Skocz do zawartości

Jestem Blu I Nikt Mnie Nie Lubi


copoconaco

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Jestem Blu I Nikt Mnie Nie Lubi

 

Gatunek: Labiryntówka/Survival

 

Opis:

Blu nikt nigdy nie lubil, dzieci w szkole wolały za nim "niebieski Kondom" albo "Viagrowski"...

Pewnego dnia blu wyszedł ze szkoły, wymkną się huliganom i skinom czatujacym na niego przed szkołą...

Niestety, ktoś w CBA postanowil sie go pozbyć. Nie marnujac czasu na czułe SMS-y i kwiatki, za Blu wyslano agentów i snajpera.

 

Celem gry jest jak najdłuższe przetrwanie. Śmierc nastapi predzej lub później...

 

Zainspirowane gra "Labirynth Racer" Thobby-ego, taki szybki odmóżdżacz....

 

sterowanie: strzałki

 

 

Download: https://gmclan.org/up3255_4_jestem_blu_i_ni...e_nie_lubi.html

a jak by ktos poczuł niepochamowaną cheć wyciachania czegoś, tu jest wersja do edycji:

https://gmclan.org/up3255_11_jestem_blu_i_n...e_nie_lubi.html

 

Rozmiar pliku: Rozmiar: 1776KB

 

 

Autorzy:

Programowanie: ja

Fabuła: ja

Grafika: ja i przykład packmana

Muzyka: hellsing

 

 

 

Screeny:

 

UWAGA: Zdjęcia zawierają krwawą treść!

 

https://gmclan.org/up3255_5_jestem_blu1.html

https://gmclan.org/uploader/3255/jestem_blu2.jpg

kto pobije? :D

https://gmclan.org/uploader/3255/jestem_blu3.jpg

 

Doszedł 17 punkt regulaminu na temat zasad zamieszczania zdjęć o zawartości dostępnej dla osób pełnoletnich. Warna nie ma, bo regulamin zmienił się przed chwilą :) Borek

 

Pobije ktos 5000 bez zadnego drasniecia? :P

kto dobije do 120 tysięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmieszne i głupie. Wszystko co jest związane ze słonikiem przestało być zabawne.

wg mnie on sam w sobie jest smieszny jako postać.. no i jest bohaterem minimum 3 gier (chyba ze o czyms nie wiem).. , w tym 2 z nich mysle ze bardzo dobre, napewno wybijajace sie ponad gmclanową średnią..

ONTOP:

gra nawet spoko ale szybko mi sie znudzila, widac ze sie nie napacowałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie "Słonika" w spokoju!

A tak poza tym to:

Fajnie sobie wymyśliłeś z tym potworkiem :) (zarys jego historii)

Gdy zobaczyłem ze to coś krwawi to bylem pewien ze te "CBA" podaża za krwią :), niestety tak nie było.

(Myślę ze gdybyś to kontynuował to taki mały dodatek podwyższyłby poziom trudności i grywalność :P)

Nie jestem przekonany co do gier nawiązujących do słonika wiec oceny nie dam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie pytaj, wszelka zbieżnośc ze słonikami, jest zupełnie przypadkowa. CBA tropiace Blu niema nic wspólnego z koalicją antysłonikową... Rzeczywistą inspiracją była gra "Labirynth Racer", ale jej bohaterami sa 2 duszki niebieski i czerwony, u siebie zrobiłem tylko niebieskiego a dalej poszło juz samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym słonikiem? Może mi ktoś wytłomaczyć?

Chodzi o ruch "anty-grelowy", czyli przeciwko Greli (nie okłamujmy się, to nie jest przeciwko słonikom, które nadużywają trąby). Nasłał parę raportów, wkurzyło to Lowridera, zrobił koalicję i tak to wszystko się zaczęło. Grela miał tańczącą niebieską prezerwatywę w avatarze (jakieś takie bloo).

 

Grę niedługo przetestuję.

 

EDIT: Nieźle, ale przydałoby się coś, aby uczynić rozgrywkę ciekawszą. 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko się zaczeło gdy Lowrider przerobił moją fotę i napisał w niej tekst "Gdzie jest mój słonik" wzieło to się od mego starego nicku...i kilka osob się mnie czepiało pozniej później założono już nieistniejącą koalicje antysłonikową shakowano mi strone, a później Lowriderowi wzięła się chęć na szpiegowanie mnie. I od tąd wisi nademną groźba lowridera. A ta gra no miałem tego "kondoma" w avku no ale i tak mi się znudził. Narazie jest spoko prócz że ostatnio się czepiałem o gre Propy z moja podobizna...nadal mnie zwie Lowrider "słonik" a czasem po nazwisku "grelecki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieokłamujmy się że ty też w niej byłeś

To był ruch anty-anty słonikowy - "Uwolnić słonika!". Widać, że nie doczytałeś... Uważaj, bo naprawdę dołączę do tego ruchu Lowa. ;p

Ś.P. Tymon

Tymon nie umarł, Tymon opuścił stanowisko administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli przeciwko...sorki ale koalicji już nie ma. Ale niektórzy jeszcze to mają jeżeli przywódca nie ma a on powiedzial że nie ma koalicji to jej nie ma.

 

Up:

@up to ja pobije

za brak poszanowania dla świętej pamięci tymona dostaniesz warna xD(jak by co nie bawię sie w moda)

 

mam pomysł na fajnol para

To co to ma znaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli przeciwko...sorki ale koalicji już nie ma. Ale niektórzy jeszcze to mają jeżeli przywódca nie ma a on powiedzial że nie ma koalicji to jej nie ma.

Przywodca , koalicje , ruch anty slonikowy .. omg , prawie jak w stanie wojennym :S

 

@temat , gierka nie jest zla , jakbys jakies bonusy pododawal i rozne plansze itp to calkiem ciekawa gra moze wyjsc

 

50000 pkt zdobylem , nie tak zle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...