Skocz do zawartości

Sword Runner I


arex44

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Sword Runner I

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Fabuła jest nieistotna, chodzi generalnie o to że nasz bohater został porwany przez groznego maga i uwieziony daleko od domu. Musi odnalezc droge do domu i swojej ukochanej.

w grze mamy do dyspozycji 3 rodzaje broni, do tego naskakujemy potworom na glowe, jest 14 leveli + 4 takie badziewne z bety ale do pogrania. Angielska wersja jezykowa, prosze reklamujcie moja gre jesli wam sie spodoba:) Kilka osob z tego forum pomoglo mi w jej tworzeniu np PsichiX, wiec w creditsach po przejsciu gry sa Wasze nicki. stronka gry:

http://sword_runner.republika.pl/

 

Download: http://sword_runner.republika.pl/files/sword_runner1_10.zip

Rozmiar pliku: 13 MB.

 

 

Autorzy:

Arex44 vel Arexmastah:

 

Screeny:

screen1.jpg

screen2.jpg

 

uaktualnilem wersje do pobrania - jest teraz czyszczenie surface i mam nadzieje ze to pomoze jesli ekran jest zamazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gra :)

 

Ale czego odczuwam brak:

-powrót do menu;

-nie wiem czy wy tez tak myslicie, ale według mnie troche zle umiejscowione obiekty :huh: (aczkolwiek moge sie mylic)

-w menu brakuje czegos w stylu "How to play?" gdzie moznaby zobaczyc np. klawisze do gry (tak, wiem F1 :P ) :)

 

aha, i jeszcze jedno (podczas wlaczanie na poczatku jest cos takiego):

bladlt4.png

Może nie zbyt przeszkadza to samej grze, ale gdy odpalilem pierwszy raz myslalem ze komputer mi sie zawiesil :)

 

Tak więc 4/5 :) Bardzo dobra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna ma to samo i dopiero jak usune wszystkie surface (czyli calkowicie oswietlenie) to blad znika.. instalowalem u niej sterowniki do grafy, directx nowy, nic nie pomaga. Nie wiem o co chodzi z tym bledem, mam wrazenie jakby czegos system nie rozpoznawal bo u mnie i kumpla nie ma problemu zadnego.

Za rozwiazanie tego problemu stawiam piwo:)

 

a mi co chwila wyskakuje ekran "zakwaracikowany" (prawie w tym screenie powyżej),

albo error:

ERROR in
action number 1
of Draw Event
for object surface6:

Trying to use non-existing surface.

 

 

nie mam pojecia co to jest ale jesli pomoze usunac usterki zwiazane z tym dziwnym wyswietlaniem i rozmazywaniem to chetnie poprawie jesli mi ktos powie jak:)

 

A nie zapomniałeś o początkowym czyszczeniu surface? ;p

 

 

nie wiem co to jest ale jesli pomogloby usunac bledy zwiazane z wyswietlaniem grafy to chetnie skozystam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mówisz że grafika twoja tia? No dobra ;] Gry nie uruchomiłem - i tak ładowała się 15 minut a potem zmieniła rozdzielczość i pupcia - staneła... Jest coś takiego jak ładowanie grafiki/muzyki z zewnątrz elooo! :bye1: Tak więc oceny nie wydam ale sądząc po screenach byłoby gdzieś -4/5 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A u mnie wyskakuja problemy z nieistniejącymi surfaces. A tak chcialem w to zagrac.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...