Skocz do zawartości

W jakie gry MMO gracie?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Macie rację, ja też nie lubię zbytnio gier w których chodzi tylko o doświadczenie, ale wyobraźcie sobie MMORPG, w którym tego nie ma... Jak by to wyglądało? Jaki jest cel tej gry?
nie mówie żeby nie było tylko expienia, ale żeby rozwijanie fabuły było ważniejsze niż zdobywanie levelu. Chciał bym zagrać w coś takiego, że jest kilku graczy w grze typu Oblivion lub Gothic i razem przechodzą gre wspólnie, lub rywalizując ze sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wymienienie 10 tytułów, w których nie chodzi o expienie online? <_< Jakoś na razie widzę, że tu fortunę traci się na piwsko/kawę/herbatę/wodę/truciznę/pepsi/colę/fantę/sprita/shweepsa/redbulla/burna/tigera/bullita/mirindę/7upa/trutkę na szczury dla tych, którzy dobrze gadają. A gdzie konkrety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge sie pochwalic, iz jestem beta testerem nowej produkcji Flagship Studios :) (Tworcow Hellgate: London)! Mianowicie jest to zupelnie darmowe MMORPG (Bardzo ladnie zachodzace na H'n'S :) ) dokladniej jest to wysmienita gra dla wszystkich fanow Diablo :) Gra ma ladna grafike ladne opracowanie, questy sa takie sobie, lecz ma w sobie ten klimacik Diablo! Tzn. nie musisz grac caly czas tylko mozesz pograc w to 10 - 15 min dziennie i bedzie to porownywalne do tych ludzi co graja 2 - 3 godz. :)

 

Wszystkich zapraszam do udzialu w beta testach!

 

Zapisy na stronce:

www.mythos.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym uwierzyc ze jest cos 'out there' co potrafiloby zastapic diablo...

Diablo ma zbyt mocna ekonomie by poprostu jakis tam H&S wyparl go z rynku.

 

a Mythos po screenshotach wyglada dobrze, widok jak z diablo tylko 3D, zapisalem sie na bete, ciekawe czy dostane zaproszenie, sprobowac zawsze mozna :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ grałem to we wrześniu,mam pewnie nawet kilka invite'ów.

chyba nikt mnie nie slucha... w ultimie online nie ma expienia!!! haloooo!!! FFS
Grałem,grałbym dalej gdyby nie format =.=

A gdzie konkrety?

Jakie konkrety ? =.=

Mów,to dam te konrety =.=

 

You have 2 invites!

 

KTO CHCE INVITA DO MYTHOSA ? PODAWAĆ MAILE ;) nie trzeba na nic czekać xD.2 najbardziej zaufane osoby,gra jest najbardziej podobna do Diablo ze wszystkich dotychczasowych mmorpgów ;) Bym se pograł w to gdyby nie mój staroswiecki komp =.=

 

Edit:Dobra to Wy się bijcie o Invity,a ja zagram se w mario ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o konkrety MMORPG, w których nie chodzi o expienie, mam już 2 (GW i UO), a 8? Mnie też nikt nie słucha i też mnie to irytuje. A chcę uwierzyć, że MMORPG to nie tylko expienie. Co to dwa na setki innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak jest bezcelowe,taką wiewiórkę na hita wiezmiesz,i nawet nic nie dostaniesz xD

Fallord, ale to, że nic nie dostaniesz wcale nie zmienia faktu, że jest możliwość ;x

Gdzie tu jest brak sensu? Napisałem Ci, że w grze istnieje zupełnie niepotrzebna możliwość naparzania wiewiórek i jeży.

 

gdzie wymienienie 10 tytułów, w których nie chodzi o expienie online? dry.gif Jakoś na razie widzę, że tu fortunę traci się na piwsko/kawę/herbatę/wodę/truciznę/pepsi/colę/fantę/sprita/shweepsa/redbulla/burna/tigera/bullita/mirindę/7upa/trutkę na szczury dla tych, którzy dobrze gadają. A gdzie konkrety?

Jakie konkrety ? =.=

Mów,to dam te konrety =.=

Czytaj posty od początku o;

 

Takie wyśmiewanie innych i twierdzenie, że zawsze ma się rację nie jest dobre ani w oczach innych, ani w ogóle. Daj spokój.

 

 

@Jaklub: dodaj tibie, bo tam nie chodzi o exp tylko o "punkty skilla", popełnianie jak największej ilości ortografów na sekundę, udawanie pr0 poprzez wyzywanie innych (z ortrografami i jak największą ilością przekleństw ofkors =d), blokowanie ludzi w korytarzach i bicie mam krzesłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o konkrety MMORPG, w których nie chodzi o expienie, mam już 2 (GW i UO),

Zapewne nie grałes ani w UO ani w GW.

