Skocz do zawartości

Pan Fikuśny


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pan Fikuśny

 

Gatunek: Platformówka

Opis:

Standardowa platformówka wzorowana na mario polegająca na zbieraniu pieniążków i unicestwianiu wrogów.

Bohater dodatkowo posiada umiejętność rzucania ręką.

 

Sterowanie:

prawo, lewo - strzałki

skok - strzałka w górę

rzut ręką - spacja

 

Download: Plik

Rozmiar pliku: 2.22 mb

Autorzy:

Programowanie:
Marek.S

Grafika:
Marek.S / Tymon

Screeny:

Screen 1

Screen 2

 

Proszę o oceny i komentarze, piszcie co zmienić w następnej wersji. Proszę nie pisać że za mało leveli bo to demo, albo co gorsza że przerobiłem czyjś przykład.

Weźcie pod uwagę że to jest moja pierwsza gra i sporo się nad nią napracowałem.

 

Pozdrawiam Marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tutaj mogę dać jak nie 5 gwiazdek :D Gra jest świetna ;) Przyjemna grafika i muzyka. Jak na pierwszą twoją grę to ona że tak powiem przebija wszystkie pierwsze gry które są zrobione przez innych użytkowników :D

Pozdro i życzę żebyś zrobił z tego demo wyśmienitą pełną wersje gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje 4.9/5 :P

grafa 4.5/5 (5/5)

dzwiek 5/5 (przez ta twoja muzyczke spadlem z krzesla :D)

grywalnosc 5/5

znalazlem OGROMNEGO buga. otoz postac przy fladze w 2 poziomie ( w pierwszym chyba tez) jak sie przeskoczy flage to gostka nie widac i trzeba dac wyjscie z gry :P

aha i nie oszukuj! ta flaga jest z gm'a! dlatego ci dalem 4.5/5 :P

powodzenia przy fullu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem na screeny i przyznam, że z chęcią pograłem :)

5 gwiazdek :) Pierwsza i bardzo fajna chociaż trochę smętna :) I muszę przyznać że rzadko pierwsze gry są wykonane właśnie tak :) Podobają mi się dźwięki :D dodają uroku grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardziej Rayman niż Mario i - jak zawsze - tak różowo jak inni piszą nie jest. Przydałoby się jakieś PRAWDZIWE tło, nie parę chmurek. Warto też usunąć muzykę wyciętą z jakiejś reklamy (i to jeszcze źle wyciętą). A jeśli to jakiś prawdziwy utwór jakiegoś wykonawcy, to raczej ściągnąć cały w postaci mida. A poza tym brak tego czegoś... A, wiem - za dużo wrogów, za mało typowo zręcznościowych fragmentów. Bo tu bijatyka wychodzi. :P

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie moje tematy a sam się przekonasz

Dobra, gra dobrze wykonana, ale za mało typowo zręcznościowych fragmentów, typu liany, wall-bouncing, skakanie z platformy na platformę i tak dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie to jego pierwsza gra! lepiej popatrzcie jakie byly wasze pierwsze gry o ile takie byly! (cos dziewny zbieg okolicznosci, wszyscy dawali 5, przyszedl dziadekkleofas, dal 3 i wszyscy ssrrruuu 3,3,3,3,3... tylko co poniektorzy nie biora przykladu z w/w uzytkownika i dali Markowi.S 5,4 gwiazdki... <_<

czyli jednym zdaniem: cos mi tu smierdzi i to na pewno nie jestem ja! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem i po chwili zaczęło mi się nudzić. Brakuje grze tego co napisał Jaklub:

za mało typowo zręcznościowych fragmentów.

 

Podoba mi się pomysł uderzania ręką ;).

 

Btw. W muzykę się jakoś nie wsłuchiwałem i może dlatego nie słyszałem żadnego trzeszczenia :P.

 

ej ludzie to jego pierwsza gra! lepiej popatrzcie jakie byly wasze pierwsze gry o ile takie byly! (cos dziewny zbieg okolicznosci, wszyscy dawali 5, przyszedl dziadekkleofas, dal 3 i wszyscy ssrrruuu 3,3,3,3,3... tylko co poniektorzy nie biora przykladu z w/w uzytkownika i dali Markowi.S 5,4 gwiazdki... dry.gif

czyli jednym zdaniem: cos mi tu smierdzi i to na pewno nie jestem ja! tongue2.gif

Jeśli Cię to pocieszy, to nie wystawiłem oceny, ale gdybym to zrobił to dałbym pewnie 2 gwiazdki :P.

 

Weźcie pod uwage że Marek.s potrafi więcej w gm nić 70% użytkowników.

Ja potrafię mniej i nawet nie mogę porównywać się do np. Tymona, a jakoś mam na koncie więcej gier niż on. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie gwaizdek - są zbyt mało obiektywne... Bo tu bardzo fajna gierka a po kalkulacji wychodzi mi 3 z plusem... daje plusa za to ze pierwsza gra - mamy nieco zawyżone 4.

Gwiazdek powinno być 10..

Aianajanajanajaj. Propaganja B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwage że Marek.s potrafi więcej w gm nić 70% użytkowników.

 

To faktycznie, wysoki poziom użytkowników tu mamy. :))))

 

Zresztą cóż z tego że potrafi więcej, skoro nie umie tego wykorzystać?

 

Panie Mati, Co do 3/5, to jest moja subiektywna ocena i nie każdemu może się podobać i każdy ma prawo mnie potem naśladować i zbudować opinię na podstawie mojej, i nie mam do nikogo żalu. Jednak nie podoba mi się to, że te niskie oceny są przedstawiane jako oceniane pod moim wpływem i z mojej winy, a przecież nikogo nie namawiałem do stawiania podobnych ocen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie kleofasie,

ja wcale nie mam do pana zalu i nie obwiniam pana o to nagle stawianie troj, ja tylko stwierdzam fakt, iz chyba wszyscy na tym forum maja szacunek do pana nadzwyczaj wielki. jesli to zabrzmialo obrazliwie - bardzo przepraszam, nie mialem zamiaru pana obrazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość tylko jakość!!Po za tym nie widziałem żadnej twojej gry której bym dał przynajmniejj 4 gwiazdki.

O to mi właśnie chodzi. :) Dla mnie jest bez znaczenia, kto ile gier zrobił. Staram się oceniać, według jakości danej gry i nie zwracam uwagi czy czyjaś gra jest pierwsza czy dziesiąta.

 

W kwestii gwiazdek mam to samo zdanie co Propaganja, więc mało mnie to obchodzi czy dałeś jakiejś mojej grze 4 gwiazdki, poza tym, każdy ma inny gust ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ocenę wystawiłem szczerze, bo gra średnio mi się podoba.

Nie liczy się ilość tylko jakość!!Po za tym nie widziałem żadnej twojej gry której bym dał przynajmniejj 4 gwiazdki.

Tak, patrzysz na gwiazdki: mniej niż 4 - d**a, nie zaglądasz? Kiedyś aaaaaa zrobił sobie skalę na 4, bo "to nieproporcjonalne do oceny MAGI". Kiedyś tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...