Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tutaj można pisać swoje zażalenia odnośnie płci pięknej. Jak to jest że mimo że kobiety potrafia być wredne, nierozsądne, robiom nawet nieświadomie straszne chamówy, a my - biedacy - i tak nie umiemy bez nich żyć? Może Jah wysłucha naszych próśb i usprawni pare rzeczy, tak żeby żyło sie nam wszystkim lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pani kontekstowa otwiera biuro matrymonialne jak mniemam. Na co ja mam się niby żalić, żeby się żalić, to trzeba mieć na kogo :P Więc ja co najwyżej pożalę się, że nawet się nie mogę na kobiety pożalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie zrozumiałem o co chodzi, tak to jest z dupami. podobno nie moja wina itp itd. heh, zreszta mowie teraz sie z tego smieje, rok temu jak mialem taka sytuacje był ze mną straszny padaczan. Ku przestrodze - "słuchajcie drodzy panowie - nie bierzcie za gleboko do serca tego co dupa powie, bo treść zawarta w jej pięknym słowie - moze równie dorbze znaczyc ze ma cie w rowie"

BTW.

Miał ktoś z was taką akcje ze rocznice z dwoma dziewczynami w 1 dniu? :P nie wiem juz do ktorej napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :lol2: ale z drugiej strony jak juz pisalem pani kontekstowa to jedyna kobieta idealna, nie licząc gadania od rzeczy - ale to już ma każda kobieta -to naprawde ideal, usmiecha sie ladnie, nie mowi zbyt duzo, eeeh rozmażyłem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale z panią kontekstową to nie jest para, trójkąt ani czworokąt a trzy tysiące czterysta sześćdziesięciopięcio kąt :P

 

Ranmus, krzyżujemy naszą klasę, fotka.pl i epuls.pl ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
co wy chcecie u mnie to obiad zrobił xD
%$%$^#$@... To jest wbrew polskiej tradycji! No to się Tymon nieźle wpakował... :( R.I.P. 22.03.2008

Zawsze się tak zaczyna, najpierw obiadki, potem darmowe sprzątanko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4up: Pół szklanki cukru, dwie szklanki mąki, trzy jajka, skórka z pomarańczy, 2 łyżki masła. O takie ciasto chodzi?

@up: Requiem im Paca

@btw: Wiktoria(mocne imię, oznacza zwycięstwo, raczej trudno coś sklecić obraźliwego, dobrze pasuje brunetkom), Maja(no poprostu jest ładne, wprawdzie mogą być aluzje do jednej polskiej kreskówki, ale bardzo ładnie pasuje do blondynek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim cmentarzu leży Tymon?

Macie może pożyczyć Microsoft Flyight Symulator dla moich kolegów z Al Kaidy? Bo potrzebują do treningu samobójczego.

Jeden kolega wczoraj latał prawdziwym Beoingiem 727 i troszkę krzywo leciał i wleciał w budynek ;s

Teraz nei chcą tracić ludzi wiec potrzebują symulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...