Skocz do zawartości

Jak skonfigurować WAP?


cyberdog

Rekomendowane odpowiedzi

ale nielegalnie, w większości.

 

no, pomoże ci słownik i przeczytanie książki od informatyki kolejno z 1, 2,3 klasy gimnazjum >=DD

 

ogarnij sie, zadzwon do operatora, pogadaj z konsultantem i zapytaj sie go "osokaman", bo meczace jest takie gadanie do sciany ;oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
IRDA to protokół komunikacji bez przewodowej (czy coś tam) i jeżeli tak chciałbyś wrzucać pliki na komórkę - trzeba by było zainwestować w odbiornik irdy dla komputera. USB najlepszym może być bardzo :w00t:

IRDA to komunikacja bezprzewodowa wykorzystująca promieniowanie podczerwone, o zasięgu do 1m przy kącie 30° i o max. prędkości 4mb/s.

 

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/IrDA

 

Ale moim zdaniem USB lepsze :P A co do ściągania wapem - jak ktoś chce, to czemu mu bronicie. Jak ktoś chce zainstalować sobie FreeSpire to też zaczniecie sie kłócić, że Ubuntu jest jednak lepsze, a może jednak Kubuntu, albo openSuse, albo coś jeszcze, a to jest gówno i nie instaluj... Nie narzucajcie komuś co ma robić, aczkolwiek nikt tez nie broni poradzić, że może lepiej było by robić tak. No chyba, że mamy tu do czynienia z masochistycznym działaniem typu obieranie ziemniaków patyczkami do lodu - wtedy koniecznie narzućcie jakiś nożyk czy obieraczkę do kartofli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, wygadaliście się już? I tak nic nie zrozumiałem... :)

 

OK, mam Nokie 6610 (i teraz mówcie co mam robić, a nie jaki telefon lepiej kupić :))

 

I ściągnąłem sobie grę z internetu na komputer. I co mam zrobić żeby ZA DARMO wysłać ją na komórkę, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez port IrDA lub kablem USB.

Irdą nic nie wyśle. :)

przy czym, przy tym drugim masz większą pewność, że coś nagrasz na komórkę.

:o?! Jeśli coś zostanie przesłane na telefon, to wszystko nie leci dalej na chybił trafił, tylko zostaje na komórce. Niezależnie od tego, jaką drogą trafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubx, jak zrobiłem tylko 1 punkt (bo PUK nie znam) to żeby WAP działało, to muszę też 2 wypełnić? Tylko 1 nie wystarczy?

Nie, nie wystarczy, ponieważ trzeba aktywować GPRS. Zgubiłeś PUK? Jest on ważny, ponieważ bez niego nie masz dostępu do "samoobsługi" na stronie heyah. Ale można go odzyskać:

(Skopiowane ze strony heyah.pl)

Nie pamiętasz lub zgubiłeś kod?

Zadzwoń na Biuro Obsługi Użytkownika. Aby odzyskać kod będziesz musiał podać dwie z poniższych informacji:

 

* stan konta w zaokrągleniu do pełnej złotówki

* datę ważności konta na połączenia wychodzące

* numer karty SIM Heyah

 

A gdzie taki Nokia PC Suite kupić, i ile to kosztuje?

Nokia PC Suite jest darmowe i możesz je znaleźć na www.nokia.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...