Skocz do zawartości

Dead End


SKiD

Rekomendowane odpowiedzi

Kody mogą być, ale powinny być skonstruowane tak, aby można było rozkręcić nimi zabawę. Np. w GTA SA wpisz 'bringiton' i masz zajęcie. Wpiszesz 'aezakmi' i możesz się bawić. Z kuzynem raz zrobiliśmy tak, że samochody latały, gdy nimi jechałeś, po czym ja, albo kuzyn wpisywaliśmy jakikolwiek dodatkowy kod. Wiesz jak fajnie jest oberwać spadającą cysterną, gdy się leci monster truckiem nad pustynią i "goni cię sześć gwiazdek" ?

 

Tak powinny działać kody. Żeby można było się trochę rozerwać o nic się nie martwiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w takim razie nie bedzie kodow. Juz zostaly usuniete, dodaje kilka mapek (story mode juz prawie skonczone jest) i innych rzeczy. Mam nadzieje ze update wyjdzie pod koniec tego miesiaca. Dzieki.

 

Jesli ktos znalazl jeszcze jakies problemy to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe demo sie bardzo opuznia, mam nadzieje ze wyjdzie co najmniej na koniec nastepnego tygodnia (jesli nie bede mial wiecej testow w szkole). Jesli macie jeszcze jakies pomysly to piszcie przydadza sie.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oficjalnie oznajmiam iż projekt Dead End został ukończony (przynajmniej fabuła, z dodatkowymi modami mi się nie chce już bawić i wygląda na to że była by to strata czasu. Lepiej jest zrobić następną grę w której na przykład będą się znajdować te mody tzn. odłam)

 

Tutaj macie link:

http://sandbox.yoyogames.com/games/135319/download

 

Mam na dzieje że się spodoba, chociaż pod koniec gry możecie natoczyć się na wiele problemów, z którymi nie chciało mi się już bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się grafika i... to tyle.

 

Akcja dzieje się za szybko. No i nie kumam tego, że muzyka zaczyna grać gdy stanę w miejscu, a przy chodzeniu nagle się urywa i wznawia dopiero po skręcaniu. Do tego dochodzi koślawy angielski ("Are you SHURE") i dźwięki z Counter Strika. Ogólnie dużo nie pograłem, ale nie zapowiada się jakoś wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Are you sure*" --> popraw.

Ja zaraz pobiore gre i ocenie.Jak chcesz urozmaicenia gry, to możesz dodać jakieś bonusy, minigry(coś jak w raymanie 3, gry się odblokowywały po jakimś czasie, niepamiętam od czego to zależało).

EDIT:Jak wziąłem glocka i chciałem pójść do next rooma, to pisało, że nie może narysować surface'a.

Pobiore wcześniejszą wersje.Jednak nie pobiore... na pierwszej stronie dałeś link do new wersji zamiast tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdziłem gramatyki po tym jak to napisałem...

Co do całej fabuły, to wiem nie wszystko jest wyjaśnione ale ma się też uczucie że nie ma zbyt wiele tej fabuły.

@DarkTeam

komuś już taki problem wyskoczył (nie na tym forum), wygląda na to że latarka nie może być stworzona na tej mapie. Zrobiłem obiekt który sprawdza czy ten surface istnieje, jeśli nie to stworzy nowy. Za tamtym razem się udało. Teraz nie wiem co mam znowu z tym zrobić... Bo na większości komputerach i laptopach chodzi bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w tym rzecz dokładnie.Mówie o problemie, skoro nie może stworzyć sufrace'a to sprawdź kiedy on ma się tworzyć, coś musi być powodem.Niewiem, może poprostu coś trzeba jeszcze zrobić i dopiero zejść na dół, i wtedy dopiero może stworzyć surface'a.Skoro napisałeś sprawdzanie, czy jest, a jeśli nie ma to tworzy to powinno działać w 100%.Może coś dzieje się przedwcześnie ? Zablokuj all funkcje latarki, jeśli surface nie jest stworzony, następnie odblokują się dopiero po tym.Jeżeli zaś nie będzie surface'a to nie będzie błędu bo żadna funkcja się nie odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic źle nie przetłumaczyłem.

Jakiś czas temu jak ten błąd wyskoczył za pierwszym razem powiedzieli mi że to może być spowodowane przez wygaszacz ekranu gracza. I to tyle nic więcej, więc nie mam pojęcia jak to niby naprawić i o co im tak na prawdę chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się na tamtym forum nie udzielam już tak bardzo. Tutaj jest lepsza atmosfera i przynajmniej tu są tworzone "prawdziwe" gry. A co przez to rozumiem, gry które mają fajną grafike, fabułe i odjechany gameplay. Oczywiście nie każdy jest Pro Makerem więc rezultat nie będzie taki sam ale, pod koniec projektu gra i tak jest fajna i miło w nią pograć.

 

@UP

 

Zgadzam się. Z igły robią widły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkTeam ma pewnie ten sam problem co Bedziom.

Najprawdopodobniej jest to wina sprzętu - surfejsy to jedyny element GMa który może się gryźć z kartą graficzną.

Hm... możesz mieć racje explosivo.O ile się nie myle wczoraj miałem wyłączonego Controllera OpenGL.

W edicie dam odpowiedź czy chodzi z OpenGL'em.

EDIT:Nic z tego, nie chodzi dalej.Niewiem, może rzeczywiście to karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...