Skocz do zawartości

LogoMan


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: LogoMan

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Trzeba dojść do punktu EXIT w wyglądzie drzwi, wersji pełnej dodam pare bajerów, o i bym zapomniał wallkick i background z przykładu Konrad-GM.

 

Download: LogoMan

Rozmiar pliku: 921KB

 

Autorzy:

Programowanie: Syliusz

Fabuła: Nie ma

Grafika: Syliusz

Muzyka: Nie ma

Screeny:

Screen

Screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przerobiony przykład copoconaco? Lub i tez inny przykład który już widziałem na forum. "EIXT" Dobre ;/ Brak dźwięków i muzyki. Brzydka grafika. Nudna. Gracz nie raz się zatnie w skrzynce. Pociski zamiast z działka wylatują koło nich. Ogólnie 1/5 bo może być to zwykły przerobiony przykład i jest nudna ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"EIXT"? To jak "WJYŚCIE" :D

 

Grafika nie najgorsza.

 

Plusy:

+ lekko wciąga

+ nie jest to CTC

+ pomysłowe i staranne

 

Minusy:

- wallkick od paczek o mało mnie nie zabił

- pociski wylatują z boku luf tych działek

 

dobry mniej... czyli 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika: Dziwna jakaś ale nie paintowa przynajmniej :P w sumie nawet może być.

Muzyka: Poczekamy do pełnej wersji.

Grywalność: Znowu kulka.... (Chociaż sam się zastanawiam nad "remejkiem" jednej gierki z kulką :] )

w wersji pełnej dodam pare bajerów

Czyli na przykład co?

Kulka się czasem przycina na skrzynkach, czasem trzeba się za długo namęczyć żeby doskoczyć wyżej.

Narazie jest 2\5 ale może być więcej jak się postarasz :D

 

Kupowata gra z bugami
:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie bugi, byłoby fajnie. A tak: zacinanie się na skrzynkach, postać staje nad podłogą, walljumpem można wspinać się po jednej ścianie (sprawdzone). 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra nie przypomniała gier dosowych (były lepsze z lepszą grafiką), i ocena nie musi być proporcjonalna do ocen innych gier, zresztą Jaklub ma racje, gdyby tak nie było, żadko która gra dostała by 3.

 

Gre przeszedlem całą, gdyby była jakaś muzyczka, troszke dłuższa i ciekawsza to było by 3, niestety musze dać 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co?
Ta gra (LogoMan) dostała wiele czwórek. O to chodzi. A tej gry z pewnością nie porównasz do Almory: ani kod, ani silnik, ani grafika, ani dźwięk, ani grywalnosć. Co prawda ocena spadła już do 3, ale jednak...

 

Wszystko przez leniwych adminów co nie chce im sie dać ocen od 1 do 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? A jak kogoś bardziej cieszą platformówki niż MMORPG, to nie może ocenić niżej Almory od takiego LogoMana? Ocena to kwestia subiektywna, każdy ocenia jak uważa, a zresztą, ja oceniam to co widzę, co mnie obchodzi jak to w kodzie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że ocena to opinia własna, więc nie ma tu mowy o jakiejkolwiek obiektywności ;> ? Gracze nie są nauczycielami, że mają jasno określone kryteria, jak mają za co punktować i na podstawie tego jak ocenić, tylko oceniają według własnych preferencji i z tegoż powodu ocena własna nigdy nie będzie obiektywna, bo te dwa pojęcia w zasadzie się ze sobą wykluczają :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje wiemy, że problem leży w nieobiektywności użytkowników. Więc po co ta rozmowa...?

Jak ktoś pisze, że recenzenci mają być obiektywni, to mnie szlag trafia... NIE MA czegoś takiego jak ocena obiektywna!

W temacie Almory, o którą tak się upominasz. Mnie Almora imponuje, ale nie grywalnością - ta jest wg. mnie średnia. Doceniam wkład twórcy w tworzenie i to uwzględniam przy ocenie, ale nie powinien tego uwzględniać normalny gracz, do którego trafia gotowy produkt i (gracz) nie interesuje się procesem tworzenia gry ani ilością wysączonych przez twórców butelek pepsi (tak btw). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Almora w ogóle nie imponuje :P No może wkładem pracy...

 

Ale jednak każdy wie, że nie ma co porównywać takiej Almory do czegoś takiego, jak ta gra. Co do obiektywności: Macie rację. Ale chodzi o ocenę obiektywną względem siebie...

 

Ktoś grał w Almorę - bardzo mu się spodobała. Ale wystawił 4 - bo się tnie. Później gra w tę grę - też wystawia 4. Za dobre chęci. Oceniajmy gry względem tego samego... hmmm... punktu odniesienia, a nie, że jak na pierwszą grę nieźle, jak na twoje umiejętności słabo etc.

 

Obca osoba, która wejdzie na tą stronę zobaczy, że Almora i LogoMan to ta samo dobre gry. A tak raczej nie jest.

 

PS: Zaczynamy spamować ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...