Skocz do zawartości

Freeze GM:S


jabools

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z GM:S. Przy próbie zaladowania jakiegokolwiek projektu (może to być nawet projekt z pustym roomem) na Creating Backup, GM łapie freeze a odwiesza się po ok. minucie. W supporcie napisali mi, że to problem z moim systemem, no i to prawda. Parę dni wcześniej wszystko działało, później zaczął się problem z AssetCompilerem, później z GDI+ i poprzestalo na tym freezie.

 

Moze mi ktoś powiedzieć, z czego korzysta GM, co przeinstalowac (bo wszystko mam aktualne)? Nie można w tym normalnie pracować.

 

Nie zmienialem sprzętu ani nie instalowalem żadnego większego oprogramowania.

System operacyjny Windows 8.1.

 

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Trochę tak. Dzisiaj pytałem o IDE w C# i w maju mają podać termin bety. Więc strzelam beta w czerwcu/lipcu, pełna we wrześniu najwcześniej. Do tego czasu sie będzie wieszać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tym creating backup freezem sobie poradziłem (instalator się też wieszał, tym razem go zostawiłem i śmiga). Ale mi wyrzuca błędy przy zasobach:

Writing Chunk... SPRT
Error :: Unable to write resource spr_Player_Head

Tak przy każdym, jako przykład dałem sprajty.

I po tym wywala mi error GDI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie cache nic nie dało. Właśnie tak samo myślałem, że coś z uprawnieniami może być nie tak. Próbowałem przerzucać wszystko na inną partycję (nie systemową) i wciąż nie pykało. Zobaczę na wbudowanym koncie admina, może tam da radę.

 

E: Problem rozwiązany - wymagana była czysta instalacja sterownika do karty graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...