Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanie


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy można tworzyć 3D za pomocą 2D.

 

Tez chyba nie , bo jak Gnysek napisal nie ma potrzebnej funkcji ,

 

Ale zawsze mozna robic "pseudo" gry 3d , np zrobic jakis model 3d w programie jakims i wyrenderowac , albo w jakims rzucie izometrycznym robic gre , ale prawdziwego 3d chyba raczej nie zrobi :P

 

edit: kubx , no nie maja , ale ze niby jak rysowac 3d w 2d bo nie bardzo rozumiem Cie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Żal Wszystko Na Pro Edition JUz Sie Napaliłem Ze Zrobie Gre 3D A Tu D...

 

a do tego marzipana jak sie daje rysunki z jakiego programu ?

 

Irrlicht jest darmowy, język C (nie wiem które to C bo nie rozróżniam) też, zatem w czym problem ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irrlicht jest darmowy, język C (nie wiem które to C bo nie rozróżniam) też, zatem w czym problem ? :P

 

Pozatym w GM raczej dobrej gry 3d rozbudowanej nie zrobisz , takie mam odczucie bo potem sie odczuwa w fpsach i wogole

 

Do marzipana sie wczytuje nie wiem jakie rozszeczenia , ale chyba 3ds , obj itp , mozesz np w blenderze wymodelowac , potem do marzipana i potem do gma

 

edit: danielBGRJ , a moze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz zrobić 3D tylko musisz sie trochę pobawić. W trybie 2D można (oczywiście jak sie wie jak )

tworzyć wektory oraz polygony. Nie wiem jak z teksturowaniem, ale o filtrowaniu tekstur możesz zapomnieć :P

Widziałem gdzieś przykład kostki 3D stworzoną w The Games Factory. A jak sie da w TGF to w GM da sie na 100%!

 

- Driger ---> Pseudo 3D gry to w ogóle co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GM niezarejestrowanym da sie zrobic gry 3d, filtrowanie tekstur tez (za pomoca surfaces), sam to robilem zanim sie za xenona zabralem, ale od razu mowie ze efekty (np. to filtrowanie) sa prockozerne, nawet bardziej niz gmowy d3d, wiec i tak nie polecam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...