Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumie czego go tak zniechęcacie. Ciekawe jak wyglądały na początku wasze prace, mogę się założyć że były bardzo podobne do jego prac. Każdy musi od czegoś zacząć, jeśli kręci go bardziej grafika niż programowanie itp. to niech się rozwija w tym kierunku - ćwiczy, ćwiczy i jeszcze raz ćwiczy... Nie można komuś powiedzieć że ty tego nie umiesz i nie wstawiaj tutaj swoich prac. Gdyby ktoś wam ciągle to wmawiał to nigdy byś nie robili lepszej grafiki od niego ( jeżeli w ogóle tworzycie takową ) .

Takie jest moje zdanie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jak już rysuje koszmarnie i ma tego świadomość to niech łaskawie skończy rysować ich powiedzmy kilkanaście i potem niech wrzuci je wszystkie do jednego posta i pozwoli aby przepadł w zapomnienie, a nie co mały rysuneczek to nowy post i wyśmianie przez resztę społeczności i zdołowanie go. Krytykować nikt Nam zabronić nie może, jemu zaś wstawiać prac, jednak niech pójdzie na kompromis i rysuje aż jakość się poprawi to będzie mógł pokazać przebieg postępu na przykładzie serii grafik, wstawionych za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkie same (znaczy ?) O.o hmm chodzi ci o styl jak tak to dobrze znaczy że wreszcie tworzy mi się styl choć w proporcjach rąk nawaliłem (jak zawsze :P)

 

też się nie masz czego czepiać tylko mojego podpisu artystycznego

jest taki jaki sobie go zaprojektowałem i mi pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xarfroń

Masz styl o tyle specyficzny, że każde Twoje dzieło wygląda tak samo i trudno je rozróżnić. A podpis i tak wygląda dziecinnie.

Bo większości rysunków które tu daj są raczej bardziej koncept artami, 

a podpis jest ciekawszy niż ci się wydaje 

i z cała pewnością nie będę go zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie cieniowanie moze byc, ale pocwicz lepiej anatomię i ludzi i zwierzat, bo to cos strasznie koslawe jakies...

a co do podpisu ta ukosna kreska sprawia wrazenie ze nabazgrales jakis wichajster a potem przekresliles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
dla mnie ten podpis wygląda jak przekreślony pisior (ptaszek, czy tam siusiak, jak wolisz).

Japanstache zapytałby Cię teraz czy wiesz co by powiedział Freud?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...