Skocz do zawartości

Czemu się zacina?


Neit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich


Jest to mój pierwszy post na tym forum, trochę żałuję że od razu trafiam do działu "Pytania Początkujących" ale niestety mam problem. Nie, nie będę pytał o proste rzeczy typu "Co zrobić aby obrazek się zmieniał" czy też "Czemu moja postać wchodzi w ścianę". W sumie moje pytanie też nie będzie na poziomie PRO, ale przejdźmy do rzeczy.

Mam sobie GM 7.0 PRO, informuję że w FAQ zaglądałem i używałem opcji szukaj. Może i w FAQ był opis błędu który u mnie występuje ale sądzę gdyż nie w tym tkwi problem.

Zacząłem tworzyć prostego FPSA z widokiem z góry, waży około 5 mega. I tu przechodzimy do konkretów. Klikam ładny zielony znaczek, który uruchamia grę, włącza się obrazek oznaczający ładowanie i... nic. "Program nie odpowiada". To samo dzieje mi się z Sentimental Demo (chyba dobrze napisałem) i Sentimental Engine i jeszcze innym, ważącym z 2 mega plikiem. Za każdym razem się tnie, inne pliki spokojnie działają, ale te na złość mnie dręczą i wkur... denerwują :]


Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieję że mi pomożecie. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to wina GM'a? GM czesto instaluje sie jakos syfiasto xD To znaczy, ze czesto ma w sobie mase bledow ktora po reinstallu nagle znika. Moze byc to tez system. Napisz cos wiecej o swoim komputerze. Bez takiego info to nie za wiele mozna chwilowo Ci pomoc.

 

Narazie sprobuj przeinstalowac GM'a. Moze to pomoze, chociaz watpie. Jak nie pomoze to napisz konfiguracje swojego komputera. Wtedy bede mogl cos wiecej wywnioskowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że wczoraj działało. Wczoraj. Reinstalacje robiłem, wina kompa to nie może być. (jak wspomniałem, wczoraj działało.) Cóż...

 

 

Mój komputer:

 

System Operacyjny: Windows XP

Procesor: 3 GHz

Karta Graficzna: 128/256 MB

Pamięć RAM: 1 GB

 

To są podstawowe informacje, jeśli ktoś chce czegoś więcej to proszę pytać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer:

 

System Operacyjny: Windows XP

Procesor: 3 GHz

Karta Graficzna: 128/256 MB

Pamięć RAM: 1 GB

<joke>Hmm... To chyba wina procesora. Prześlij mi go pocztą, a sprawdzę czy działa. Jeśli nie, to lepiej go zatrzymam XD</joke>

 

Na serio: Skoro wczoraj działało, to sensowne wydaje się sprawdzenie (przypomnienie) wszystkich rzeczy jakie się zrobiło przed zawieszką.

 

A może tylko 15 listopada 2007 roku ten silnik działa... <mystery>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Czasem pomaga restart kompa tylko, u mnie np. czasem wariuje sprzęt i pomimo, że gra działa płynnie, to mam na zmianę wszystkie kolejne możliwości FPS z zakresu 0 - 60 (albo ile tam room_speed akurat ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...