Skocz do zawartości

Zaraza V03.xx (obecnie v3.07a)


copoconaco

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Zaraza (tytul roboczy jak wymysle cos lepszego to sie zmieni)

 

Gatunek: strzelanka z widokiem od góry

 

Opis: Jest sobie planeta. Planeta zamieszkana byla kiedys przez rase obcych, zostaly po nich rozsypujace sie ruiny i wielki grzyb pokrywajacy cala planete. Na planecie, w rejonie podbiegunowym gdzie grzyb jest mniej aktywny, korporacja Omega zbudowala baze - osrodek badawczo archeologiczny. Niestety jak to bywa pewnego dnia zabezpieczenia zawiodly i pedy grzyba przeniknely przez zabezpieczenia najstarszego budynku, konstrukcji wgryzajacej sie 30 pieter pod powiezchnie gruntu. Budowla została zamknieta i odcięta całkowicie od pozostałej części bazy. Prawdopodobnie miał miejsce sabotaż.

 

Jedyni ludzie którzy mogli przeżyć w opanowywanych przez grzyba podziemiach -najemnicy z oddziału Krwawych Aniołów, pod dowództwem majora McDucka, dotarli do 15 poziomu i słuch o nich zaginął. Wszyscy czekają na przybycie dodatkowych ludzi i sprzetu, by rozpoczać akcje jeśli już nie by ratowac pozostałych wewnątrz ludzi, to by wydostać owoc prac badawczych z usytuowanych ponizej 20 poziomu labolatoriów...

 

Chodza słuchy że Rząd Federalny tylko czekał na pretekst by zająć planetę, a Federalna Flota jest juz w drodze.

 

Gracz wciela sie w wolnego strzelca, najemnika, ktory za oplata zgodzil sie wejsc w opanowane przez grzyb korytarze i zabezpieczyc owoc badan naukowcow Omegi. Zanim dobiorą się do tego sabotażyści lub Federalne Slużby Specjalne (fSS), ktore przybędą wraz z flotą federalną w ramach akcjii 'ratunkowej'..

 

 

 

 

 

 

 

Sterowanie:

WSAD -sterowanie

lewy przycisk myszy - strzał

 

lewy przycisk myszy trzymając ctrl - podnoszenie przedmiotów/aktywacja urządzeń

 

spacja - włączenie/wyłączenie paneli

 

m - mini mapa żółtoszare kostki oznaczają skład amunicji lub broni, czerwony krzyżyk terminal medyczny, szary zepsuty terminal - inne znaczki oznaczają rożne elementy potrzebne do wykonania misji - terminale ochrony, i inne

 

apteczki, kliknąć prawym by użyć.

 

czerwone paczki - to ulepszenia broni, jesli posiadasz bron odpowiadajacą posiadanemu ulepszeniu kliknij lewym na paczke i paczką kliknij prawyn na broń którą chcesz ulepszyć.

 

sloty po prawej to całość ekwipunku tu trafia wszystko co się podnosi

 

sloty po lewej to sloty aktywnej broni każdy ze slotów podpięty jest pod jeden z klawiszy 1-9 w celu szybkiej zmiany broni, pomiędzy aktywnymi slotami a plecakiem bron można przenosić klikając tu a potem tam, lub szybko przerzucic klikajac prawym

 

sloty z czerwonym paskiem to sloty specjalne

 

- pierwszy od góry to slot na granaty,

- drugi to slot na broń małą: pistolet/smg co pozwala wykorzystywac 2 bronie małe naraz.

 

 

Rozmiar: ok 14 MB

https://gmclan.org/up3255_4_zaraza_SA_7l.html

 

WERSJA TESTOWA WRAZ Z EDYTOWRM PLANSZ: https://gmclan.org/up3255_4_ZARAZA.html

 

Autorzy:

ja, ja, i ja oraz bloodrayne/blitzkrieg2 i anarchy online - dźwięki

 

Screeny:

https://gmclan.org/up3255_5_shan.html

https://gmclan.org/uploader/3255/zaraza2.jpg

 

Poprawiłem Ci Copo ten wywód :D

Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma klimaaaaat! Tyle, że do perfekcji jeszcze jej wiele brakuje

Niekiedy wrogowie się blokują (np. gdy jest ich dwóch a korytarz jest mały), brak apteczek (chyba tylko narazie). Graficznie jest dobrze fabularnie w sumię też trochę oklepane ale ok. ogólnie 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Bardzo fajna i na wysokim poziomie już gra :). Grafika bardzo ładna, engine także. Jeśli chodzi o to co można było by zmienić, poprawić to:

--- Ekwipunek - gdy się chodzi liczby skaczą, można by było także zrobić aby pauzowało grę gdy wchodzimy do niego ale to niekoniecznie.

