Skocz do zawartości

PROFESJONALNY PROJEKTANT SZUKA PROGRAMISTY


design-apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Szukam programisty, ktory jest na silach zaprogramowac w Game Maker niezbyt skomplikowana gre w 2 wymiarach czyli plaska w ktora gra sie online z innymi graczami. Do 8 graczy na mapie.

 

Dobra i popularna gre jest prawie niemozliwym zrobic samemu. Sa potrzebne przynajmniej dwie osoby. Dobry projektant i dobry programista.

 

Przez dluzszy czas pracowalem nad konceptem gry, ktora bazujac na sprawdzonych pomyslach bedzie pewnym hitem. Mam koncept ktory jest mieszanka WOW III i Starkraft. W nowym prostszym w obsludze interfejsie. Jest to multi player. Mam duze doswiadczenie w projektowaniu multimediow w agencjach reklamowych w kraju i za granica. Po paru tygoniach naszej wspolpracy, sam sie o tym przekonasz.

 

Studiowalem grafike w Wiedniu. Pracowalem miedzyinnymi dla firmy Philip Morris w Szwajcarii (Marlboro itd).

 

Otrzymalem rowniez nagrode w Kanadzie w najwiekszym konkursie graficznym na swiecie firmy Corel.

 

Obecnie zyje z internetu i mam duzo czasu.

 

Moge ci przeslac wszelkie referencje.

 

Gra o ktorej pisze bedzie gra darmowa. Kazdy z nas umiesci swoje banery w grze i na stronie gry. To moze byc powazny zysk. Jesli nawet nie, to ta gra na pewno bedzie popularna i beda to dla ciebie fajne referencje w przyszlej karierze poniewaz umiescimy twoje imie i nazwisko na wstepie gry.

 

Twoim zabezpieczeniem jest to, ze ty kontrolujesz przez ktory serwer lacza sie gracze i to ty kontrolujesz caly system gry oraz wszelkie updates i poprawy gry. Moim zabiezpieczeniem, jest to ze ja wstawiam w gotowa gre grafiki na miejsce szkicow i tworze ostetczny plik gry oraz stworze strone www.

 

Jezeli nawet w trakcie naszej wspolpracy sie nie zgodzimy to zabierasz caly konzept i oboje szukamy kogos innego do dalszej wspolpracy. Ale nie mysle.

 

Zachecam do wspolpracy, bo sie na 100% oplaci. Stworzymy stary i sprawdzonym koncept w nowym opakowaniu. Moze to poczatek czegos wiekszego. Przemysl gier rosnie w niesamowitym tempie.

 

Pozdrawiam i pisz do mnie na xavenue@yahoo.com

 

Sebastian z Lodzi.

 

 

Ponizej szybki animowany (poczekaj az sie zaladuje caly) szkic wstepny strony www. Gra jeszcze nie ma nazwy ale to jest najmniejszy problem:

 

game-site.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos na gmclanie, bo jeszcze nigdy z kims razem nie zrobilem gry. a uwazam, ze game maker wystarczy do zrobienia prostej i atrakcyjnej gry w 2 wymiarach.

 

nie musisz byc wielkim programista aby sobie z tym poradzic.

 

http://wiki.gamedev.pl/Jak_nie_lamić

 

Punkt pierwszy. Damn.

 

dlaczego ja mam lamic? uwazam, ze do zrobienia atrkcyjnej gry jest nas potrzebnych conajmniej 2. co w tym zlego? nie musisz ze mna pracowac TY.

 

-crafta. :hmmm:

Coś po za animacją mógłbyś pokazać?

 

Co bys chcial zobaczyc? Napisz cos o sobie to mozemy sobie cos powysylac. Pisz na mojego maila xavenue@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne grafiki, projekty ukończone bądź w których brałeś udział... ogólnie to co Ty możesz zaoferować.

 

A Ludzix miał raczej na myśli sam fakt, że sam niewiele pokazałeś ze swojej strony.

U nas propozycje "wy piszecie, a ja patrzę" są na porządku dziennym.

 

I czy w końcu szukasz programisty tworzącego w GM, czy innym języku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, jeśli będziecie tak witać nowych to oczywiste, że jak ktoś zobaczy w google GMClan to się przestraszy... :/ Napisał co umie i co będzie robił w tej grze - projektował grafikę. Mnie zachęcił, ale nigdy nie robiłem gierek online i do tego GM ssie.

 

Do rzeczy: Jedyne osoby, które wg. mnie mogą się na to pisać to Borek, TeeGee, Propaganja i Tymon (i inni co zrobili jakąś grę online np. Micanser i twórca Shot in the Dark (nie pamiętam nicku)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiowalem grafike w Wiedniu. Pracowalem miedzyinnymi dla firmy Philip Morris w Szwajcarii (Marlboro itd).

 

Otrzymalem rowniez nagrode w Kanadzie w najwiekszym konkursie graficznym na swiecie firmy Corel.

