Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

A ja opowiem wpadkę, która zdarzyła się nie mi, ale moim kolegom, było to w 6 klasie podst.(Teraz jestem w 1 gim.)

No więc jest przerwa między WF nagle jeden kolega mówi do grupki kumpli: "Robimy mumie!" i pobiegli do WC, a ja niewiele myśląc, pobiegłem za nimi, zobaczyłem że jeden owija mojego kolegę papierem toaletowym, a drugi po owinięciu kolegi wylał na jego głowę mleko. Kolega ten owinięty rozdarł z siebie cały papier i zostawił go na podłodze :D. Później zrobili to samo na drugim piętrze. Ja nie uczestniczyłem w tym, ale dziwnym trafem nauczyciele nie zauważyli tego, lecz są kamery. Na drugi dzień, nie było mnie wtedy, przyszedł dyrektor i powiedziała, że ktoś w naszej klasie zrobił syf w WC i tu po kolei lecą imiona kolegów i...moje, dowiedzieli się kto to, bo są kamery(mi nie udowodnili winy bo nie byłem w WC tylko przy WC, ja jak pisałem nie uczestniczyłem w tym stałem przy drzwiach i widziałem, co się wyprawia pani kazała kupić środki czystości i myć kible itp. Bodajże ja też musiałem to robić bo koledzy mi mówili, ale nauczyciel mi nic takiego nie mówił, później widziałem jak oni sprzątali, a ja się nie mogłem ze śmiechu powstrzymać koledzy darli się, że ja też mam sprzątać. Może nie taka wpadka, ale napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niezbyt taka wpadka ale:

U nas w szkole na wężu pisze 'WALL HYDRANT' i jak raz kumple to przeczytali to tak się zaczęli z tego lać że jak wchodzili po schodach na piętro to się powywracali ze śmiechu.

 

Albo taka druga:

Jak raz u nas na WF-ie jeden koleś kopnął piłką z całej pety w takiego jednego (dostał prosto w twarz) to aż odleciał na dwa metry :P , przy tym że on zrobił taką fajną minę :D

 

Albo jeszcze taka jedna:

U nas w szkole jak się raz pani zdenerwowała na klasę to powpisywała wszystkim minusy- tyle że wtedy była sobota, my odpracowywaliśmy 11 listopada bodajże, w klasie były 4 osoby, ale to nie miało żadnego wpływu na to żeby każdy dostał minusika( nawet ci co ich nie było) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia z zakonnicą - Zapytaliśmy się jej czy miała kiedyś jakiegoś chłopaka czy cuś,

ona odziwo odpowiedziała - "Tak, miałam kiedyś przyjaciela, nasza przyjaźń zaczęła się

od j**ania (!!!!)". Kolega z klasy wykrzyknął ostatnie słowo, :D a ona opowiada dalej :D lol.

 

Albo takie coś: chemia - ziomka wyszła po coś na zaplecze, więc kilku

się ustawiło w kolejce przy biurku i każdy żela do kawy.

Wróciła, NAPIŁA się... Szybko spojrzała się na wprost

i jeszcze szybciej odstawiła ale nic nie powiedziała

szkoda że tego nie widzieliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... przypomniała mi się jedna rzecz... a, i od razu mówię, że to ja ucierpiałem...

Więc tak. Była wycieczka... no i gdy wracaliśmy ja usnąłem w autokarze... lecz niefartem, głową do góry, a na dodatek z otwartą buzią... Teraz strzelajcie: "Na co mogli wpaść moi koledzy?" :D

Wyręczę was:... Bowiem obudziłem się z jakimiś "syfami" w buzi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, kiedy miałem matmę w chemicznym kran odje... Dobra teraz ze szczegółami. Pewna mało rozwinięta koleżanka wsypała cały pojemnik sodu do kranu, i najprawdopodobniej zalała to wszystko wodą (sód jest bardzo aktywny z wodą). Odrypało cały spływ ale koleżanka na szczęście nie ucierpiała. Kran wymienili w 10 min :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiemtam jak kiedyś jechaliśmy wgóry z kolegami na zieloną szkołę

podczas jazdy pociągiem były jaja

rzucaliśmy za okno wodę, ciastka itp. fajnie odlatywały :D

a jak byliśmy na peronie to zobaczyliśmy jakąś klęczącą tam rumunkę

więc zaczęliśmy w nią z okien nawalać ciastkami, bułkami, skórkami od banana itp. :D

była niezła polewka.

 

kiedyś na religii

czarny mówi "więc co powinien zrobić hrześcijanin w takiej sytuacji

a ana to kolega:

"KUPĘ!" :D

cała klasa w rotfl

 

raz jeden kolega wkradł się do szatni

i jakiemuś chłopakowi wrzucił śmieci z kosza do kurtki i do butuw mu napluł

po lekcjach była genialna akcja jak gościu wsadził rękę do rękawa i bach trafił na puszki po koli :D

 

a jak się nam nudziło orzed lekcjami to podchodziliśmy do okien i rzuclaiśmy przyborami różnymmi szkolnymi w ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Była wycieczka... no i gdy wracaliśmy ja usnąłem w autokarze... lecz niefartem, głową do góry, a na dodatek z otwartą buzią... Teraz strzelajcie: "Na co mogli wpaść moi koledzy?" biggrin.gif

Mi się aż przypomniało, co Ranmus kiedyś na GMCHAT opowiadał :P . Nie pamiętam już tego dokładnie, ale coś to takiego było, że jakieś liceum katolickie miało wycieczkę i jeden zasnął w autokarze właśnie tak jak to opisałeś :P . No i, oni nie nawrzucali syfów, tylko kilku gości spuściło się mu na twarz :P . Tak więc, ciesz się, że nie chodzisz do liceum katolickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze chodziłem do gim. to jeden chop rozwalił na lekcji rurę z wodą na korytarzu

i całe piętro zalało.

 

ALbo jeszcze jedno : na przerwie nauczyciele idą sobie do "palarni".

Wszedł tylko jeden, mój kolega wszedł za nim i taki dialog:

Nauczyciel: "Czego tu szukasz?!"

Kolega: JEZUSA

I zaczęła się ganianka po korytarzu :D :D lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fuck ale żeś mi d*jebał noramlnie jesteś śmieszny jak duży liść

i masz podniete, że oglądałeś Shreka 3. Chciałbym

zobaczyć jak się wyzywasz z Kubą Wojewódzkim.

 

Aha, fajnie na swoim avatarze wyszedłeś.

Kuba Wojewódzki to nawet z Gracjanem Roztockim przegra dissową walkę, więc podałeś zły przykład :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...