Skocz do zawartości

Powodzie


Morti

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: POWODZIE

 

Gatunek: zręcznościowa z lotu ptaka

 

Opis: Jest to gra robiona na lige24. Niestety spóźniłem się o 1 min :( . W grze chodzi o to żeby uratować 10 ludzi.

 

Download: >>>>>|<<<<<

Rozmiar pliku: ok 3 mb

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: ja

Fabuła: ja

Grafika: ja i wyrocznia google

 

Screeny:

bae5e48f65.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu czepiacie się up'a mi działa.. :P

 

Wracając do gry.. zacznijmy od tych rzeczy które mi się nie podobają...

- postać/motorówka po wyjściu za okno rozgrywki leci dalej

- grafika... emm... gorszej nie mogło być :P ale i tak ja bym lepszej nie zrobił :w00t2:

- postać nie zatrzymuje się sama tylko za pomocą strzałki do dołu.. nie wiem jak wy ale ja takiego czegoś nie lubię.

- troszkę nudna

 

więc powstrzymam się od oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra totalnie nie dopracowana, goście których ratujemy po zresetowaniu gry , są tam gdzie byli wcześniej, co robi grę nie ciekawą, gdyż po dłuższym graniu można łatwo zapamiętać gdzie dokładnie byli wcześniej. Grafika gry zrobiono w paincie, menu również. Jak dla mnie ta gra to nic ciekawego zero gry,same nudy.

 

1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenuła.. od kiedy grafikę ocenia się po programie w którym się ja stworzyło kolunio?

 

Popieram. Swoją drogą paint to bardzo dobry program, tyle że praktycznie nikomu nie chce sie wysilić by narysowąc coś lepszego.

 

Czekam nadal na zmianę downloadu. Nie ściągnę dopóki nie zostanie zmieniony.

 

A zrób se coś w 30min tongue2.gif

Czyżby próba zdobycia shitowego achieva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Popieram. Swoją drogą paint to bardzo dobry program, tyle że praktycznie nikomu nie chce sie wysilić by narysowąc coś lepszego.

 

Czekam nadal na zmianę downloadu. Nie ściągnę dopóki nie zostanie zmieniony.

 

 

Czyżby próba zdobycia shitowego achieva?

Niby w czym jest dobry? Chyba tylko w tym, że się odpala sekunde, bo nie ma żadnej przewagi nad pozostałymi programami. A to, że można w nim coś ładnego zrobic to żadne odkrycie, tylko pada pytanie - o ile szybciej można to samo zrobic w lepszych programach?

Uprzedzam, że nic nie mam do Painta, ale to, że jest b dobrym programem to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Paint nie ma warstw i da się cofnąć tylko o 4 kroki bodajże. To eliminuje go z większych prac, chyba, że ktoś jest masochistą.

3 kroki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje potrzeby paint wystarcza, rysuję zwykle małe grafiki, tylko do menu się bawię w GIMPie. Paint jest o tyle dobry że jest prosty w obsłudze i całkiem szybki, jednak pod wieloma względami jest przewyższany przez inne programy ;).

 

A zrób se coś w 30min

 

Następnym razem spędź przy grze więcej czasu i nie będziesz się musiał obawiać o oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.. wiadomo że nie można porównywać pinta i szota/ no dobra na upartego można ale po co?

zależy co kto tworzy w danym momencie.. Chcę zrobić pixarta to odpalam painta i żaden inny program sobie lepiej z tym nie poradzi...

Co do grafiki w grze to nie lubię połączenia textur i rysowanej bajkowej oprawy jak ten ponton..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
najnowsza wersja painta pozwala na cofnięcie ok.50. kroków i obsługuje coś jakby przezroczystość oraz kilka efektów dla pędzle, niestety(stety?) dyskwalifikuje go brak podstawowej rzeczy jaką są warstwy.

Nie ma przezroczystości w paintcie z win7, ale przyznam, że i tak dużo lepszy jest.

 

Morti, jesteś ultra-głupi, czy po prostu nie umiesz czytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przezroczystości w paintcie z win7, ale przyznam, że i tak dużo lepszy jest.

Dlatego napisałem "coś jakby przezroczystość" Miałem na myśli przezroczystość wewnątrz grafiki, czyli że można uzyskać

efekt, że widać co było pod spodem.

 

Proponuję jakieś usprawnienie regulaminu mówiące, że w tematach z czyjąś grą komentarze pisze się na temat gry a nie na temat programów w jakich była robiona grafika itp. i w jakich byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dlatego napisałem "coś jakby przezroczystość" Miałem na myśli przezroczystość wewnątrz grafiki, czyli że można uzyskać

efekt, że widać co było pod spodem.

 

Proponuję jakieś usprawnienie regulaminu mówiące, że w tematach z czyjąś grą komentarze pisze się na temat gry a nie na temat programów w jakich była robiona grafika itp. i w jakich byłoby lepiej.

To nikt by nie pisał wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...