Skocz do zawartości

Ships Unite


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

 

promo88.png.9430e31445f4e25e38c5115acb2f6276.png

Tytuł             Ships Unite

Gatunek       Zręcznościówka
Platforma     Android

Opis             

Dawny projekt "Words ain't worth it" odświeżony i z sensowniejszym sterowaniem. Całość miała być prostą gierką o przetrwaniu na wzburzonym morzu, trochę się rozrosła ale wciąż jest wiele do poprawienia i dodania.

Pływamy, zbieramy skrzynki które trzeba dostarczyć do portu, walczymy z potworami i balansujemy na zmieniających się falach. Na razie jest jedna misja do bicia rekordu (taka długa podróż między portami) i dwa challenge z nagrodami. Do odblokowania 10 kapitanów o różnych umiejętnościach i bonusach, a ze skrzynek do wylosowania 23 statki o różnych statystykach i 30 skórek dla kapitanów.

Piszcie czy trudne, czy zrozumiałe, czy dziecko by sobie poradziło z ogarnięciem i takie tam. Polecam i zapraszam :*

 

Download Znalezione obrazy dla zapytania play button google

 

Screeny
Zrzut ekranuZrzut ekranu

Zrzut ekranuZrzut ekranu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wygląda to naprawdę ładnie i zachęcająco ale za cholerę nie umiem w to grać, na dystansie ~16 zawsze ginę, co chwile mi statek "wybucha"

a, i z wersji publicznej usunalbym przycisk "reset progress"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika 11/10 jak dla mnie ideał , wręcz arcydzieło w tej kategorii

Muzyka 9/10 - skąd te nuty i fx?Super to

Gameplay 2/10 niestety mimo kilkunastu zagranych partii nie odczułem nawet symbolicznej przyjemności z grania.Co chwile syreny albo wysoka fala mnie niszczy, nie wiem tak naprawdę co mam robić żeby zajść dalej,nie czuć też potrzeby żeby próbować jeszcze raz.Niestety dla mnie prawie niegrywalne :/

 

I koniecznie zmieniłbym ikonkę bo ta jest taka jakaś smutna i odstraszająca (to opinia moja,żony i dzieci) - poszedłbym raczej w coś w stylu zombie_pirate_lechuck_by_laura32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ciągle się zastanawiam jak pokazać graczowi działanie fali - myślałem o jakimś podświetlaniu odpowiednich przycisków kiedy trzeba dokonać korekty, albo filmiku instruktażowym wyświetlanym w małym okienku. I to zrobię, ale widzę że nie obędzie się bez zmniejszenia poziomu trudności i lepszym statku na start. Dzięki za feedback :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

może bardziej jakieś wizualne cue na statku/fali jeśli jego poziomu nachylenia odbiega od odpowiedniego do danej sytuacji. Im większe odchylenie od wymaganego tym wyraźniejsze cue

jakby statki miały ryjki to mógłby rozdziawiać usta i robić przerażone oczka, ale statki nie mają ryjków :(

 

bo na tę chwilę jest wrażenie, że rozbicie statku przychodzi znienacka 

 

+ w pierwszych levelach fale może powinny być mniej strome / bardziej łagodne / dłuższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Znalezione obrazy dla zapytania play button googleAktualizacja 1.0.3  icon2.png.f088f25168f67243012d3920ba25cb65.png

 

- Dodana poświata ostrzegająca o przeciążeniu statku (statek pęcznieje również gdy jest zbyt nachylony)
- Dodany samouczek (3 plansze tutorialu)
- Naprawione pomniejsze błędy (strzelanie, zbieranie skrzynek)
- Ułatwione pierwsze burze
- Skrzynka na start + nagrody pieniężne za przebyty dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jaką reklamę planujesz i dlaczego tak późno? Wiesz że tak długo po premierze promocja jest utrudniona bo gra już jest zakopana w odmętach gowno-gier..Szkoda trochę bo chyba sporo pracy w to weszło..Oprawa jest boska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem jak to działa, może usunę i wrzucę jeszcze raz. Poza ty jak dam aktualizację to tak jakby gra była dodana od nowa, powinna się chyba pokazywać z taką częstotliwością jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekając u dentysty spędziłem trochę czasu w grze (po aktualizacji oczywiście)

 

 

Niestety, jak dla mnie ta gra jest całkowicie pozbawiona grywalności :/ Próbując kilkadziesiąt razy z rzędu nie osiągnąłem całkowicie nic poza znudzeniem i frustracją :( Naprawdę szkoda potencjału wizualnego.Może użyj tych grafik do jakiejś spokojnej gry eksploracyjnej (z widokiem i sterowaniem nie side scrollera tylko troche jak w Pirates!)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Niee, raczej nic już z tego nie będzie.

Graficzki są dość proste i nie spędziłem nad nimi dużo czasu.

Wydawało mi się że jak obniżę poziom trudności pierwszej burzy to będzie spoko, ale w sumie nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...