Skocz do zawartości

Zablokowane Konkurs na grę o tematyce informatycznej


maciusiowo1

Rekomendowane odpowiedzi

i ja xD

nie startuje... :( mam mloda swinke morska na utrzymaniu, 3 projekty i szkole... :/

 

Taa... A ja 2 psy, 2 inne projekty, forum klasy, konto na KGame i Plemionach. Nie mam szkoł bo jak na razie jestem chory (eh, ten kaszel).

 

Ja też mogę się zgłosić, ja też? Może coś uda mi się wyskrobać.

 

Jak chcesz to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rpg makerze to można zrobić jakąś platformówkę? Czy tylko jRPGi?

Platwormówkę? W życiu. Tylko jrpg'i, co najwyżej proste zrecznościówki i przygodówki. No i jeszcze za pomocą Sim'a 95 można strategię turową.

Edit: Może bym coś skrobnął na konkurs, ale właśnie projekt Winged Knights po długiej przerwie ruszył.

PS.: I nie róbmy już offtopu(a może offtopa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platwormówkę? W życiu. Tylko jrpg'i, co najwyżej proste zrecznościówki i przygodówki. No i jeszcze za pomocą Sim'a 95 można strategię turową.
To jak powiedzieć, że w GM nie można zrobić programu użytkowego =) Anyway, znowu wchodzimy na niebezpieczny teren, więc ponawiam pytanie: można wejść z RM do konkursu czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak powiedzieć, że w GM nie można zrobić programu użytkowego =) Anyway, znowu wchodzimy na niebezpieczny teren, więc ponawiam pytanie: można wejść z RM do konkursu czy nie?

 

A niech ci będzie (w sumie to ja namówiłem "maciusiowo1" na ten konkurs).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, coś tam zrobiłem, ale jakoś mi się nie chciało tego kończyć. Nie działa coś dobrze zapisywanie i wczytywanie (zapisywanie pod Escape podczas gry, chciałem zrobić podobne menu do tego głównego, lecz nie wyszło). Ale w sumie 3 poziomy wystarczą. Nie zrobiłem też bazy wirusów (tzn. miało być kompendium odkrytych wirusów podczas gry).

 

EDIT: Ajj, zapomniałem dać linka :D https://gmclan.org/up2763_3_pandaantivirus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...