Skocz do zawartości

Pform1.0


lukim

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: tytuł gry (np. Przygody Babcii Stasi i jej Bociana)

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Jest to moja pierwsza gra. Poruszamy się w niej samurajem. Starajcie się zbierać "twarze" podobne do strzałek w prawo. Przepraszam że som tylko trzy plansze w wersji 1.5 pędzie ich więcej pojawią się nowe potwory itd...

 

Download: GRA

Rozmiar pliku: okoo 2mb

 

 

Autorzy: Lukim9

Programowanie: Lukim9

Fabuła: Lukim9

Grafika: Lukim9 i Piter97

Muzyka: Lukim9

Screeny:beztytuuzq4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Tytuł ustawia się samemu. Do tego nie potrzebny jest szablon Ranmy: Przygody babci Stasi i jej bociana. W ogóle, to wszystko jest do kitu. .GMk Daj FILE>>Create Executable. Wtedy stworzy ci się normalna gra, taka, że każdy może w nią grać i nikt nie może jej edytować. Na razie nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Up. A co Ci w niej się nie podoba :)?? A nie głupia gra, dla niektórych gra jest głupia a znowu dla innych ta sama może okazać się fajną grą. poprzyj swą wypowiedź argumentami !

 

Dla mnie gra oczywiście na kolana nie powala... Ale kolega nie zakładał tysięcy wątków z prośbą o podanie gotowego kodu. Sam sam powolutku sam... ale do przodu.

ja koledze dam 2/5 na dobry start. I próbuj dalej, i nie wystawiaj gry która nie spełnia Twoich oczekiwań tylko siedź nad nią tyle aby się Tobie podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...