W takim razie dodaj EUO.Voyage Century Online,Runescape(W pewnym sensie,ale expienie jest drugo,a nawet trzecio rzędne.)

 

Podam potem jeszcze,niestety musze leciec. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expienie to jeden z elementów RPGów i MMORPGów więc co się dziwić, że takowe jest. Zawsze było i zawsze będzie, i basta. Jak się komuś to nie podoba, to niech gra w Sapera. Nie wiem czy wiesz Jaklubie, ale to, że pewien odsetek graczy, traktuje MMORPG jako maszynkę do zarabiania kasy na wyexpionych postaciach, to nie znaczy, że w tych grach jest tylko expienie. Tibia wbrew pozorom ma bardzo rozbudowany świat i choć nie lubię tej gry za durny imho system walki, to sądzę, że jest bardzo porządnie zrobiona i ma klimat. W innym MMORPG w jakie grałem czyli w Lineage II, expienie jest jednym z niezbędnych elementów tworzących klimat -> walki o zamki w tej grze, to dla mnie wielki plus - nie dość że niesamowicie wczuwasz się w tą walkę, to można podziwiać piękne widoki skąpo ubranych elfic biorących udział w walce :) . Zresztą, na pewno jeszcze bardziej jest to rozbudowane w Lineage obecnie, ostatnio grałem w wersję C4, a teraz jest już bodajże C6. Jak ktoś jest ciekaw, to tutaj są moje screeny z LII C3 i C4: http://s73.photobucket.com/albums/i239/mar...y/Lineage%20II/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że gdyby w grach mmorpg nie było expienia chyba nikt by w nią nie grał....

Gram w mmorpg tylko dlatego bo zaczynam stawać się "silniejszy" :twisted: .... Narazie cały czas muce w Metina, a dla 'nowych' pozyskanie 20 lvl zajmuje ok.4 godzinek, szczegulnie w grupach.. a 'towarzyszy' łatwo znaleść bo w tą gre grają TYLKO POLACY...! więc chyba wogule nie ma lagów... i gra się przyjemnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę gier, w które grają TYLKO POLACY. Mam uraz do polskich graczy. Ogromny uraz. Zawszę muszę się wstydzić za ich lamerstwo. Tzn w grze w której grają tylko Polacy nie muszę się niczego wstydzić, ale ich nie lubię :P

Ja osobiście uważam że gdyby w grach mmorpg nie było expienia chyba nikt by w nią nie grał....

A ja bym sobie zagrał w grę, w której nie ma nawet walk, tylko crafting, wiele możliwości i rozbudowany handel =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę gier, w które grają TYLKO POLACY. Mam uraz do polskich graczy. Ogromny uraz. Zawszę muszę się wstydzić za ich lamerstwo.

Potwierdzam. Często próbując być zabawni, Polacy wyzywają innych graczy swoją łamaną angielszczyzną i ogólnie rzecz biorąc, lepiej się nie przyznawać, że jest się Polakiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jest pewien odsetek dzieciaków bawiących się w psucie innym zabawy (rzucanie granatami na Climbserv'ach w Soldacie), ale niestety wśród polaków takich ludzi jest znacznie więcej.
Ja takie coś praktykowałem również. Fajnie jest się pośmiać z frustracji ludzi. Tak samo w Tibii, jak mi się nudziło, przeszkadzałem innym, zapychałem trasy, sprzedawałem nic nie warte przedmioty itp. B) W prawie każdej grze online w jaką grałem lubiłem znaleźć sobie alternatywne źródła rozrywki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie coś praktykowałem również. Fajnie jest się pośmiać z frustracji ludzi. Tak samo w Tibii, jak mi się nudziło, przeszkadzałem innym, zapychałem trasy, sprzedawałem nic nie warte przedmioty itp. B) W prawie każdej grze online w jaką grałem lubiłem znaleźć sobie alternatywne źródła rozrywki.

ja blokowałem ludzi w korytarzach i nie przepuszczałem dopuki nie powiedzieli że jestem przystojny

:sp_ike:

Tibie to popieprzona gra

:sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia taka zła nie jest, tylko gracze, którzy w nią grają. Nie ma minuty, w której ktoś nie napisałby "OWN3D!", "LOLMAO", "PWND", "STFU N00B" i innych czatowych tekstów. Klątwą Tibii jest większość ludzi, którzy grają w nią.

 

Wg. mnie MMORPG to gry, w których głównym (głównym, nie jedynym) celem jest expienie/nabijanie poziomu/dodaj co chcesz. Owszem, są ludzie, którzy grają w nie dlatego, że fajni ludzie na serwerach, itp. Są tacy, którzy biją jak szaleni i potem sprzedają konta. Ale twórcy tych gier głównym celem najczęściej czynią expienie. I to mnie boli.

