Skocz do zawartości

The Killer


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Killer RC1

 

Gatunek: Strzelanka

 

Opis: Ogólnie w grze chodzi o to, żeby dojść do teleprotu, który znajduje się na końcu każdego lvl'u i prowadzi nas do następnego lvl'u. Leveli jest narazie 6. Żeby dojść do owego teleportu trzeba wyeliminować dziesiątki, a nawet SETKI wrogów :P (i to właśnie nasze zadanie xD). Z wrogów wypadają rożne dropy (amunicja do 5 rodzajów broni oraz paczki z życiem xD). Wrogowie jednak też potrafią strzelać...

 

Download: https://gmclan.org/up1841_3_THE_KILLER_RC1.html

Rozmiar pliku: zip - 1,70 MB; exe - 1,82MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Kamil321

Grafika:
Grafika menu - Morgo, reszta - Kamil321

Muzyka:
dźwięki strzałów pochodzą z gry Counter Strke 1.6. Muzyka menu: Osbourne Ozzy - Killer of Giants Midi; muzyka podczas gry: Metallica - Escape Midi.

Screeny:

scr1.png

scr2.png

 

 

1. Jest to pełna wersja, a RC tylko dlatego, żebyście powiedzieli co poprawić i jak coś poprawie to bedzie w pełni pełna xD

2. Nie czepiajcie się praw autorskich do muzyki :P

3. To jest moja 3 gra a raczej 2 tylko mocno przebudowana :P Mozna powiedziec ze 2,5 :P

4. Zagrajcie, oceńcie i piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem całe...

fajnie :P

- brak masek

Gdzie mam dać te maski hę?? Na głównego??

- głupie enemy

a co mam zrobić?? dokładniej pisz :P Mają łazić, nie partzeć przez sciany czy jak??

- pociski krzywo lecą

Mi prosto lecą :huh:

- słaba grafika

Masz coś albo kogoś na to?? Bo ze mnie grafik jak z koziej d**y trąba i nic lepszego sam nie zrobie :P

- marny interface

Wiem, wiem, robiłem na szybkiego drawem :P

 

I jeszcze jedno: czy mam zwiekszyć poziom trudności czy zrobić 3 poziomy trudności?? (easy, medium, hard)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobić?? dokładniej pisz :P Mają łazić, nie partzeć przez sciany czy jak??

zaskocz nas.Twoja gra.

Nigdy nie rozumialem takich pytań, chyba po to sie robi gry zeby przekazac cos od siebie, stworzyc cos swojego itp. a jak niektórzy pytają o wszystko po kolei to łeee już mis ie gry nawet sciągać nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde spoko, tylko mogłbyś coś do niej dorobić. Przeszedłem całą. I doszedlem do wniosku, że brakuje jej tego "czegoś" :)

 

Można zawsze dorobić miny, jakiegos bossa na koncu, nie pogardziłbym granatami, albo najprostsza bazooka :) Nie podobało mi się też to, że całą grę chodzimy w domu (?) który zawsze wygląda tak samo. Można dodać np. plansze w lesie...

 

Jeśli się przyda to prosze:

drzewolj2.png

(Drzewo widziane od góry) :)

 

drghqg4.png

 

PS. Przydała by się opcja multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wieeeeeeeeeelki thx za rady :) Zrobię co sie da :P A nowe lvle miałem w planach do killera 2 xD. Jednak zrobie je jeszcze w finalnej ver.1. Aha, jeśli ktoś napisał posta w tym temacie i napisze mi na pw/maila/gg to może dostać kody do gry bo istnieją :P. Są to kody na:

1000 żyć

100% danego życia

wyeliminowanie wszystkich wrogów na planszy

1000 punktów

przejście do dowolnego lvl'u

jest też niespodzianka - tutorial ;P Da się go uruchomić tylko kodem, gdyż nie jest jeszcze gotowy :P . W TK1 final ver. będzie uruchamiany z menu.

 

Jednak jest kilka bugów, które nie dają spokoju.

 

Bugów?? Tu musze jednak się zapytać: JAKICH??

Wiem że jeden z nich to ten, że stojąc przy ścianie i obracając się można włożyć w nią broń i się 'zahaczyć' :P Postaram się to naprawić :P

 

@Sirluki - Thx za drzewko :P Jak wykorzystam to cię umieszczę w creditsach jako "wybitny grafik od drzew" :P

 

Przydała by się opcja multiplayer.

Wiem, też nad tym myślałem, ale raczej odpada. Myślałem że w odległej przyszłości zrobie TK3D i TKM (czyli w 3D i w multiplayerze) a może nawet TK3DM (wyjdzie coś a'la counter strike) xD. Narazie jednak o tym nie myślę i zrobie dobrego offline'a ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawki to jakbyś:

-dał maski obiektom bo się kleją do ścian

-dodał jakiś "nóż" albo coś na wypadek braku amunicji

-usunął albo zmienił te działka z iksem, bo nie da się ominąć pocisków

-dodał jakieś lokacje...

-dał tabelę wyników, bossów...

 

*** :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...