Skocz do zawartości

Zablokowane Jeśli ktoś ma niepotrzebną postać w Tibii...


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Elo B) Mam taką prośbę :P Jeśli ma ktoś niepotrzebne postacie w Tibii, to chętnie bym został ich właścicielem :) Więc mówię: Jeśli macie jakieś postacie (niepotrzebne, juz nie gracie, znudziła wam się Tibia) to wyślijcie mia na PW Account Nuber i Password :D Dzięki.

 

PS.: Oczywiście jak ktoś nie chce dawać, to niech nie daje... Proszę was o to, bo mi shakowali postać :( A od nowa nie będe grał :P Za dużo czasu... Jeszcze raz plz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korn radze ci zajac sie czyms pozytecznym tibia wkoncu ci sie znudzi i zauwazysz ze zmarnowales rok czasu

 

Mój kolega (Lukas Sorcerer) miał 80-któryś lvl i mu się znudziła aż wkońcu włączył tibie bo mu chęci nabrało i mu shakowali bo skopiował link jak ktoś podał, wkleił w przeglądarke i automatycznie wysłało na emaila hakera całe hasła. Napewno Tibia mi się nie znudzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda gra sie nudzi nawet Cs albo tibia bądź też nawet Lineage II wcześniej czy później przestaniesz w nią grać zaś potem po pewnym odstępie czasu kiedy znudzą ci sie wszystkie dostępne gierki wrócisz do tej samej gry co grałeś kiedyś wiem po sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tibie to grałem wiele razy ale tylko wtedy kiedy gdy miałem ochote... bywało że grałem tydzień i potem przerwa conajmniej pół roku... itd. ale jeśli chodzi o konto to nie możesz na mnie liczyć ale za to mam postacie do oddania (chyba) w Rakion, Eternal Lands i Shadowbane. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od nowa nie będe grał :P Za dużo czasu... Jeszcze raz plz.
Wykorzystaj ten czas, żeby zrobić grę. Jak odpowiesz "e, gry to się robi w pięć minut", zastrzelę cię. Najlepiej wywal zawczasu wszystkie przykłady z dysku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nastepny ktory nie umie grac, ktos da ci za darmo postac i znow cie shackuja bo widac ze grac nie umiesz i nabierasz sie na jakies pierdoly, jakbys uwazal to by cie nie hackneli.

Nie ma to jak wlasna postac,

nie umiesz grac - nie graj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglada ze tibia juz ci sie znudzila, skoro nie masz ochoty grac nowa postacia od poczatku.

 

Tak naprawde nie masz ochoty grac w tibie, poprostu jestes dzieckiem ktore nie ma co robic z wolnym czasem dlatego chcialbys juz miec gotowa postac. Radze znalesc sobie znajomych i wyjsc gdzies.

 

I jesli cie shackowali to jestes tepy jak pieniek wiec dawanie ci postaci to marnowanie chara. Pewnie wlazles tam gdzie nie trzeba albo sciagles sobie jakis super program ktory mial ci robic 'x' albo 'y'. Albo jestes max glupi i ktos cie w grze namowil zeby ci dal haslo bo 'z'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda gra sie nudzi nawet Cs albo tibia bądź też nawet Lineage II wcześniej czy później przestaniesz w nią grać zaś potem po pewnym odstępie czasu kiedy znudzą ci sie wszystkie dostępne gierki wrócisz do tej samej gry co grałeś kiedyś wiem po sobie

 

Polać mu herbaty! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grałeś kiedyś w to? to taka gra że się nigdy nie znudzi, jak znudzi ci się grać w realu to zawsze można pograć w otsy..

Grałem... i nie 1 godzinę... po tygodniu mi się znudziła... Poza tym 99% gier KIEDYŚ w końcu ci się znudzi.

Jest jedna gra która sie nie nudzi.

 

FALLOUT 2 cool.gif cool.gif nuke.gif

Knights&Merchants B) :D

 

Btw Fallout == zaj3b!sta gra B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grałeś kiedyś w to? to taka gra że się nigdy nie znudzi, jak znudzi ci się grać w realu to zawsze można pograć w otsy..

Jak to sie nigdy nie znudzi ? oj znudzi znudzi jak kazda gra , proste ;p

 

@Kamrat , fallout jest bardziej wg mnie rozbudowany i ciekawszy od tibi , chociaz jest turowy system pojedynkow ^^

 

Z reszta , kazdy lubi co innego ;p

 

edit: no i mam pomysl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna gra która sie nie nudzi.

FALLOUT 2 cool.gif cool.gif nuke.gif

(przy okazji jest dużo lepsza od Tibii)

Tak jest :P Fallouty RoX ( pomijam tu fallout tactics)

UP: Czyli z twojego postu wynika, że w Tibii (mmo) istnieje system turowy ? :boxed: Nie wiedziałem o czymś takim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...