Skocz do zawartości

Coś od gnyska


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

No dobra, namawiacie, to dam. Kawałek stworzony na PlayStation w programie Music2000 - dlatego jakoś może nie zachwycić, bo stworzyłem ten utwór jakieś 5-6 lat temu i zgrałem na kasetę, bo jeszcze kompa nie miałem :P Zatem jest to wersja zgrana z kasety magnetofonowej na komputer.

 

Na własną odpowiedzialność:

 

https://gmclan.org/up23_8_Way_of_Life.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gnysek: jak chcesz sobie podciągnąć jakość, to wycisz szumy na podstawie próbki szumu, której jest sporo na początku, przepuść przez całość High Pass Filter na 5000 Hz, przepuść przez leveller z ustawieniem Heaviest -70dB, podgłośnij i podbij basy o 6dB na częstotliwości 200 Hz, będzie lepiej brzmiało. Zrobiłem tak w Audacity i imho lepiej brzmiało, ale niestety, mam mało miejsca na dysku, wykrzaczyło Audacity z tego powodu i nie zdążyłem zapisać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ale miejscami rytmika siada :P

 

podbij basy o 6dB na częstotliwości 200 Hz, będzie lepiej brzmiało
WTF, już wystarczająco dużo przesterowanych basów mamy na polskich festiwalach ;x A do czyszczenia nagrań z kaset najlepszy jest Steinberg Clean.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ludzix: i tak mało co to podbija, bo tam jest bardzo mało basów, a potem odbiór jest lepszy, bo dźwięk zupełnie bez basów też najlepszy nie jest. Swoją drogą, co do Steinberga, to jest jeszcze jakiś sklep który go sprzedaje :P ? Bo na stronie producenta ani słowa o tym, na audiofactory.pl też cisza, a program ciekawie wygląda, szczególnie w wersji Plus do której dają przedwzmacniacz.

 

Co do nagrania, bo w końcu zapomniałem ocenić -> słabe. Te skrecze, czy co to tam jest, kompletnie psuje nagranie imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek stworzony na PlayStation w programie Music2000

Mam sentyment do dema pierwszego Music. Uwielbiałem tworzyć na nim muzę. ^^

 

Kawałek ok, ale czasem, tak jak już ktoś wspominał, "rytmika siada".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby chetnej do tworzenia bitu dla mnie i mojego kumpla. Nagrywamy nielegala (nagrania hip-hopowe na poczatek) jednak sami dobrze sie nie umiemy poslugiwac programami. Jak cos to piszcie na gg: 10054213 albo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...