Skocz do zawartości

Moja pierwsza gra - Duch


Rekomendowane odpowiedzi

hehe tez sie nad tym zastanawiałem ;) tam jest taki duszek ktorym sterujesz strzałkami i musisz najechac na jeden gracz lub na dwoch graczy.

 

ogolnie widać ,że to zeczywiście pierwsza twoja gra ale nic do niej mieć nie moge bo sam jeszcze żadnej gry do konca nie zrobiłem, i ja tez sie ucze :thumbsup:

 

Aha i jeszcze cos, widze że w grze umiesciłaś moje nazwisko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie (czy tam kobieto :P ) naprawde jak na pierwszą gre to nieźle ci to wyszło. Grafika całkiem całkiem, muzyczka jest super. Tylko jedno zastrzeżenie. Czasem po przyciśnięciu kilku klawiszy na raz duch blokuje sie.

 

Podsumowująca ocena :

7/10 ;)

 

Powodzenia w daleszej przygodzie z GM-em :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko poprawił troche skrypty i już. Byłaby kolejna część ! :D

 

Serio serio kobieta ?

 

EDIT

O kurka :

Nie, nie, nie, ja już kilka etapów zrobiłam, tylko mi praktycznie zostało to okienko.
No to mamy pierwszą dziewczynę na gmclanie :] Spoko xD

 

No to witam pierwszą oficjalnie, zarejestrowaną, aktywną kobietę na GMclanie. (W tle fanfary :lol2: ) Normalnie dajcie nowego newsa ! :D

 

*Wyobraża sobie co sie będzie teraz działo xD*

 

EDIT 2

A dla mnie to jest pierwszy człowiek płci pięknej który sie zainteresował GM-em xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT 2

A dla mnie to jest pierwszy człowiek płci pięknej która sie zainteresowała GM-em xD

Czy ja wiem :P . U mnie w szkole wgrałem GMa i dziewczyny ciągle wgrywają nowe muzyczki do przykładu Asteroids xD . Raz nawet wgrały nagranie Peja - Ku...skie życie i dostały uwagi -30 punktów za nie odpowiednie słownictwo xD .

 

A co do gry, to nawet fajna, ale jest pewien błąd. Żeby skręcić, trzeba się najpierw zatrzymać. Zręcznościówki powinny być bardziej zwrotne, ale ogólnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas szybkich manewrów klawiszoologicznych coś sie psuje, dziwnie sie wtedy chodzi.

 

GRAFIKA: **********

 

MUZYKA: **********

 

STEROWANIE: **********

 

GRYWALNOŚĆ: **********

 

A co do tego ze jest pierwsza dziewczyna na gmclanie to ja pierwszy o tym wiedzialem, juz dawno komus to mowilem tylko nie pamietam komu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Kolega zaraz warna dostanie x]

Drogi kolego, za co on dostanie warna? Za odświeżanie starych tematów? Ten przsepis wydaje mi się absurdalny, no bo czemu nowi nie mogą wypowaidać się na temat gier?? Przecież póki gra jest na serwerze i póki temat nie jest zamknięty to oznacza to że gre można jeszcze sciągać, grać i oceniać, takie jest moje zdanie. emt1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...