Skocz do zawartości

szpaq99

Użytkownicy
 • Zawartość

  1313
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana szpaq99 w Rankingu w dniu 22 Luty

szpaq99 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

16 Dobry człowiek

O szpaq99

 • Tytuł
  Master of Posts
 • Urodziny 10/10/1995

Previous Fields

 • Team
  Dream
 • Steam
  666
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Crystal Lake
 • Płeć
  Male

Ostatnie wizyty

13459 wyświetleń profilu
 1. Galeria Grafik

  Ta gra Mnie zawsze omijała, pomysł Mi wpadł jak zobaczyłem po latach oko z Neversoftu
 2. Galeria Grafik

  Trochę Cię poniosło, ale dzięki
 3. Galeria Grafik

  Czaszeczka
 4. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Przyjemnie to wygląda jak jakaś nieco starsza konsolowa platformówka, jedynie co to ten brązowy coś Mi nie pasuje, pewnie przez to, że nie ma żadnej postaci na niej.
 5. Lajkowanie na stronie głównej

  Te reakcje jak nazwa wskazuje, mają dawać reakcje, statystykę, by ukazać, czy Gnysek np. przynosi dobre wieści, czy na przykład ukrzyżowanko Go. Sortowanie newsów to najgłupsza rzecz jaką można zrobić, już takie badziewia są na FB, i często nie widzi się przez to postów, a robienie tutaj dodatkowego przycisku najczęściej lubiane, najpopularniejsze, nie ma raczej sensu, ponieważ to tylko newsy, których nie widzę sensu w ten sposób sortować. Wygodniej jest kliknąć podoba Mi się, niż skomentować, że dany news jest spoko.
 6. Glorious: Companions

  2019 to już chyba VR będzie
 7. Petycja dotycząca zmiany nazwy GMS

  Pierwszy raz widzę, aby ktoś kogoś wyśmiał bo robi w GM, jedyne co to widziałem to docinki. Ja tam nie widzę nic złego w nazwie Game Maker, zmiana nazwy nic nie zmieni. Jeśli ktoś Cie wyśmiewa natarczywie to się z Nim nie zadawaj. Wiecie jak dla kogoś nazwa programu do robienia gier jest powodem do wyśmiewania kogoś, to trochę przykre Trzeba też mieć własny kręgosłup moralny i samemu myśleć, szczególnie w tego typu zawodach. Ty się z samymi pro programistami zadajesz?
 8. Petycja dotycząca zmiany nazwy GMS

  Ale to musieli być smutni ludzie jakoś wszyscy grali w Mario Buziola i nikt nie bóldupił, że w GM bo nawet nie wiedzieli tego.
 9. Petycja dotycząca zmiany nazwy GMS

  Jeśli jesteś tak słaby i niepewny tego co robisz, że wyśmianie (insult comedy) Ciebie, że robisz gry z klocków dla dzieci itp. Cie tak niszczy od środka, to przestań to robić Myślę, że jak stworzysz grę na poziomie Copoconaco z tego forum, to ludzie nie będą mieli czasu, na brechty z Ciebie, po prostu będą grać w te grę. Poza tym już kiedyś jakieś dziewczynki chyba się nawet biły z gmclanu z gamedevem (chyba tak się to forum nazywało), że gml to nie jest język programowania itp. Więc jak zmienisz nazwę to zaraz będziesz szukał kolejnych problemów, byle by nie skupić się na tworzeniu gier. Skupcie się na problemie, a nie na nie problemie. Sprawiasz wrażenie tych prawdziwich "gejmeruff" co zobaczyli trailer Battlefield'a i się rozpłakali, mamke mamke tam jest kobieta i jest na wojnie, mamke mamkę powiedz im coś nie będę się strzelał z kobietą!!!!!!!
 10. Galeria Grafik

  Pierwszy Pixel po kilku latach(jeszcze nieskończony), robię go na podstawie Mojej karykatury Adasia: Edit: Chyba koniec, nie chce Mi się już przy tym siedzieć.
 11. Galeria Grafik

  Marian Janusz Paździoch!
 12. Galeria Grafik

  @gnysek wyrzuć ze słownika słowo finalna ;-) A tak na serio jak zawsze mega :-) Ten interfejs wygląda lepiej niż w niektórych crpg ze sklepów :-)
 13. Nad czym aktualnie pracujesz?

  No tak była wersja, chyba do testów. Podobnie było chyba z aliensami onlie, też była wersja do pogrania.
 14. Nad czym aktualnie pracujesz?

  No wiadomo, ale to forum jest w sumie martwe :-) taa pomiętam przykłady z nazwami nawet np. inventory ala almora, czy animacja szkieletowa ala almora. Albo tutoriale graficzne ala almora :-) No tak, almora pomogła zainspirować wielu ludzi, że nie trzeba robić w gm tylko catch the clowna.
 15. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Dzięki, że przypomniałeś, bo kiedyś nie miałem tel z androidem. Ale widzę, że ładnie 100tys. pobrań to szacun. Ale myślę, że to i tak szacunek dla Was, że po tylu latach ludzie na forum pamiętają dalej o tym projekcie.
×