Skocz do zawartości

BC Surf


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Nazwa kodowa BC Surfer

Gatunek: Przeglądarka

 

Opis: Przeglądarka internetowa napisana w C#. Jest to jeszcze wczesna wersja programu, więc nie wymagajcie od niego za dużo. W komentarzach możecie proponować nowe funkcje.

 

Download: Pobierz plik

Rozmiar pliku: 15kb

Autorzy:

Programowanie:
Boro Casso

Grafika:
Boro Casso zainspirowany przeglondarką Safari

Screeny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też robiłem przeglądarkę.Nie wiedziałem wtedy jak karty zrobić i wtedy zrobiłem to na MDI.Ogółem nie opłaca sie robić przeglądarek,bo każdemu Firefox lub Opera wystarczy :)

 

Edit:

No i pozostaje jeszcze super przeglądarka,którą przeglądasz internet i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc pod .NET Framework już samym tym zwalniasz przeglądarkę, bo rozumiem, że ma być ona dla słabszych komputerów, a .NET Framework na takich będzie bardzo powoli chodził, jak nie w ogóle (patrz systemy starsze od Windows XP). Poza tym, silnik IE do najszybszych też nie należy. Napisz własny silnik, to może ci się uda dorównać lekkością i szybkością tej przeglądarce: http://links.twibright.com/features.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...... 1/1.

 

Dlaczego? Na co to komu.

 

W Delphi / VC++ itp. to jedynie komponent TCppWebBrowcer (czy jakoś tak to było....) - a funkcje typu cofanie strony są w nim wbudowane...

 

Jedyne co zrobiłeś ty (nie wiem jak na NET.Framework - tam może inaczej...) - to wyszukiwanie Google. A to nie jest zbyt ciężkie....

 

I dlatego każdy, kto ma jakiekolwiek doścwiadczenie w dziedzinie komputerów stwierdzi, że to 1 komponent i tyle. Ale np. taki Grela, który nie wie za bardzo, co to vC++ / Delphi uważa, że to fajny program :P

 

PS: Możliwe, że się mylę, że to kiedyś będzie najpopularniejsza i najlepsza przeglądarka.... ale jakoś wątpię :P

 

Edit: Nie tłumacz się, że to wczesna wersja przeglądarki, bo ja na to odpowiem tak: to po co pokazujesz taką "felerną" wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hehe, Links :P Na zajęciach z Systemów i Sieci ją instalowaliśmy, przy pakiecie chorwackim się przycięło i czekaliśmy 20 minut aż się zainstaluje, bo się nie chciał pobrać... po sprawdzeniu czy działa i próbie logowania na pocztę mieliśmy za zadanie ją usunąć :P Uhh.... nie ma jak wiersz polecenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... czyli rozumiem że max? :>

Hehehe :P Literówka :P Chociaż literówka ma trochę inną definicję xD

 

chlopak rozwija swoje umiejetnosci

No ale to jest (przynajmniej w vc++, delphi) ok. 10 linijek kodu!

 

PS: Trochę przesadziłęm z tymi 10 linijkami xD

Ale chodzi mi o to, że...... dobra, nie chcę się rozpisywać........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna przeglądarka, fajna szata graficzna

 

W delphi wystarczy 5 minut na napisanie takiego czegoś - bez .NET Frameworka :P

 

I można też w Visual Studio Express 2008 (posiadam tą wersje i też zrobiłem przeglądarkę) ale z .NET Frameworka :)

 

 

EDIT:

 

JAPIERDZIELE TO JEST TAKIE WOLNE TAKIE ....................................... NAJGORSZE JAKIE MOŻE BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Delphi / VC++ itp. to jedynie komponent TCppWebBrowcer (czy jakoś tak to było....) - a funkcje typu cofanie strony są w nim wbudowane...

Tu jest troszeczkę inna kotrolka

Jedyne co zrobiłeś ty (nie wiem jak na NET.Framework - tam może inaczej...) - to wyszukiwanie Google. A to nie jest zbyt ciężkie....

Oprócz tego jeszcze Title strony w nagłówku programu oraz zapamiętywanie 30 ostatnio przeglądanych stron na potrzeby przycisków <>, no i te przyciski :)

 

Właśnie skończyłem robić coś w stylu kart z ff i zabieram się za uzupełnianiem adresów stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borocasso:

Ale jedną rzecz ci jeszcze raz powtórzę:

W zamyśle BC Surf ma być lekka dla procesora.
Musisz posiadać .NET Framework w wersji 3.5
to się wzajemnie zaprzecza :) . Nigdy program interpretowany przez maszynę wirtualną nie będzie chodzić szybciej od programu skompilowanego natywnie pod konkretną maszynę, będzie zabierał więcej procesora. I prawdę mówiąc, taki Internet Explorer będzie wykorzystywał mniej procesora na słabszych komputerach od tej przeglądarki, mimo, że są na tym samym silniku :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...