Skocz do zawartości

Skasowanie kodu


Pawlik9

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to możliwe, że najważniejsza część kodu w całej grze się wykasowała? Po prostu testuję grę, zakończyłem test i zapisałem projekt. Zaczynam jeszcze raz testować, jedna z rzeczy nie działa!. Kończę test i zagląda do kodu, a tu brakuje w jednym evencie 95% kodu! Co innego gdzyby było to np.

move_contact_solid(270,4)
vspeed = 0

W tym problem, że to co zostało to akurat ten kod. Jak to możliwe, że samo z siebie skasowało kod,a akurat to zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

musisz pamiętać, że GM ma problemy z cofaniem zmian (czyli Ctrl+Z lub Undo), gdy np. coś skasujemy backspacem lub wytniemy lub zastąpimy innym tekstem - nie wiem dla czego, ale w sumie jedyna opcja aby w przypadku usunięciu czegoś przez przypadek nie zachować zmian i powrócić do tego co było to kliknięcie w krzyzyk zamykający okno i wybranie No.

Także całkiem możliwe - że sam skasowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz pamiętać, że GM ma problemy z cofaniem zmian (czyli Ctrl+Z lub Undo), gdy np. coś skasujemy backspacem lub wytniemy lub zastąpimy innym tekstem - nie wiem dla czego, ale w sumie jedyna opcja aby w przypadku usunięciu czegoś przez przypadek nie zachować zmian i powrócić do tego co było to kliknięcie w krzyzyk zamykający okno i wybranie No.

Także całkiem możliwe - że sam skasowałeś.

Właśnie tak robię, ale podczas przerwy między pierwszym, a drugim testem nie wchodziłem do żadnego(tymabardziej do tego) kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...