO!

 

No dobra. Odpaliłem grę i co widzę... podróż w czasie! Stara, dobra, dość kiepska platformówka, jakich niegdyś było pełno na GMClanie! Od razu poczułem się młodszy o kilka lat. Gram dalej i widzę, że mamy tutaj pełny serwis:

 

- Wszędzie porozmieszczane bez sensu "bonusy", których nie da się NIE zebrać i które dają nam punktację, nie służącą do NICZEGO. Nota bene punktacja i tak nie jest w grze wyświetlana.

- Bohater, który w powietrzu przebiera nogami i zaczepia się kończynami i palcami o ściany. W ogóle czemu on tak stoi w jednej pozycji, sparaliżowało go od pasa w górę czy co?

- Wyjście, które nie wygląda jak wyjście.

- Schizofreniczny poziom trudności. Pierwsze trzy plansze są bardzo łatwe, czwarta bardzo trudna (zwłaszcza ostatni przeciwnik, którego da się wyminąć tylko z pikselową dokładnością.)

 

Na razie zniechęciłem się po bodajże sześciu planszach. Gra jest za trudna i irytująca, przeciwnicy (te ogromne naboje) są zbyt szybcy.

 

Aha, i po co sterowanie wypisane jest pod pozycją "opcje", skoro i tak nie można go zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Togo: Kochanie! Moja figurka zniknęła! Ruszam w niebezpieczną podróż bez celu w przypadkowym kierunku!

Żona: A sprawdzałeś, może wpadła za szafę?...

Togo: PODRÓŻ, SUKO!

 

No dobra. Odpaliłem grę i co widzę... podróż w czasie! Stara, dobra, dość kiepska platformówka, jakich niegdyś było pełno na GMClanie! Od razu poczułem się młodszy o kilka lat. Gram dalej i widzę, że mamy tutaj pełny serwis:

 

- Wszędzie porozmieszczane bez sensu "bonusy", których nie da się NIE zebrać i które dają nam punktację, nie służącą do NICZEGO. Nota bene punktacja i tak nie jest w grze wyświetlana.

- Bohater, który w powietrzu przebiera nogami i zaczepia się kończynami i palcami o ściany. W ogóle czemu on tak stoi w jednej pozycji, sparaliżowało go od pasa w górę czy co?

- Wyjście, które nie wygląda jak wyjście.

- Schizofreniczny poziom trudności. Pierwsze trzy plansze są bardzo łatwe, czwarta bardzo trudna (zwłaszcza ostatni przeciwnik, którego da się wyminąć tylko z pikselową dokładnością.)

 

Na razie zniechęciłem się po bodajże sześciu planszach. Gra jest za trudna i irytująca, przeciwnicy (te ogromne naboje) są zbyt szybcy.

 

Aha, i po co sterowanie wypisane jest pod pozycją "opcje", skoro i tak nie można go zmienić?

 

hehheh

wiem że dużo błędów spowodowanych brakiem doświadczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...