Skocz do zawartości

[FPS] Cage


Compi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro mi to mówić ale .. tamto w ogóle nie przypomina Big F... Gun 9000, raczej prostokąt z jakąś tam dziwną teksturką, a pro po wasz engine wspiera Bump mapping ? (bo widzę bloom i inne efekty) jak tak to właśnie broń jest jednym z elementów na którym zdecydowanie powinien znaleźć się bump :3

 

edit: A i broń zdecydowanie za jasna no chyba że akurat tak padło na nią światło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić ale .. tamto w ogóle nie przypomina Big F... Gun 9000, raczej prostokąt z jakąś tam dziwną teksturką, a pro po wasz engine wspiera Bump mapping ? (bo widzę bloom i inne efekty) jak tak to właśnie broń jest jednym z elementów na którym zdecydowanie powinien znaleźć się bump :3

 

edit: A i broń zdecydowanie za jasna no chyba że akurat tak padło na nią światło :P

Przykro mi, ale to BFG 9000 z setu Doom md2. Jak wygląda, tak wygląda, a a bump mapping w trakcie kodzenia :)

Poza tym, ten BFG tylko tak dla jaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menu.jpg

 

Fajna graficzka w menu? :P

E: Przepraszam z Double Posta, ale dałem nie ten przycisk. Można prosić moda o złączenie?

Co jak co, ale oprócz tła, menu jest słabe, chodzi mi głównie o ten kwadracik pod napisem Multiplayer.

Powiekszcie czcionke, menu dajcie na środek, zróbcie jakąś ramke na te menu, no i na koniec, żeby przy zaznaczeniu np. Multiplayer była taka aura, cos jak w PowerPoincie.

No chyba, że macie lepszy pomysł :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 fps w menu.. : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie umiecie robic gier, maszyna stanow nawala? nioch nioch nioch : D

po prostu to naprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...