Skocz do zawartości

Patriotyzm w nas


LolikZabijaka

Co myślisz o Polsce  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz

    • Kocham swoją ojczyznę
      25
    • Nienawidzę Polski i Polaków
      11
    • Nie lubię polski, bo kretyni w rządzie
      9
    • Nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hola hola, powoli.

Jeśli twierdzisz iż bijatyki są czymś pięknym, i jest to dla Ciebie jedyne rozwiązanie... Jesteś burakiem i prostakiem.

Ja na miejscu tego "co uderzył za coś", zamiast bić poprosił bym go na słówko i sobie z nim porozmawiał.

Subtelniejsze, prostsze i milsze? Nieprawdaż?

Ah no i skoro, zabójstwa są w Polsce karane... A co jak go za mocno uderzysz? Eh?

Pieprzony gatunek męskich zawszonych *******... (Mozliwe, iż przesadzam. Ale tacy ludzie, co mają więcej w mięśniach niż we łbie mnie wkurzają.)

 

Dziękuję. Jeśli macie napisać coś głupiego, wstrzymajcie się.

Rozmowa na poziomie? Wolne żarty.

 

PS. Jestem babowaty i g*wno Ci do tego propa. Będę dalej pisał jaki to ja pokrzywdzony jestem bo mogę i chcę.

@Kofel: Nie obchodzi mnie Twoja szkoła. Mam gdzieś Twoje życie prywatne, oraz to jak u Ciebie w szkole jest.

Wiele ludzi wie, że jestem np. ateistą oraz wrogiem Polski. Tak czy siak, szanują mnie bo nie rzucam się do ataku z pięściami tylko dużo gadam ^^

 

Nasz kochany Philipie...

Zrozumial bym twojego "Arcy Mądrego Posta" gdyby nie to ze nie ma on ZADNEGO powiazania do posta propy. Z tego co widze slowa ze propa on zna wielu ludzi ktozy nie sa prostakami znacczy ze lubi on bijatyki i zabija wszystkich po drodze, jak i wkurza cie on bo maiecej w miesniach niz w lbie. Ciekawa teza.

Enjoy your reading lesson.

 

PS

Jednak nie az takie gowno mu do tego, jest on uzytkownikiem forum, ktore ty zasmiecasz. Pewno zaraz powiesz ze nikt nie musi czytac tego co piszesz, ale wtedy jestem pewny ze przynajmniej 99% tego forum nie bedzie chcialo tego czytac, co by oznaczalo ze piszesz bzdurne i niepotrzebne posty. Przypominam, moze i to jest valhalla, ale nie jest to wielka ksiega zrzalen Bagna.

Nie obchodzi mnie Twoja szkoła. Mam gdzieś Twoje życie prywatne, oraz to jak u Ciebie w szkole jest.

Nas tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no drobiu nie smieszysz mnie juz. żal mi cie. naprawde. ale nie martw sie. w koncu zycie ci sie ulozy. bedzie lepiej. usmiechnij sie bo widze ze czeka cie psychiatryk :)

drob. fajnie wyraza poglady, mile slowka. super. ale naprawde nie martw sie. wszystko ci sie jakos ulozy. wystarczy troche popracowac nad soba :) aa no i troche kultury by ci sie tez przydalo. naprawde. nie gniewaj sie tylko sie usmiechnij :)

aa tak w ogole mam gdzies czy wierzysz czy nie ile ma kto lat. hehe smiech na sali z ciebie.z tego co mi pisza userzy to jestes niepełnosprytny trochę, ale to nie moja opinia. znaczy moja tez, ale ktos inny cie tak nazwal, i nie moglm sie powstrzymac zeby nie napisac... ale ot co ja na ciebie nie bede pisal złych rzeczy, gdyż przecież nienawiść rodzi nienawiść. a spróbuj troche zmienić swoje zachowanie, to moze ktos cie polubi. i włącz szare komórki. myśl. warto kiedyś zacząć. nigdy nie jest za pozno...

 

a co do tematu to temat na wysokim poziomie, hmmm nazwa moze i tak, ale tresci nie wszystkie. ciekawe i różne. warto wiedziec co sądzą inni. nie oceniajmy tych co sądzą inaczej niż my. tyle jest poglądów ile ludzi.

 

był patriotyzm, była aborcja, była trawka, a teraz czas na kolejny aspekt życia, skrócenie męk a tym samym życia umierającemu, cierpiącemu człowiekowi, mianowicie eutanazja... i teraz znów jak w przypadku aborcji. Jesteś ZA czy PRZECIW? i oczywiście: "leo, why?

