Skocz do zawartości

Bunkier SS


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

JEST konwerter i nie mąć ludziom w głowie, jeśli nie wiesz (ponoć nie zawsze działa, ale w tym przypadku powinno wejść). Ponieważ nie chce mi się go teraz szukać, proponuję Gameprotector (czy jakoś tak) Snake'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na początek- nowa wersja :P

Ale lipa doszedłem do Hitlera w płaszczyku i mnie zabił :( nawet nie wiem czy go choć raz trafiłem

a po śmierci musiałem zaczytać od nowa mogłeś dać przynajmniej restart room'a po śmierci albo jakiś zapis

 

tak 3.5

 

a jeśli chodzi o żołnierzy to czemu nie weźmiesz spritów z doom'a albo wolfenstein'a ewentualnie z duke nukem 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Bo hitlera w płaszczyku się nie da zabić :P Trzeba przed nim zwiewać. Najlepiej to go zgubić za rogiem, a potem sobie spokojnie szukać wyjścia :P . A z tym restart room to masz rację. Za chwilę wrzucam poprawkę.

EDIT:

Ale z tymi postaciami z wolfensteina to ty sobie chyba żartujesz(grałem kiedyś w wolfa 3d, jak jeszcze miałem 6 latek na popularnej AMIDZE 69 mojego taty :P, a potem na PC). Ta grafa tam jest beznadziejna. Trochę lepsza od tej mojej :/ Ja potrzebuję grafy fajnej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi postaciami z wolfensteina to ty sobie chyba żartujesz(grałem kiedyś w wolfa 3d, jak jeszcze miałem 6 latek na popularnej AMIDZE 69 mojego taty :P, a potem na PC). Ta grafa tam jest beznadziejna. Trochę lepsza od tej mojej :/ Ja potrzebuję grafy fajnej :D.

To chyba żeś naprawdę dawno nie widział tej gry bo porównując do twojego to jest ogromna różnica ja nie wiem jaką tą grafikę chcesz że mówisz że tamta jest za słaba

ale skoro zrobiłeś Hitlera to może i żołnierzy zrób z zdięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mój 10-letni brat był odważniejszy i stawił czoło superszybkim soldatom.

 

A raczej stawiłby, gdyby na jakiegoś się natknął. Było tak: łazi, łazi, łazi, w końcu trafił na jakieś drzwi, otwiera je, błądzi - sołdatów brak. Idzie dalej, aż tu nagle ja zauważam: "Krzysio, zdrowie ci spada!" Zanim zdążył zareagować - umarł.

 

0o? Więc po co się wypowiadasz, skoro "cały czas patrzyłeś w podłogę" i nie widziałeś gry?

 

Nie widziałem dlatego, że jest straszna i bałem się patrzeć. A w swoim poście powyżej tyle właśnie powiedziałem. Nie wypowiedziałem się na temat gry jako całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak to jest jak się gra bez dźwięku.

 

Krzysio grał bez dźwięku - z powodu tych potępieńczych odgłosów z rodu piekłem. Dzięki nim gra jest, jak wspominałem, straszna. Jak widać wszystkie moje wypowiedzi stanowią logiczną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w gry stworzone w Game Maker i teraz ogólnie pierwsza, bo bardzo długiej przerwie. Ogólnie taki powrót do GM, w którym nic nie zaprezentowałem, ale dobra nie o tym jest temat tylko o twojej grze. Więc tak na początek ukazało się ładowanie gry, które jest ok. i nic nie mam tutaj, bo nie jest to jakaś niebywale ważna rzecz. Potem ukazało się średniej jakości menu a po uruchomieniu gry niezły klimacik. Muzyka naprawdę dobrze dobrana no i okrzyk pojawiający się, co jakiś czas i gra ma swój klimat a to jest dla mnie ważne. Ogólnie grafika nie jest jakaś niebywała, ale tutaj nadrabia to wszystko klimat, o którym piszę po raz kolejny, więc gdybyś do tego klimatu dodał dobrą grafikę, stworzył ciekawą fabułę i jakieś poziomy do przejścia to było by naprawdę dobrze. Szkoda tylko, że bunkier wygląda jak labirynt. Więc jeżeli będziesz miał chęci to chętnie pogram w jakąś ulepszoną wersję.

 

Plusy:

+Klimat

+Grywalność

Minusy:

-Grafika

-Czasami można iść i nikogo nie znaleźć przez dłuższy czas

-Dziwne strzelanie mało efektowne i tak jakoś dziwnie lepiej jak by rywal strzelał do nas ;)

 

Ogólnie 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim witajcie po mojej długiej przerwie,a pozatym i tak zwykle dużo czytam mało pisze.

 

Co do gry - jak najbardziej ją ulepszaj i wydawaj kolejne wersje! Wersja 1.1 jest jak dla mnie cudowna. Co z tego,że korzystałeś z przykładu...grafika,również nie jest najlepsza,ale co najważniejsze gra ma klimat,ładne dźwięki,wysoką grywalność,podnosi adrenalinę(zwłaszcza przy możliwości skrętu w lewo i prawo).Moja ocena 4/5.Czekam na kolejne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...