Skocz do zawartości
Ranmus

Konkurs GMCLAN: Edycja 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę opis gier(?) z drugiej kategorii to dziwię się, czemu nie zrobiłem do niej nic XD .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurcze, a zrobiłem już śilnik mojej gry logicznej, ale uznałem że napewno ktoś zrobi lepszą, bo jestem słaby w tego typu grach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i teraz właśnie powinniście się wstydzić i żałować. :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. W momencie zamieszczenia wyników, w downloadzie pojawił się stosowny plik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Woock powiedz mi,nie miałeś dzisiaj chęci czy naprawde zrobiłem dobrą gre ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O w grze racer uzyto kawałka z gry music 2000 z playstation (notabene do robienia muzy) :P

GM Snooker jest fenomenalny, ale na pochwałę zasługuje również Racer szkoda tylko że nie ma przeciwników bo mogła by być z tego dobra gra.

Zauważyłem też ze sporo osób zgapiło z mojej gry Farmer Fran pokazujące się na początku gry logo GM Clan, a nawet w identyczny sposób dodane info o autorze i stronie pod nim :P

Szkoda ze festyny w Farmerze Franie nie są jeszcze gotowe, bo akurat bym miał grę sportową.... :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogłeś wystawić tą FF Olimpiadę, co kiedyś dałeś na HMT czy jak ta strona się zwie :P .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ds rally strasznie muzyka przeszkadza a noname jest zdecydowanie za nisko oceniene fajna gra a ogólnie spoko gry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mogłeś wystawić tą FF Olimpiadę, co kiedyś dałeś na HMT czy jak ta strona się zwie :P .

A wczoraj tego powiedzieć nie mogłeś? Faktycznie miałem taką grę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zauważyłem też ze sporo osób zgapiło z mojej gry Farmer Fran pokazujące się na początku gry logo GM Clan, a nawet w identyczny sposób dodane info o autorze i stronie pod nim :P

Na przykład ja :P

EDIT:

Moja gra nazywa się Dolina Strugu Rally a nie DSRally.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobre gierki jak na zrobione w tydzień. Gratulacje Zekol i restza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gry jak na 1 tydzień to dobre.Według mnie powinna wygrać gra propaganiji bo fajniejsza od gry Zakola,ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze jak bym się bardziej z singlem postarał? NA początku miała być tylko opcja player vs player, w ostatni dzień wziąłęm się za AI.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakola gra wymiata z tą grafiką i przyjemnością gry, gratulacje! Koszykówka nawet dobra tylko że bot niezbyt inteligentny, wyścigówki niezabardzo mi się podobały, a Gumball ...lol haha, najlepsze jest jak bot odbija sobie piłkę na sobie i nie da się grać omg, ja bym takiego czegoś nie dawał na konkurs(obciach). Co do gry z kategorii 2 to taka sobie, grafikę mogłaby być lepsza!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepsza gra ogólnie to była Zakola. Wiadomo czemu. Natomiast najciekawszą koncepcję miał propaganja. Niestety wykonanie nie było już takie wspaniałe. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

imo sterowanie w baskecie zrypalo wszystko, i to, ze nie zawsze dalo sie podniesc pilke..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedługo. I przestań odświeżać stare tematy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.