Skocz do zawartości

PROFESJONALNY PROJEKTANT SZUKA PROGRAMISTY


design-apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to multi player. Mam duze doswiadczenie w projektowaniu multimediow w agencjach reklamowych w kraju i za granica. Po paru tygoniach naszej wspolpracy, sam sie o tym przekonasz.

Tak? To pokaż nam jakąś reklamę.

 

Studiowalem grafike w Wiedniu. Pracowalem miedzyinnymi dla firmy Philip Morris w Szwajcarii (Marlboro itd).

 

O ile mi wiadomo Wiedeń to stolica Austrii, a nie Szwajcarii.

 

Otrzymalem rowniez nagrode w Kanadzie w najwiekszym konkursie graficznym na swiecie firmy Corel.

 

To pokaż nam dowód na to.

 

Gra o ktorej pisze bedzie gra darmowa. Kazdy z nas umiesci swoje banery w grze i na stronie gry. To moze byc powazny zysk. Jesli nawet nie, to ta gra na pewno bedzie popularna i beda to dla ciebie fajne referencje w przyszlej karierze poniewaz umiescimy twoje imie i nazwisko na wstepie gry.

 

Jaki może być zysk z darmowej gry? :F

 

Twoim zabezpieczeniem jest to, ze ty kontrolujesz przez ktory serwer lacza sie gracze i to ty kontrolujesz caly system gry oraz wszelkie updates i poprawy gry. Moim zabiezpieczeniem, jest to ze ja wstawiam w gotowa gre grafiki na miejsce szkicow i tworze ostetczny plik gry oraz stworze strone www.

 

Komuś się chyba pop*erdoliło ze słowami 'zabezpieczenie' i 'zadanie'

 

Przemysl gier rosnie w niesamowitym tempie.

 

Zależy jakich gier.

Ta animacja mnie nie zadziwiła. Jakieś takie brokatowate, takie jakie mają 11-nastolatki na blogach.

 

 

Czesc

 

Jeszcze cos napisze. Ja sie nazywam Sebastian Plociennik i ta nagrode w Corel dostalem. Nie wiem gdzie sie odbyl final czy w Kanadzie czy w USA. Po prostu przyslali mi do domu w 97, 98 czy 99ym. Firma Corel jest z Kanady. Se do nich napiszcie to wam potwierdza.

 

To zabrzmiało jak tak:

- Mamo, mamo wygrałem konkurs z angielskiego!

- Tak? Które miejsce

- Pieerwsze. Pojechałem z nauczycielką i wygrałem

- To wspaniale! A gdzie był ten konkurs?

- Eeeee....

 

Po drugie nie chodzi mi o gre online tylko o prosta i uzalezniajaca gre multiplayer. Czyli ty tworzysz serwerek i gra do osmiu graczy. Nie masywna online multiplayer.

 

Czyli gra ma polegać wyłącznie na tym, żeby uzależniała jak narkotyk? Nie rozumiem...

 

Prosta plaska gra w dwoch wymiarach. Do osmiu graczy gania sie ikonkami po mapce. I masz pare jednostek ktore moze produkowac i ktore z toba biegaja. Bardzo proste a dokladnie w takie gry graja tysiace ludzi.

 

Czyli więc tysiące ludzi gra w gry, którymi się chodzi kwadratami i zbiera się kółeczka? To po co cała ta "grafika"?

 

Jedyne czym jeszcze mozesz zablysnac prezentujac sprawdzony koncept to inna prezentacja gry. Inna grafika. A dziala na 100 procent. Tu chodzi o zarobienie kasy i troche wyrobienie sobie nazwiska na scenie. Nie o udawadnianie, ze umiesz zrobic cos ZUPELNIE nowego, sensacyjnego.

Jak moge cie naciagnac, skoro to TY masz kontrole nad calym programem i jego rozwiazaniem multiplayer?

 

Powtarzam jeszcze: JAK można zarobić kasę na darmowej grze? Nie wspominałeś nic o koncie premium.

 

Tak więc podsumowując to, co na górze napisałem: Bujaj las, a nie nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przypomniałem sobie pewnego użytkownika, który chciał stworzyć klon gry Need For Speed i poszukiwał ludzi do pomocy, ale jak się wszyscy spodziewali nic nie umiał. Myślę, a raczej jestem pewien, że podobnie jest w tym przypadku.

Jeszcze cos napisze. Ja sie nazywam Sebastian Plociennik i ta nagrode w Corel dostalem.

Po przeczytaniu tych kilku zdań, nie sądzę aby autor postu miał więcej niż 12 lat, a jeśli się mylę to ten świat schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...