Skocz do zawartości

Wiedźmin: Klątwa Erengardu


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grałeś może w prawdziwego wiedźmina?

tam robienie combosów wygląda tak, że po wykonaniu ataku w odpowiednim pułapie czasu klikamy ponownie lmp, tym samym wiedźmin wykonuje kolejny krok kombosa.

 

Mógł byś zrobić 2 rodzaje mieczy: 1 zelazny/stalowy do ludzi, 2 srebrny do potworów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą będą te miecze (tak mi się wydaje), tylko muszę teraz zrobić wygodne inventory do gry .

 

A kombosy ... zaraz przyślę filmik , gdy pokazują się strzałki u góry ekranu to trzeba odpowiednią nadusić (ale nie myszką tylko klawiaturą)

 

Edit :

 

ciekawe co powiecie o menu , starałem się aby tło zajmowało jak najmniej pamięci , wymęczyłem na 3mb (składa się z 18 klatek o rozmiarach 1024x800) :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli evengard to miasto to zmieniłbym nazwe na wiedźmin: klątwa evengardu.

Ale skoro akcja dzieje sie 'przed powstaniem' wiedźminów to czemu chodzi sie wiedźminem? :P

Ogólnie skoro robisz gre o wiedźminie to mógłbyś troche pozmieniać tą fabułę żeby jakoś łączyła się z książką, chociaż troche, np. nawet te głupie nazwy miast czy krain. Np. w sadze sapkowskiego nie ma takiej miejscówki jak Sinitra ale jest choćby podobnie brzmiąca Cintra, mógłbyś pomyśleć coś w tą stronę.

EDIT.

Jak ja bym robil gre o wiedźminie to chodziło by sie Ciri :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalu

 

Tak jest :)

 

@Propaganja

 

Nazwy można jeszcze pozmieniać jeszcze nie są użyte w grze więc nie ma się o co martwić .

A , i nazwa po prostu była źle wpisana na początku , a nie da się edytować Tytułu tematu .

Nazwa brzmi "Wiedźmin Klątwa Evengardu" jak pisałeś ...

 

 

A tu filmik + menu :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=mfKxQxIyFRM

 

 

Edit :

 

Intra teraz robię w pełnym 3D i niewiem czy już się za to zabierać :P

 

Edit2 :

 

Nazwa "Evengard" zmieniona została na "Erengard" ponieważ "Evengard" nie brzmi po polsku , bardziej po angielsku .

 

I następna nowina , nie będzie żadnych trollów czy goblinów , muszę znowu od 0 modelować te dziwne potwory z prawdziwego wiedźmina .

 

Potrzebuję koniecznie Bestiariusz z filmu i książek o Wiedźminie , proszę o kontakt ...

 

Edit 3 :

 

Na stronce : http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=510

 

Wiele nowych screenów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gra będzie o nowym wiedźminie ...

 

Tu pare nowych potworów http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=510

Mogę napisać ich opisy...

 

Założę stronkę o tej grze , narazie będą tam tylko miniaturki potworów do tej pory zrobionych i ich opisy .

 

 

Dobra , teraz dam opis jednego z bossów

Niedawno się skapłem że zrobili już podobnego w grze a był nim Zeugl , ale co tam :

 

_____________________________________

 

Nehronor...

Zwany Krakenem bagiennym ...

Do tej pory nikt żywy nie widział tego stwora .

Zapiski są mało czytelne i niedokończone , a pochodziły one z wozów ludzi którzy zbłądzili na bagnach .

A były nieczytelne , bo osoba która to pisała z pewnością brała się do ucieczki i w biegu pisała , lecz nie uciekła ...

W zapiskach najczęściej tkwiły takie słowa jak "koszmar" , "śmierć" , "odór" .

 

Z tego co dało się odczytać , wynikało że potwór ma postać podobną do ogromnej kałamarnicy , z olbrzymią gnijącą paszczą , macki z milionem kolców , a w każdym jad najgroźniejszych wężów .

Posiada wielkie , obrzydliwe skrzela , z których wydzielała się część smrodu .

 

 

Nikła ilość osób wieży w istnienie tego strasznego potwora . Jak tu uwierzyć gdy jest tak mało dowodów ...

Każdy istotny , dodatkowy dowód na istnienie tego potwora jest bardzo cenne .

 

_________________________________________________________________

 

A myślę że powód do poszukiwań tego potwora przez naszego wiedźmina będzie prosty ...

Brak funduszy na pewien przedmiot za który nie da się zapłacić orenami ...

 

W następnym Edicie dam już adres do stronki z opisami potworów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie o nowym Wiedźminie , nie o Geralcie ale za to na początku Geralt będzie nas uczył walki, kożystania z znaków i zwinnego poruszania się , wykonamy też kilka przysług dla niego . Potem rozpocznie się wątek o Erengardzie .

 

Gra będzie oczywiście w 2D .

 

A tu model Kikimory (dużo poprawek muszę wprowadzić) : http://www.gamedev.pl/screens.php?x=view&id=2822

 

A to co zrobiłem narazie to nic w porównaniu co mam zamiar dorobić do pełnej wersji .

:jezor: Będę musił wysłać E-maila do Sapkowskiego ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Intro jest na prawdę dobrze zrobione, dobre animacje, ruch kamery też jest zrobiony poprawnie, muzyka dobrze podkreśla atmosferę. Ale wszystko psuje lektor (zgaduję że to Twój głos). Głos jest zbyt zniżony, brak mu emocji i odpowiedniej intonacji, poza tym brzmi jakbyś miał chore gardło. Najlepiej poszukaj kogoś kto zrobi to lepiej, lub zrezygnuj z tego na rzecz samych napisów. Tak jak powiedział Misiek999 dobrze będzie jeśli znajdziesz kogoś starszego z niskim i poważnie brzmiącym głosem.

 

Jednak nie licząc lektora to wrażenia mam na prawdę pozytywne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci zaproponawał znalezienie kogoś starszego do czytania. np. dziadka :D bo teraz to niezbyt poważnie wygląda dla mnie ( tzn. ktoś musi mówić swoim naturalnym głosem, a nie go modulować ) :)

 

Spoko , lektorem chyba będzie mój brat (starszy sporo) albo jeszcze ktoś inny . (może copoconaco :P 99lat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos średnio pasuje w intrze :P I za czesto powtarza słowo 'strasznie",przez co brzmi to mało literacko :) reszta mi sie podoba

grałeś może w prawdziwego wiedźmina?

tam robienie combosów wygląda tak, że po wykonaniu ataku w odpowiednim pułapie czasu klikamy ponownie lmp, tym samym wiedźmin wykonuje kolejny krok kombosa.

 

Mógł byś zrobić 2 rodzaje mieczy: 1 zelazny/stalowy do ludzi, 2 srebrny do potworów ;)

wlasnie ja bym zrobil normalnie, jak w ksiazce, wiedzmin latał z jednym mieczem, po co mu żelazny na ludzi skoro srebrnym można iludzi skosić tak samo? :) tym bardziej że o ile sie nie myle w sadze nie ma ani słowa o srebrnym mieczu, no chyba ze w opowiadaniach bo je czytalem tylko raz i dawno temu wiec moglo mi ulecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...