Skocz do zawartości

Czy kupujac GMLa v.7 dostaje tez nizsze wersje


TO_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Game Maker posiada zgodność formatową wstecz.

Niezupełnie - pliki robione w wersjach niższych niż 5.0 nie są kompatybilne z najnowszym GM-em. Projekty z GM4.x trzeba najpierw zapisać jeszcze raz GM-em 5.0 przed odpalaniem w GM7, o czym pisał Makary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaklub: z tego co wiem to najstarsze przyklady byly robione w gm 5 :) wiec konwertowanie raczej mu nie bedzie potrzebne (chodzilo mi o konwert gm 4 -> gmd -> gm7 ;))

 

 

No to malo wiesz ;) Zreszta sam ma sporo swoich rzeczy w v.4. Ale konkretnie interesuje mnie czy kodem z v.7 moge zarejestrowac v.6.1 bo ma niby mniejsze wymagania systemowe.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to pliki są mniejsze :] a Vista jeszcze nie jest taka mega popularna (i ponoć istnieje już konwerter)

 

A najlepiej zarejestruj 6.1 a potem przetworzysz klucz na 7.0 )

 

 

A jest jeszcze taka mozliwosc? Jak uruchamiam rejestracje z GMLa 6.1 to otwiera mi sie stara strona M.O. z informacja ze najnowsza wersja to 7.0 i przekierowuje na yoyogames.

 

Czy pozostaje tylko rejestracja v.7 a nizsze wersje to tylko poprzez kody z netu (piraty)? Jak to sie bedzie mialo do legalnosci?

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze taka mozliwosc? Jak uruchamiam rejestracje z GMLa 6.1 to otwiera mi sie stara strona M.O. z informacja ze najnowsza wersja to 7.0 i przekierowuje na yoyogames.

 

Czy pozostaje tylko rejestracja v.7 a nizsze wersje to tylko poprzez kody z netu (piraty)? Jak to sie bedzie mialo do legalnosci?

 

Tomek

Rejestracja kosztuje 60zł. A jak kupisz legalny klucz 6.1, to masz rejestracje na inne (nowsze) wersje programu. A piratów nie polecam :D

 

PS.: Nie GML tylko GM. GML to jest Game Maker Language :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja kosztuje 60zł. A jak kupisz legalny klucz 6.1, to masz rejestracje na inne (nowsze) wersje programu. A piratów nie polecam :D

 

Ok. Ale wlasnie pytam gdzie mozna jeszcze kupic GM 6.1?

Tak jak pisalem wyzej zainstalowalem v.6.1 wszedlem w register i przenioslo mnie na strone M.O. z informacja ze najnowsza wersja to 7 a po chwili przekierowalo mnie na yoygames gdzie tez pisza tylko o wersji najnowszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...