 

Co ty w ogóle do mnie gadasz,że jestem niepełnosprytny takie stwierdzenie to gówno bez argumentu,bo ktoś tak powiedział,popatrz na budowę swojego zdania,zaczynasz z małej litery,walisz kropki,szkoda gadać,ostatnio to ty gibałeś z banem przez 3 dni bo byłeś wygadany,tak cie cisło,że się spuściłeś w moim komentarzu i miałeś lipę,takie samo gówno przechodzi teraz schylios,giba z banem 2 tygodnie,bo mnie obraził a nic nie pisałem obraźliwego do niego,chyba aż takie niepełnosprytny nie jestem skoro potrafię wykorzystać ludzką agresję przeciwko niemu samemu,nie chodzi mi tu o sztuki walki,nie chce mi się nic już pieprzyć z jakimiś mułami,ogólnie co do płodu nie uważam,że nie czuje,gdyby nie czuł to by nie było problemu z legalizajcą aborcji a cieszy mnie to,że tak jest,niech młode k.... nauczą się żyć i niech sobie uświadomią,że przyjemność nie kończy się na 1 imprezie a potem pajacowaniu,gdyby była wojna to pewnie poleciałbym do boju pierwszy komuś wpier........ć.Pamiętajcie mnie nikt nie wykiwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, powoli.

Jeśli twierdzisz iż bijatyki są czymś pięknym, i jest to dla Ciebie jedyne rozwiązanie... Jesteś burakiem i prostakiem.

Ja na miejscu tego "co uderzył za coś", zamiast bić poprosił bym go na słówko i sobie z nim porozmawiał.

Subtelniejsze, prostsze i milsze? Nieprawdaż?

Ah no i skoro, zabójstwa są w Polsce karane... A co jak go za mocno uderzysz? Eh?

Pieprzony gatunek męskich zawszonych *******... (Mozliwe, iż przesadzam. Ale tacy ludzie, co mają więcej w mięśniach niż we łbie mnie wkurzają.)

 

Dziękuję. Jeśli macie napisać coś głupiego, wstrzymajcie się.

Rozmowa na poziomie? Wolne żarty.

 

PS. Jestem babowaty i g*wno Ci do tego propa. Będę dalej pisał jaki to ja pokrzywdzony jestem bo mogę i chcę.

@Kofel: Nie obchodzi mnie Twoja szkoła. Mam gdzieś Twoje życie prywatne, oraz to jak u Ciebie w szkole jest.

Wiele ludzi wie, że jestem np. ateistą oraz wrogiem Polski. Tak czy siak, szanują mnie bo nie rzucam się do ataku z pięściami tylko dużo gadam ^^

może frytki do tego? może to dlatego, że mamusia cię za bardzo wygłaskała i całe życie spędziłeś przed kompem ucząc się nowych form "chaxingu"? Dziecko spod klosza żyjące stereotypami innych, a już zaczynałem Cię lubić. Skoro tak nie lubisz polski? po co tu tkwisz i gadasz naszym językiem? kup sobie bilet do meksyku czy innego wypizdówka i nie wracaj. Polska wspaniały kraj, tylko ludzie tępe chuje jak by to powiedział kapitan bomba ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie niektórzy mają odmienne zdanie, bo chcą być fajni ;/

 

Patriotyzm to nie jest rzucanie się pod granaty bez sensu. To szanowanie ojczyzny. A to, że Polskę stanowią po części odmóżdżone dzieci, które chcą być fajne robiąc rzeczy niedozwolone przed 18 rokiem życia. I taka jest prawda.

 

E: Little mistake :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o zaprzestanie wszczynania niepotrzebnych kłótni i powrócenie do tematu dyskusji. Na razie tylko grzecznie proszę.

 

Dokładnie.

Oczywiście zawsze najlepiej mnie zmieszać z błotem i ujść z tego czysto, co? :sp_ike:

Idę sobie z tego tematu bo znowu mnie zbłotem zmieszają, nie kocham już Was ;< (Tak użalam się, mwahaha...)

 

@Pieter:

Nie, mamusia mnie nie głaskała. Życie też nie, więc za przeproszeniem nie pierdziel bzdur, jeśli nie masz pojęcia o niczym w moim domu.

Kraj jako KRAJ normalny, ale tak jak powiedziałeś ludzie są do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, z tą większością debili w Polsce dowaliłeś. W Ameryce jest tego jeszcze więcej i jeszcze więcej procent, tam prawie każdy jest idiotą, w Anglii wszyscy chcą być nigga, i biega tam pełno niggerów i wiggerów, którzy próbują być gangsta.

Własne wyzywacie cudzego nie znacie >:/

A jeśli ktoś ma coś do pisowni polaków, to nie zdziwcie się gadając z brytyjskim wiggerem na MSN :)

 

W Ameryce uwielbiamy się dobrze bawić. Ponieważ jesteśmy zaawansowani kulturowo... żyjemy w postępowym społeczeństwie i mamy futurystyczny sposób rozwiązywania problemów populacyjnych... po prostu dajemy każdemu pistolet do ręki i zabijamy się nawzajem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

AmericaSuperpower (1 hour ago) Show Hide Reply | Spam World's largest drug company Pfizer

World's largest Insurace co. AIG

World's largest investment bank Goldman Sachs

World's largest cargo/courier co. FEDEX

World's largest Telephone company AT&T

World's largest Seiconductor co. Intel

World's largest accounting firm PwC

World's largest bevarages co CocaCola

World's largest Toy company Mattel Inc

World's largest jet engine co GE

 

All of them AMERICAN ne ne ne ne ..Dirty Canadian and Eurotrash are jealous tee hee?

