Skocz do zawartości

Klyk


Damianx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to powiedziała moja pani wychowawczyni "czeba" robić gry na 7.0 gm :)

 

hmmm a co do gry to:

pomysł ciekawy,jednak za dużo czasu mamy na to kliknięcie w piłke !!

popraw czas i dodaj jeszcze jakiś dźwięk.Przydałoby się też urozmaicić jakoś grę =)

 

narazie 2 gwiazdki+1 za twoją pierwszą grę!

 

Pracuj,pracuj a zrobisz coś dobrego!

 

i pamiętaj nie liczy się ilość a jakość!!

 

Pozdro Nikas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak postawicie ocenę to zatwierdźcie w prawym górnym rogu...

Serio? o_O

hahah xD Nowy i jeszcze uwarza ze nie umiemy dać oceny xD żal.speedyshare.com

 

Bezsensu, klikałem, klikałem i nagle przegrana -.-

Łoooo, przez sieć? xD Bede z kimś sobie klikał? :D Bezsensu xD

0/5 ;/ XD 1/5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, gdy to zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć. Ten szajs f1 full race czy coś dostał wyższą ocenę od mojego Klyka. Przecież to sie mija z celem. Jak możecie. Czym wam ta gra tak aż podpadła. Przecież f1 full race to nawet nie jest gra. A klyka zjechaliście za to, że nie daje adrenaliny... Trudno było się skapnąć że gra jest na czas? Ludzie, gdzie wasz obiektywizm. Ci co mi (nieuczciwie) postawili ocenę 1 widocznie nie wiedzieli o co chodzi. Gra ma być bardziej rozbudowana? Mam dodać bonusy? Ale nie o to w tej grze chodzi!

W niej liczą sie umiejętności a nie zbieg okoliczności( jabadabadu! bonus czasowy! jestem boski...).

I nie sądze, żeby catch the clown dawał więcej adrenaliny. Ta gra jest po to, żeby bić rekordy. Ja w nią ciągle gram i usiłuję pobić swoje 21 kliknięć i daje mi to frajdę.

Nie możecie leczyć kompleksów jechaniem po grach, ktore na to zasługują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, gdy to zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć. Ten szajs f1 full race czy coś dostał wyższą ocenę od mojego Klyka. Przecież to sie mija z celem. Jak możecie. Czym wam ta gra tak aż podpadła. Przecież f1 full race to nawet nie jest gra. A klyka zjechaliście za to, że nie daje adrenaliny... Trudno było się skapnąć że gra jest na czas? Ludzie, gdzie wasz obiektywizm. Ci co mi (nieuczciwie) postawili ocenę 1 widocznie nie wiedzieli o co chodzi. Gra ma być bardziej rozbudowana? Mam dodać bonusy? Ale nie o to w tej grze chodzi!

W niej liczą sie umiejętności a nie zbieg okoliczności( jabadabadu! bonus czasowy! jestem boski...).

I nie sądze, żeby catch the clown dawał więcej adrenaliny. Ta gra jest po to, żeby bić rekordy. Ja w nią ciągle gram i usiłuję pobić swoje 21 kliknięć i daje mi to frajdę.

Nie możecie leczyć kompleksów jechaniem po grach, ktore na to zasługują?

Wg mnie i Klyk i to f1 fill cos tam zasluguja na 1/5.

Obiektywnie mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK mialem do wyboru baldurs gate 2, crysis, mark of chaos albo sprawdzic co to za gra.

 

Wybralem to ostatnie :p

 

Ok powiem Ci, ze taka gra daleko nie zajdzie i zbyt wiele sie nie spodziewaj od ludzi. Klikanie na kulke to nie jest juz taka wielka frajda, kazdy przezyl swojego catch the clawna, a ta gierka go bardzo przypomina, no tylko ze zamiast punktow mamy ilosc klikniec + limit czasowy. Gra zbyt wiele czasu ci na bank nie zajela, mozna by zagrac kto napisze najwiecej klonow twojej gry w czasie mniejszym niz 3 minuty.

Powiem tez, ze odczuwa sie jakis tam challange gdy klika sie te kuleczki i chce sie nabic jak najwiecej, gierke wyrzucam bo moze uzaleznic, a nie chce zeby mnie rodzinka zlapala jak klikam jakies kulki na ekranie sliniac brode, do momentu az mi krew naplynie do galek ocznych i palec spuchnie.

 

odemnie 2/5 radze zajac sie ambitniejszymi projektami.

 

btw. 28 klikniec, watpie zeby dalo sie wiecej niz 30, bo przy tym prawie kazda pileczka wpadala mi akurat pod myszke :p

 

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...