Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 09/14/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  ale artefaktami rzucacie, zamiast powiedzieć o jakimś np flutterze
 2. 1 punkt
  Nie ma najlepszego wyboru, są różne frameworki, a każdy z frameworków inaczej działa i służy do czegoś innego. Jakby nie patrzeć, to Android i iOS też mają swoje "frameworki" ale nie są multiplatformowe. Wybierz taki framework, w którym najbardziej będzie Ci odpowiadał stack technologiczny, który znasz/lubisz i spełnia wymagania co do Twojego projektu. Może to być PhoneGap/Cordova + Ionic, NativeScript, Xamarin są tymi popularniejszymi. Pamiętaj, że jak wybierzesz stack PhoneGap/Cordova/Ionic/NativeScript, to żeby zrobić coś bardziej rozbudowanego, to musisz i tak znać budowę obu platform, a nawet pisać pod nie rozszerzenia w Java i Objective-C. PS. To, że wybierzesz stack PhoneGap/Cordova/Ionic/NativeScript nie znaczy wcale, że będzie łatwiej. Jak znasz JS, czy TS byle jak, to efekt będzie taki sam jakbyś miał usiąść do Xamarina czy pisał od razu na Androida w Javie czy iOSa w Objective-C. Edit: NativeScript działa trochę inaczej, on binduje API Androida i iOSa do JavaScriptu, ale i tak żeby napisać rozszerzenie, trzeba je pisać też pod daną platformę, tyle, że w JS/TSie.
 3. 1 punkt
  Wleciał nowy update, głównie ze skillami dla postaci z rasy Valrenay, ale nie zabrakło też sporej ilości fixów, tweaków i małych ficzerków. https://steamcommunity.com/games/1001040/announcements/detail/1586880891218128317
 4. 1 punkt
  Dodałem już kilka dni temu <3
 5. 1 punkt
  Ej, a bo w ogóle to Bonfire w zasadzie jest skończone i niedługo wyłazi na Early Accessa na Steamie! Wygląda teraz tak: Jak tak wszystko policzyć od pierwszego prototypu, to klepałem to ponad 6 lat. Wiadomo, że nie przez cały czas, bo dopiero pod koniec zeszłego roku przysiadłem nad projektem tym full-time, ale to i tak najdłużej jak kiedykolwiek robiłem grę. W każdym razie można już wbijać na Steama i wishlistować! Strasznie się narobiłem nad samą stronką sklepową, ale imho fajnie wyszła!
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Skapowałem się, że nic tu nie wrzucałem od miliona lat, a pracuję nad gierką codziennie. Ostatnio klepie scenki wprowadzające nowych bohaterów - tu Assassin i Pyra: System scenek jest o tyle fajny, że korzysta z faktycznych zasad gry. W ten sposób niektóre przerywniki mogą być w pełni grywalne, albo miksem akcji gracza i tych zaskryptowanych.
×