--- Postać mogłaby trochę szybciej się poruszać.

 

Wrażenia naprawdę super :) klimat jest. Powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amunicja AMUNICJAAA.... przejdz ktos 4 plansze i powiedz czy amunijcji jest:

 

a. za malo

b. za duzo

c. w sam raz...

 

ruchome cyferki wynikly z poszukiwania id zaginionej broni podszywajacej sie pod pistolet maszynowy, poprawilem to juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyni ludzie którzy mogli przeżyć w opanowywanych przez grzyba podziemiach -najemnicy z oddziału Krwawych Aniołów,

 

widzę inspiracje warhammerem 40k :]

 

gra miodzio :D klimat no i jak ruszam myszą to postać tak ładnie sie porusza ruchy głowy ramion normalnie graficznie bosko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczna gierka! W końcu bardzo ładny system animacji nie bazujący na Almorze. Fajna mapka i ładna grafika przykuła mnie na dłużej, aczkolwiek jak w wielu grach brakuje mi trochę grywalności i fajerwerków. Dodaj jakieś efekty rozbryzgów obcych, albo chociaż jak trafiamy w potworka, to żeby trochę tego kwasu/krwi leciało :) Przydałyby się jakieś efekty uderzeń kul w ściany itp. bajery. Tak czy inaczej gierka mi się podoba i mam nadzieję, że ją bardziej rozwiniesz. Pamiętaj grywalność i tylko grywalność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi gra zamula i sobie niestety nie pograłem : /

ale na pewno jest fajna,dźwięki tworzą fajny klimat,grafika super...więc dam 5/5 bo na pewno jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższego. Bohater zacina się przy ścianie ( tj. jak chcę np. iść tuż obok ściany jak w nią wejdę nie mogę poruszyć się na boki ). To jest karabin? Strzela strasznie wolno jak na jeden z takich :P Powinieneś odrobinkę przyspieszyć jego strzelanie. Naboi jest w sam raz :) Ale nie można uciec od tych kosmitów. Bohater jest strasznie powolny, przez co ciągle trzeba strzelać, żeby kosmici nie doszli, inaczej czeka nas niechybna śmierć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

grałem przed chwilą i jedyne co mi się nie podoba to sterowanie,pewnie to moje przyzwyczajenie,łuski dziwnie lecą,nie wiem czy mi się zdawało ale w jakiejś pozycji jakby pociski nie leciały w stronę celownika,sprawdź to

 

dałbym 4 jak na razie ale i tak nie oceniam,w sumie ja nigdy nie oceniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiejś pozycji jakby pociski nie leciały w stronę celownika,sprawdź to

 

ech, bo postac przybiera pozycje do strzalu po chwil od nacisniecia lewego przycisku LUB po wejsciu w pole razenia przeciwnika - a tu wlasnie wylapalem blad z parentem, i nie na kazdego przeciwnika reaguje wlasciwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, bo postac przybiera pozycje do strzalu po chwil od nacisniecia lewego przycisku LUB po wejsciu w pole razenia przeciwnika - a tu wlasnie wylapalem blad z parentem, i nie na kazdego przeciwnika reaguje wlasciwie

 

czyli pracujesz nad tym i poprawisz czy jak? ogólnie gra dobrze wygląda,graficznie nie można się przyczepić,czystko jest,potwory za szybko wjeżdżają na typa ale to pewnie zamierzone,nie ma być łatwa,wiadomo jak to dopiero początki jak u mnie też tytuł dałem z kaczego kupra byle jaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiany - żeby nie było zaskoczenia:

 

1. Dodałem opisy przedmiotów.

2. Dodałem nanotkankę wzmacniająca pancerz.

3. Wstęp do bonusów na itemach - stopień rozwoju (Mk: 1,2,3,4) co przekłada się na większa skuteczność.

 

I teraz zadanie bojowe dla chętnych do testowania

Dojść do minimum 5 poziomu i napisać czy nano kontenerów/amunicji jest: za dużo/za mało/w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...