Skocz do zawartości

PuzzBlockEr


Anaconda

Rekomendowane odpowiedzi

logo.jpg

PuzzBlockEr jest grą logiczną pierwotnie stworzoną dla ligi 24, jednak spodobał mi się ten projekt na tyle, że go dokończyłem :)

Na czym polega gra znajdziecie w pliku readmie i proszę się do niego stosować ;)

Na zachęte powiem:

- gra zawiera 25 poziomów

- miłą dla oka graficzkę

- miłą dla ucha muzyczkę

I kilka screenów na zachęte:

Menu

Kontynuacja

Screen z gry

No i oczywiście link do archiwum z grą :)

PuzzBlockEr

 

Z początku chciałem dodać również edytor plansz, ale doszedłem do wniosku, że i tak nikt by ich nie tworzył. To nie będę się przemęczał :) Zostawie sobei siły na kolejne rundy ligi 24.

 

Miłej gry! Chętnie usłyszę spostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi wskakuje "Unexpected error occured when running the game" i problemem tu napewno nie jest directX :)

 

Wygląda ciekawie i kocham gry logiczne, więc czekam czy to problem z moim kompem, czy ktoś też sięzgłosi.

 

-Maurycy

 

Mi gra działa a co do gry to jest naprawdę fajna :D doszedłem do 5 poziomu :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Anaconda posłuchał rad GMClanowiczów! :D I bardzo dobrze, bo szkoda by było, gdyby pomysł na taką fajną gierkę się zmarnował. A tu mamy dopracowaną grafikę i oryginalny pomysł. Tak trzymać! :D

 

@skell: może nie wypakowałeś wszystkich plików, tylko odpaliłeś sam plik exe z archiwum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem od razu, że grałem w wersję, która brała udział w konkursie, więc nie będę pokazywał błędów, bo być może już je usunąłeś.

Zajmę się raczej samą oceną gry.

 

Otóż, namówiłeś mnie, bym ściągnął ją na nieszczęsnej Informatyce w szkole. Dla zabicia nudy (Soldat po raz nasty nie chciał się włączyć -_-') odpaliłem ją (najpierw ściągnąłem. :P) i...

Cóż, zdanie na ten temat może być trochę podzielone. Bowiem pierwszy raz zetknąłem się z taką grą (+), ale na pierwszy rzut oka wydaje się taka... prosta i bezsensowna (-).

Cóż, tych, którzy myślą na ten drugi sposób, muszę nie mile zaskoczyć, bowiem ów praca jest wręcz dobra - taka na wolną chwilkę. Dodatkowo trzeba wytężyć szare komórki, bo niektóre plansze są dość skomplikowane.

Z tego, co widziałem na screenach, gra dostała ,,zastrzyku energii", czyli wielu dodatków w odróżnieniu od wersji konkursowej, a to jej wyszło na pewno na plus.

Cóż, co tu dużo mówić? Choć gra wydaje się prosta - taka nie jest i szczerze ją wam polecę. Czy wam przypadnie do gustu czy też nie - to zależy tylko od was. Acz warto chociaż przejść kilka plansz.

 

Ps. Czekam na Gąbczastego. =P

 

Ps.2 Muza jest ######sta. :lol2:

 

PS.3 Grałem już w normalną wersję, czyli najnowszą. ;]

Cóż, do większości nie mogę się przyczepić, bo błędów w grze nie ma, a dodatki jakie zaserwowałeś tylko ją dopieściły. Gra jest bardzo dobra i myślę, że może jednak edytor by się przydał... ;)

 

Ps.4 Nie umiecie napisać dłuższej i pełniejszej oceny? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skell przykro mi, nie wiem dlaczego nie działa =/ Może spróbuj zrobić to co proponuje Dawidsu...

Nie no fajnie, że wam się podoba. Ale gdzie moderatorzy, ludzie!

Za posty takiej długości: Świetne. Podoba mi się. Wiecej takich produkcji. - powininno lecieć ostrzeżenie!

Wysilcie się! Nie dajcie się ogłupieniu i ospamieniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła i przyjemna gra. Doszedłem do 15 lvl :) Grafika jest ładna i pasuje do klimatu gry. Do muzyki też nie można się przyczepić. Plansze są krótkie, ale to i nawet dobrze. Zanim zdążę się znudzić pierwszą planszą już dochodzę do drugiej, nowej. Gra nie będzie raczej wciągac na długie godziny, ale miło bedzie w nią pograć dla rozruźlenia w chwili wolnego czasu. Dobra robota :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za posty takiej długości: Świetne. Podoba mi się. Wiecej takich produkcji. - powininno lecieć ostrzeżenie!
Wychwalają grę, to się nie czepiaj. :P No, dobra... masz trochę racji.

 

A ja zauważyłem coś dziwnego. Po planszy 20 (chyba... w każdym razie gdzie naokoło staru porozstawiane są pola 5) nie przenoszę się dalej! :( Chociaż wyczyściłem planszę z pól. Może to przez to, że żeby oczyścić planszę trzeba przed końcem wejść na metę? W każdym razie coś nie działa. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że dzięki Lidze powstała taka dobra produkcja :) Bo co by o grze nie powiedzieć - PuzzBlockEr trzyma poziom. Menu i grafika estetyczne, bez zbędnych bajerów. Muzyka przyjemna i miała dla ucha. Rozgrywka bardzo wciągająca (przynajmniej dla mnie). Żałuję tylko, że nie zdecydowałeś się na dodanie edytora plansz. Dzięki temu gra mogłaby wzbogacić o ciekawe poziomy zrobione przez userów ;)

Oceniam na 9+/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dawidsu, Dawidsu :) Przecież piszę wyraźnie w readmie, że trzeba przejść ze startu do mety niszcząc przy okazji wszystkie klocuszki :] Więc chyba oczywiste, że ostatni krok ma być na mecie =)

Dark Maximal - ty i ja wiemy dobrze, że nikt by tych plansz nie tworzył =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie zrozumieliśmy się... :P Wyczyściłem wszystkie pola i na samym końcu stanąłem na mecie. Tylko, że kilka sekund przedtem byłem na mecie, gdy nie wszystkie pola były wyczyszczone. :] Spróbuj przejść tę planszę... :P

 

Mam tutaj dowód: pbe_cojest.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skell: może nie wypakowałeś wszystkich plików, tylko odpaliłeś sam plik exe z archiwum?

 

No właśnie w tym problem, że próbowałem na oba sposoby, nawet z pulpitu do C: wrzuciłem ale nic -_-.

Najgorsze że system jest po niedawnej reinstalce i ni cholipa wiem co może być.

A co gorsze nie moge zagrać w gre logiczną, która tak dobrze się zapowiada :).

 

I w sumie wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło.

Nawet ściągałem jeszcze raz

 

No szkoda, niestety.

Moją ocene ogranicze:

Po samych sceenach widać że fajna gra :D.

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...