To jedyny powód, przez który domagam się tych dziesięciu tytułów. Chyba dam sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zagrać w coś takiego, że jest kilku graczy w grze typu Oblivion lub Gothic i razem przechodzą gre wspólnie, lub rywalizując ze sobą.

WŁAŚNIE Też bym sobie w taką gierkę zagrał! Nalać mu! XD

 

Najlepszym MMORPGiem byłaby mieszanka WoWa i Q3A/CS/lub coś w tym stylu, czyli MMORPAG (Massive Multiplayer Online Role Playing Action Game) XD Szybkość, brak bensensownego expienia, akcja... Ostatnio dążę do takiej mieszanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperajcie na temat Darkfall, gra zapowiada się pieknie.

a pozatym tam nie bedzie expienia ! (tak pisalo na forum)

Juz wyjasniam:

Sterowanie jak w oblivionie, walka z graczami i potworami tak samo ! :D

Gracze buduja wlasne domy ( z ktorych gildie moga tworzyc miasta zamki lub klanowe fortece), plywaja po morzu, Podobno nie bedzie tam istniec podzial graczy na klasy : rycerz,kowal, sprzedawca, zeglarz itd. tylko kazdy bedzie mogl robic co chce :D Czytalem ze w grze gracze beda duzo ze soba wspolpracowali :D ( takie mmo szukalem dlugo). Np. Kowal bedzie mogl wybudowac dom -> zalozyc sklep ->sprzedawac innym graczom. Gra bedzie osadzona w realiach fantasy (kilka ras do wyboru na start).Jedyny zgrzyt to to ze gry jeszce niema i to ze bedzie P2P ( pay to play), cena za msc bedzie wynosic tak samo jak w wowie. Mysle ze na taka gre czekalismy :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=_bYYT6Wg3Gg

http://pl.youtube.com/watch?v=EuLeQkTj074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elder Scroll Online

Ledwie zdążyliśmy poinformować o utworzeniu przez ZeniMax Media, firmę-matkę twórców serii the Elder Scroll,specjalnego MMOG-wego ZeniMax Online Studios, gdy przedsiębiorczy internauci wykopali dowód zarejestrowania przez nią domeny elderscrollsonline.com !. Nie wiem jak Wam,ale mi podoba się wizja kolejnego wysokobudżetowego role-playing-game.

www.elderscrolls.com

 

Co Wy na to ? Cytat pochodzi z najnowszego CDA ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie... i nie tylko mnie lecz 1/2 swiata Guild Wars to najlepsza gra MMO. Wiec wiadomo w co gram :)

 

Ktos tutaj mowil, ze Tibia ma fajny PvP... (ZaLeD)

 

Guild Wars to MMORPG z najbardziej rozbudowanym PvP! Gra jest przeznaczona glownie do tego trybu lecz oczywiscie posiada tryb PvE (Player vs. Envoriment) ktory zawiera mnooooostwo questow. Poza tym jest to jedyna taka gra gdyz w grze (jezeli posiada sie wszystkie dodatki) jest okolo 1500+ Skilli dostepnych dla postaci!!!

 

Jezeli ktos kiedys chcialby pograc GW to jestem dostepny w kampani Factions!

 

InFo:

Nick: W Cub, Warrior Cube, Aimed Cube

LvL: MaXXXX :P (20lvl)

Postacie: Warrior x2, Archer x1

GuILd: iCe PL

 

Glownie gram bitwe Kurzikow choc zdarza sie, iz gram PvE :)

 

Ktos jeszcze ma jakies obiekcje co do GW?

 

Podejrzewam, że grasz poniżej połowy roku(z dwóch powodów: że jeszcze grasz i że masz tylko jeden dodatek). Niestety GW staje się grą niezwykle monotonną, a także po pewnym czasie gracze są tak niesamowicie zbliżeni do siebie siłą(mówie o PvP), że walki(no dobra, może oprócz AB i mojego E/Pa) są nudne i ciągle sytuacje się powtarzają. Mnie po ponad pół roku grania i przerobieniu przez ten czas ponad 200k fbp się odechciało.

Podsumowywujac: ja GW odradzam.

PS.: Cub. Wiesz może co mogę zrobić z nawet ładnie rozwiniętym kontem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia wbrew pozorom ma bardzo rozbudowany świat i choć nie lubię tej gry za durny imho system walki, to sądzę, że jest bardzo porządnie zrobiona i ma klimat.

Nalać mu wielkie piwo ! Stary jak,będziesz w Białymstoku to mów,z chęcią Ci takowe postawie !

 

Co do tenmatu,co myślicie na temat tego Elder Scroll Online ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...