Skocz do zawartości

czapka na bani


g-lox

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kobiety jak sie nudzą albo są sfrustrowane to nie wyrabiają i zaczynają miętośić wszystko rękoma, w tym włosy, i potem wychodzą z kościołą z potarganą głową i wstyd do ludzi. A faceci albo są twardymi sukinsynami i nie dadzą się wytrącić z równowagi albo mają łysą pałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, odpowiedziałem tymi linkami na jego pytania, o co chodzi :|

 

Po za tym ja nie widze tu zadnej jeszcze dokladnej odpowiedzi na Jego pytanie z pierwszego posta , chyba ze cos przeoczylem :P

 

edt@Ranmus , w koncu jeden doczytal pytanie do konca a potem sie wypowiedzial .. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie wiem czy to odpowiednie forum ale mam takie głupie pytanie dlaczego facet musi zdejmować czapke w kościele a kobieta nie?
Czapkę powinni zdejmować wszyscy, bo tak wymaga kultura, a to że stare babska tego nie robią, to nie wiem... może myślą, że ich to nie dotyczy? Może im się nie chce? Może mają łysą głowę i zakrywają placka? Może myślą że to modne w ich wieku? Nie wiem, nie zastanawiałem się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Aha, i nie mylmy zwykłej czapki czy beretu od stylowego damskiego kapelusza, którego moim zdaniem nie trzeba ściągać w miejscach gdzie takowe nakrycie głowy nie będzie innym przeszkadzać. Pamiętajmy, że czas działa bardziej na niekorzyść kobiet niż facetów.... yeeeesssss! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze ksiadz pieniadze w zimie przeznaczy na cos calkiem zupelnie innego zwiazanego z kosciolem , zamiast zafundowac w ogrzewanie , to juz inna sprawa dla starszych osob , bo jak wiadomo , starsze osoby sa wrazliwsze na zimno , czy jakos tak :P

 

Nom w czapkach z daszkiem chociazby to naprawde nie wypada i w beretach tez nie bardzo , o tych stylowych kapeluszach , to hmm , moze skromny tak , ale nie przesadzony w jakies ozdobniki czy jakis zeby tylko sie zademonstrowac ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się interesowałem religiami, więc postaram się wytłumaczyć dlaczego:

To że kobiety nie zdejmują nakryć głowy w kościele wynika z mitów czy tam podań słowiańskich.

 

Według wierzeń słowian ze średniowiecza czy tam wcześniej uważano, że kobieta ma głowę diabła.

 

" Posprzeczała się kiedyś kobieta o mąkę z diabłem i zaczęli się bić itd. Kobieta zaczęła uciekać, wybiegła ze spichlerza i diabeł się na nią rzucił i zaczął dusić. Zobaczył to anioł i przyleciał na pomoc. Mieczem obciął głowę diabłu i niechcący obciął też głowę kobiecie. Nie wiedział co zrobić to się spytał Pana Boga, a ten mu powiedział żeby przyszyć kobiecie głowę to odżyje. Niechcący anioł się pomylił i przyszył głowę diabła do ciała kobiety.

Dlatego kobiety nie zdejmują czapek w kościele, żeby Bóg nie widział, że mają głowę diabła" .

 

Mniej więcej jakoś tak leciało. Może coś w tym jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...