Skocz do zawartości

Konwent


Ziutt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w przyszłości jest możliwość zrobienia konwentu dla fanów Game Makera ? Dużo ludzi mogło by przyjechać , wymieniać opinie , grać w gry i przede wszystkim rozerwać się ;) . Myśle że nie jeden fan forum by pojechał na taką zabawę ( powiedzmy , 3 - 8 dniową ) . Zostawiam temat do przedyskutowania :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woock .... ale tekst WoW ( taka gra xD ) . Może jeszcze uzasadnienie ?

 

 

Pomysł jest dobry . Realizacja zła .

 

 

 

Pierwsze co robimy , to zakładamy temat 3 miesiące przed wakacjami ( będzie czas na powiadomienie rodziców/szefa , i zaplanowania Sobie . A nie na ostatni moment...). Ustalamy datę zlotu ( najlepiej na środek wakacji ) , i szukamy ośrodka atrakcyjnego pod względem atmosery , ceny itp. Przykład ?

 

( to tylko przykład, z pierwszej strony googli ) :

 

http://www.janowo.com.pl/cennik.htm

 

 

Pięknie , tanie ceny wychodzą na osobę . Każdy kupuje przed wyjazdem wyżywienie ( ja mogę być kucharzem ;) ) , w czym nie widzę problemu . Nawet taniej wychodzi .

 

 

Ok , robimy listę osób które przyjadą . Te osoby wysyłają organizatorowi z forum pieniądze żeby mógł już wszystko wykupić . Nikt kto by nie jechał by na próżno nie pisał " Tak będę na 100% " . Robimy kilku osobowe grupki w każdym mieście , i stamtąd ruszamy wspólnie z innymi !!!

 

Koniec filozofii ;) . Każdy bierze co mu się podoba i ruszajta :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem że ja chcę organizować . Nie jestem tu długo z Wami i nikt takiej osobie by nie zaufał . Podsuwam pomysły dla jakiegoś admina , moda pełnoletniego ;) . Ja mogę podsuwać info i babrać się z regułkami - komuś innemu zostawiam rolę szefa .

 

 

 

To jak mówiłem grupki . Rodzice zadzownili by do kogoś pełnoletniego kto jedzie , odwożą Cię do miasta gdzie ma się spotkać grupka . Pogaducha i jedziesz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, przecież to jest głupie XDDD Nie wspominając już, że czas spędzony na konwencie lepiej spożytkujemy na robienie gier :o

Mów za siebie, bo ja bym chętniej pojechał na jakiś konwent gdzieś na jakieś Mazury czy Pomorze (bo to najlepszy teren na zloty, większość ma tam daleko, no i rekreacyjny teren to jest, a nie zadymiony Śląsk :P ) niż robił gry :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie , ja nikomu nie każę . Jeśli nie chcecie jechać - trudno . Ale myślę że znajdzie się kilka osób na forum które by chciały wspólnie spędzić czas , poznać swojego kumpla z forum itp. . Stworzyć tak zwaną społeczność . Są gusta i guściki - nie można nigdy mówić że coś jest głupie , bo dla kogoś innego może to być całkiem cool .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kilka postów wyżej pisałem że nie mam zamiary organizować niczego . Podałem tylko pomysły , jak tanio itp. można zorganizować fajny zlot w miłym otoczeniu . Jak chcecie mogę podać cennik ile wyjdzie za osobę i dokładniejszy plan organizacji .

 

2. Nie ma już czasu - wakacje się skończył . W następnym roku na wakacje możemy zrobić jeśli ktoś będzie chętny na organizację ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ci każe jechać? Zresztą, takie zloty są po to, żeby się oderwać od kompa, poznać nowych ludzi, pogadać z nimi na różne tematy, ogólnie zabawić się. Zresztą, kto powiedział, że sami chłopacy :P ? Zawsze można z osobą towarzyszącą przyjechać, ew. w koszta zlotu by się doliczyło zatrudnienie paru pań :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mówiłem - ktoś nie chce jechać ? Świetnie ;) . Dajcie se siana i tyle. Jak ktoś wyraża chęć jechania ( Marmot i stare tematy )to zawsze jest sens robienia takiego zlotu .

 

 

Mistrzunia - mam trochę więcej lat niż podałeś ale to i tak nie zmienia faktu że jestem nie pełnoletni . Gdybym za to był , to bym bez większych problemów zajął się organizacją . Więc każdemu kto chce zorganizować ( np. gnyskowi ) podesłałbym ogólny plan co , gdzie i jak .

 

 

Po co ? Piękna okolica , jezioro , las , rowery , różne korty itp. - możesz spędzić aktywnie czas ze swoimi kolegami z forum . A wieczorkiem jakaś partyjka gierek na lapku , sesje itp. . Dla mnie bomba ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......a to nie jest ciekawe ?

 

 

Domek 6-cio osobowy 130 zł

Namiot 1-2 osobowy 8 zł

Namiot 4 osobowy 12 zł

 

http://www.janowo.com.pl/cennik/woda.html

 

 

 

Piękna okolica ;) ....

 

 

 

A - ten temat kieruję do wszystkich którzy chcą jechać ..... Nie chcesz jechać ? Nie pisz.....jeden problem mniej ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja bym za namiotami optował :] . Taniej wyjdzie i ciekawiej będzie.

Po co ? Piękna okolica , jezioro , las , rowery , różne korty itp. - możesz spędzić aktywnie czas ze swoimi kolegami z forum . A wieczorkiem jakaś partyjka gierek na lapku , sesje itp. . Dla mnie bomba smile2.gif .

A z koleżankami to już nie :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie .... 15 zł na osobę za 4 dni wychodzi . W porównaniu z tymi 200 zł...hyh...

 

 

Z koleżankami ? Czemu nie.... Wszystko zależy od tego czy ktoś będzie chciał to zorganizować na następny rok .

 

Dla dopakowania , każdy by mógł 1 osobę zabrać jak to mówiłeś ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...