Skocz do zawartości

Ulubiona Kreskówka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałeś chociaż jedną serię przyzwoitego anime, Yoda? Driger? :)

 

 

Ja lubie wszystkie te anime :thumbsup: :P bo w zasadzie istnieje kilka których nie lubię, w tym momencie potrafie wymienić około pięć takich tytułów, tak samo z kreskówkami, wymieniłem tylko cztery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda. No to nie wypowiadaj się w tematach o których masz zerowe pojęcie. tongue2.gif

Ale czy ja coś robię :( Przecież nie komentuję tych waszych anime, nie bluzgam na nie, nie wzywam szatana, nie tnę drzew piłką do metalu - tylko mówię że mi się nie podobają. (tzn. nie lubię tego stylu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon a czemu mnie pytasz , ja tylko stwierdzilem ze niczego nie ucza , ale nie pisalem ze mi sie nie podobaja ^^ , Owszem grafika mi sie bardzo podoba . Nie wiem co rozumiesz przez slowo 'dobre anime' ale ja jakims fanem tez nie jestem tego typu =P , wole jakies bardziej starsze bajki / basnie / fantasy itp ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko stwierdzilem ze niczego nie ucza

Love Hina uczy, żeby nie wchodzić do kąpieliska przeznaczonego tylko dla pań :) . Zawsze coś :P . Co do moich ulubionych, to Bleach i Love Hina z anime, a z normalnych kreskówek to kiedyś Kubusia Puchatka lubiałem i tyle :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień od razu cały Cartoon Network,Mini mini,Jetix i Fox Kids.

 

Moje typy:Włatcy Móch,The Simpsons,South park,Family Guy(najmniej odcinków oglądałem),HtF jak już nie ma nic innego ciekawego w Tv.

Fox Kids To Jetix przeciez fox istniał do 2004 roku od 2005 zaczął sie jetix ahhh to były czasy :)

 

Yoda :

normalnych kreskówek to kiedyś Kubusia Puchatka lubiałem i tyle tongue2.gif .

 

Boże, nie załamuj mnie :|

lubiałes ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupszej kreskówki nie widziałem ;x "miś o bardzo małym rozumku"... tak...

 

 

No właśnie Dudek! Expert się wypowiedział.

Tylko że za czasów Fox Kidsa kreskówki były lepsze,teraz kiedy zmienili nazwe na Jetix to pousuwali te stare kreskówki i dali na ich miejsce głupie,obrażające i nic konkretnego wnoszące do główek dzieci,teraz te współczesne kreskówki(Typu Bill i Mandy jak ktoś napisał),To kicz i chała,ale dzieci śmieją jak główny bohater udaje upośledzonego(wiem bo kiedyś widziałem tą kreskówke).

 

Zeby nie było że nie mam argumentów to przypomnijcie sobie te stare kreskówki jak chocby:

update_tickdvdanimated_119.jpg

ew.Swiat według Ludwiczka,czy X-Meni.

 

Po za tym wyczytałem dlaczego FoxKids zmienił nazwe i ogolną koncepcje na nowszą,Jetix:

wiadomo, wizerunek marki na skali światowej poprzez ujednolicenie. Ogólna zmiana na dynamiczny styl, w sam raz dla młodziezy.

Tak jak mówie dzisiejsza młodzieź to nie ta co kiedyś,więc i kreskówki się zmieniają,lub na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak pamiętam, jak mialem 10 czy 9 lat to "kleszcz" leciał (na Jetix czy tam FoxKids nie pamiętam) o 23 i zawsze czekałem jak debil na niego, to była genialna bajka :F Pamiętam, że jeden z bohaterów to: "Człowiek-Dywan"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że za czasów Fox Kidsa kreskówki były lepsze,teraz kiedy zmienili nazwe na Jetix to pousuwali te stare kreskówki i dali na ich miejsce głupie,obrażające i nic konkretnego wnoszące do główek dzieci,teraz te współczesne kreskówki(Typu Bill i Mandy jak ktoś napisał),To kicz i chała,ale dzieci śmieją jak główny bohater udaje upośledzonego(wiem bo kiedyś widziałem tą kreskówke).

 

Zeby nie było że nie mam argumentów to przypomnijcie sobie te stare kreskówki jak chocby:

update_tickdvdanimated_119.jpg

ew.Swiat według Ludwiczka,czy X-Meni.

 

Po za tym wyczytałem dlaczego FoxKids zmienił nazwe i ogolną koncepcje na nowszą,Jetix:

 

Tak jak mówie dzisiejsza młodzieź to nie ta co kiedyś,więc i kreskówki się zmieniają,lub na odwrót.

 

no racja Fox Kids I Jetix To Dwie Inne Rzeczy Fox Był Git A Jetix To G..... Najgorsze

Zawsze siedziałem z pilotem od video i nagrywałem ulubione bajki to bylo chyba w 2004 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupszej kreskówki nie widziałem ;x "miś o bardzo małym rozumku"... tak...
Czemu, kreskówka była bardzo przyjemna i bardzo fajnie się ją oglądało jak się było mniejszym :P . Przynajmniej, to były czasy, że jak ktoś miał parę lat, to oglądał miłe, ładne bajeczki w TV, a nie Włatcy Móch, które teoretycznie są od 18 lat, a oglądają je małe dzieci i się trują potem takim badziewiarskim poczuciem humoru :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądają je małe dzieci i się trują potem takim badziewiarskim poczuciem humoru

To jest największa wada tej bajki. Żałosne poczucie humoru, ale dzieci z podstawówki, zresztą z gimnazjum też sie podmiecają bo tam są przekleństwa i zombie gada bez sensu jupiii ale śmieszne <lol2><lol2><sakcze><cieszy_się3><okularki><faja><lol2>POZDERKO 4 ALL! (że tak sobie pozwole zacytować Dudusie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu, kreskówka była bardzo przyjemna i bardzo fajnie się ją oglądało jak się było mniejszym tongue2.gif . Przynajmniej, to były czasy, że jak ktoś miał parę lat, to oglądał miłe, ładne bajeczki w TV, a nie Włatcy Móch, które teoretycznie są od 18 lat, a oglądają je małe dzieci i się trują potem takim badziewiarskim poczuciem humoru tongue2.gif .

No dobra, ale denerwował mnie puchatek :rolleyes: A z kreskówek dla dzieci to kaczor donald i Disney w sobotę =) Ech czekało się...

 

A co do Włatców Móch ( czy jak to się pisze ) to fakt, bezdennie głupia kreskówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Włatców Móch ( czy jak to się pisze ) to fakt, bezdennie głupia kreskówka...

Ja tam oglądam WM,ale tylko postac Czesława czasami jest żałosna bo teksty typu:

Bo ona nie ma wacka,albo to monotonne mówienie DzieńDobry robione jest specjalnie dla dzieci,a przecież WM są tylko dla dorosłych.

Przykład:

Jeśli macie młodszego braciszka który ogląda ten serial to niech powie jakiś wdg niego śmieszny tekst a usłyszycie to w/w,lub byle jaką odp.Czesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oglądam WM,ale tylko postac Czesława czasami jest żałosna bo teksty typu:

Bo ona nie ma wacka,albo to monotonne mówienie DzieńDobry robione jest specjalnie dla dzieci,a przecież WM są tylko dla dorosłych.

Przykład:

Jeśli macie młodszego braciszka który ogląda ten serial to niech powie jakiś wdg niego śmieszny tekst a usłyszycie to w/w,lub byle jaką odp.Czesia.

Ano, co prawda to prawda, chociaż mnie te inne postaci tez denerwują ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...