Powinieneś dostać nagrodę za najlepsze CV science-fiction. Finał konkursu Corela odbył się w USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, to jest ewidentny przypadek naciągacza. Ten masta "animowany szkic" to ok. dziesięć minut roboty w GIMP-ie, a nakłanianie ludzi do niewolniczej pracy "bo ze mną zarobicie miliony, chodźcie do mojej piwnicy a nie pożałujecie!" jest po prostu śmieszne. Elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Jeszcze cos napisze. Ja sie nazywam Sebastian Plociennik i ta nagrode w Corel dostalem. Nie wiem gdzie sie odbyl final czy w Kanadzie czy w USA. Po prostu przyslali mi do domu w 97, 98 czy 99ym. Firma Corel jest z Kanady. Se do nich napiszcie to wam potwierdza.

 

Po drugie nie chodzi mi o gre online tylko o prosta i uzalezniajaca gre multiplayer. Czyli ty tworzysz serwerek i gra do osmiu graczy. Nie masywna online multiplayer.

 

Prosta plaska gra w dwoch wymiarach. Do osmiu graczy gania sie ikonkami po mapce. I masz pare jednostek ktore moze produkowac i ktore z toba biegaja. Bardzo proste a dokladnie w takie gry graja tysiace ludzi.

 

Jedyne czym jeszcze mozesz zablysnac prezentujac sprawdzony koncept to inna prezentacja gry. Inna grafika. A dziala na 100 procent. Tu chodzi o zarobienie kasy i troche wyrobienie sobie nazwiska na scenie. Nie o udawadnianie, ze umiesz zrobic cos ZUPELNIE nowego, sensacyjnego.

 

Mylisz się :| Patrz: Almora, BACK( 1, 2 i 3 ) i wiele innych...

 

Jak moge cie naciagnac, skoro to TY masz kontrole nad calym programem i jego rozwiazaniem multiplayer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale tutaj jeżeli ktoś potrafi się za to zabrać, może to równie dobrze zrobić bez twojej pomocy. Dlatego o wiele lepiej będzie, jeżeli sam nauczysz się tworzenia w GM - będziesz miał z tego o wiele więcej radochy i wyrobisz własne nazwisko na scenie, a to da ci też więcej pożytku niż wylansowanie innego programisty ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

A ja się nie nazywam Sebastian Płóciennik i zdobyłem dwukrotny tytuł Webmastera Miesiąca - jeden wczoraj, drugi w zeszłym tygodniu, nie pamiętam tylko kto mi go nadał, bo ten świat taki ogromny. Oczywiście mam bardzo dużo próbek mojej pracy, lecz ich tu nie zaprezentuję, bo coś mi się popsuło a poza tym to pewnie i tak by mi ktoś ukradł. Mam pomysł: zostaniesz moim tańczącym krasnalem i będziesz na każde moje skinienie. Oczywiście to ja ustalam co tańczysz, zapomnij o tym, że kiedykolwiek miałeś własny styl. Obiecuję Ci grube miliardy, sławę, trawę i panienki... lecz większość zysków pójdzie do mnie, no bo w końcu to ja dałem pomysł, nie? I bardzo mnóstwo ludzi będzie tańczyć mój... UPS! NASZ taniec, i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, potrzebuję tylko niewolnika-wolontariusza, gdyż jestem zbyt leniwy, by samemu się czegokolwiek nauczyć.

 

Czy wspomniałem także, ż pracowałem w Zakładach Przetwórstwa Mięsnego w Parzymiechach? Pozostaw swoje CV, list motywacyjny i numer karty kredytowej w tym temacie, a mój br... tzn seksowna blond sekretarka wybierze najlepszą z tych tysięcy ofert.

 

EDIT: No dobra, żeby nie było, że nic nie wnoszę do tematu, teraz już serio: Człowieku, oprzytomniej. Popatrz na siebie z naszej perspektywy. Przychodzi ktoś, o kim w ogóle nic nie wiemy, i nawet nie możemy się dowiedzieć, gdyż temu komuś nie zależy na podzieleniu się swoimi dziełami. Szafujesz nam tu z d*** wziętymi referencjami. Umieszczasz swój temat tam, gdzie nie trzeba, a na dodatek kompletnie ignorujesz zasady forum oraz ogólnie przyjętych norm międzyludzkich. Żegnam, bo nie sądzę, byś po tak "ciepłym" przyjęciu kiedykolwiek zechciał coś tu napisać z obecnie używanego przez ciebie konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie mnie do listy nieprzekonanych. Żartownisiowi życzę bardziej udanych ściem w przyszłości.

 

EDIT: Jak będą się takie cuda na kiju pojawiały częściej, to aż recenować zacznę. W tym przypadku kolega dostaje punkty za przygotowanie graficzki do omamienia co bardziej naiwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jednak odezwal sie... ale skoro tak ci zalezy na pomocy w projektach na gm, to udowodnij że jestes żetelny.... kazdy moze wejsc w google i takie info znalesc.... i jeszcze cos... czemu ty ciągle ignorujesz tymona, wydaje mi sie ze nietylko on chce zobaczyc twoje dziela.... prawdopodobie od dnia w kturym tymon poprosil o probki, ziomek szuka czegos... "swojego" Xp w google...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...