Skocz do zawartości

Co sądzicie o harrym 5


andrzej1_1

Co sądzicie o harrym 5?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzicie o harrym 5?

    • fajny
      2
    • super
      1
    • głupi
      10
    • nie wiem
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ta, pokazali scenę pocałunku i od razu hordy niewyżytych nastolatków rzuciły się do kin. ;/ Zresztą rzeczona scena wyszła filmowcom tak kiczowato, że aż miałem ochotę ryknąć ze śmiechu na całe kino. Powstrzymała mnie tylko świadomość, że po seansie mogę zostać ukrzyżowany przez fanatyków Pottera. ;p Ogólnie film gorszy od poprzednich. Co prawda jest kilka fajnych scen (ucieczka z Azkabanu!), ale poza tym szkoda marnować kasę na bilet. Radecliffe gra tak samo beznadziejnie, jak grał, wszystko jest poplątane, wątki poprzekręcane, brak spójności w niektórych momentach, a osoby, które nie przeczytały książki mogą mieć problemy ze zrozumieniem. Lepiej wziąć się za papierową wersję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze części to 2 i 3. Piątkę oglądałem dwa dni po premierze. Nawet dobre, ale znalazłem hmm... buga? W CO jest powiedziane, że Barty Crouch Junior został zesłany do azkabanu za torturowanie Longbottomów, a w ZF, że to Bellatriks Lestrange ich torturowała.

 

Ogólnie film mi się podobał, szczególnie sceny z wywieszaniem dekretów, fajerwerkami Weasley'ów i walka w departamencie tajemnic. Ale i tak wolę książkę! XD

 

Wielkim minusem jest to, że nie było w ogóle quiditcha. Przecież to bardzo ważny element! A tak chciałem usłyszeć piosenkę "Weasley jest naszym królem!" XD

 

Było kilka błędów:

- Luna znała Levicorpus. Ciekawe skąd, skoro dopiero w KP jest o nim mowa. Dodam, że inaczej ono działa niż w filmie (nie odrzuca na 40+ metrów).

- Przepowiednię usłyszeli tylko Harry i Dumbledore, do tego później, a w filmie usłyszała ją cała ta "brygada"

- Nie było na początku filmu wyjca od Dumbla do ciotki Petunii

 

Nie podobał mi się początek filmu. Trochę głupio było zagrane (szczególnie Dudley).

 

W ankiecie nic nie wybieram, bo za dużo do wyboru <sarkazm>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...