 

Worlds largest Software company: Microsoft

Worlds largest game developer: Electronic Arts

 

Wszystko USA, wymieniać dalej? Hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Oczywiście zawsze najlepiej mnie zmieszać z błotem i ujść z tego czysto, co? :sp_ike:

Idę sobie z tego tematu bo znowu mnie zbłotem zmieszają, nie kocham już Was ;< (Tak użalam się, mwahaha...)

 

@Pieter:

Nie, mamusia mnie nie głaskała. Życie też nie, więc za przeproszeniem nie pierdziel bzdur, jeśli nie masz pojęcia o niczym w moim domu.

Kraj jako KRAJ normalny, ale tak jak powiedziałeś ludzie są do dupy.

Narpierw mówisz że jesteś ANTY POLAKIEM a później się wymigujesz.

 

up. Może dlatego że tam jest najlepsza gospodarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narpierw mówisz że jesteś ANTY POLAKIEM a później się wymigujesz.

 

up. Może dlatego że tam jest najlepsza gospodarka?

 

Może. Ale przecież nie każdy Amerykanin jest idiotą. Tak jak nie każdy Polak ma nasrane we łbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

To było ustawione,widziałem ten sam filmik z polskimi napisami,oraz widziałem jak to wszystko ustawiali,by Ci ludzie specjalnie tak mówili.

 

Hmm,wpisz sobie na youtube 'polska szkoła','polacy','polacy w anglii'.

Znowu się marmocie ze....łeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. Ale przecież nie każdy Amerykanin jest idiotą. Tak jak nie każdy Polak ma nasrane we łbie.

 

Koleś ty sobie sam przeczysz,najpierw najeżdżasz na Polaków a potem piszesz że nie każdy Polak ma nasrane we łbie,nie czytałem całego tematu ani twoich postów ale chyba nie wiesz co gadasz albo boisz się linczu za to,że jedziesz po Polakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ty sobie sam przeczysz,najpierw najeżdżasz na Polaków a potem piszesz że nie każdy Polak ma nasrane we łbie,nie czytałem całego tematu ani twoich postów ale chyba nie wiesz co gadasz albo boisz się linczu za to,że jedziesz po Polakach.

 

Pokazać Ci Polaków w uk?

Nie boję się linczu, staram się uciszyć sytuację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam, jakbym był sparaliżowany, głuchy, ślepy, niemy, itp. chciałbym to jak najszybciej skończyć.
Nie kumam takiego myślenia, ja trzymałbym się kurczowo jakiegokolwiek życia ;x

 

Weźcie usuńcie ten temat bo się syf zrobił i teraz zamiast patriotyzmu będzie wzajemne obrzucanie się gównem :3
Masz przeca opcję ignore, jeżeli ten temat nie ma dla ciebie pięciu stron, źle ją wykorzystałeś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, powoli.

Jeśli twierdzisz iż bijatyki są czymś pięknym, i jest to dla Ciebie jedyne rozwiązanie... Jesteś burakiem i prostakiem.

Ja na miejscu tego "co uderzył za coś", zamiast bić poprosił bym go na słówko i sobie z nim porozmawiał.

Subtelniejsze, prostsze i milsze? Nieprawdaż?

Ah no i skoro, zabójstwa są w Polsce karane... A co jak go za mocno uderzysz? Eh?

Pieprzony gatunek męskich zawszonych *******... (Mozliwe, iż przesadzam. Ale tacy ludzie, co mają więcej w mięśniach niż we łbie mnie wkurzają.)

dobra, ale co to ma wspolnego z "polakami?" I gdzie napisalem ze bijatyki sa czyms pieknym? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, kiedyś widziałem babe z wąsami, to nie znaczy ze wiekszosc bab nosi wąsy, i cos moze bardziej w Twoim stylu - znam jednego niemca ktory jest porąbany. to znaczy ze wszyscy niemcy mają coś z głową? Precz generalizacjom.

 

PS. Jestem babowaty i g*wno Ci do tego propa. Będę dalej pisał jaki to ja pokrzywdzony jestem bo mogę i chcę.

to chciej dalej tez nic tego nie mam tylko skoro bawisz sie w 'poikrzywdzonego' to nie 'krzywdz' innych, a opinia ze polacy to buraki jest bądź co bądź dla polaków krzywdząca.

 

I tylko o to mi chodzi, nie doszukuj sie w moich tekstach czegoc czego w nich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...